Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
..már úgy érted, a szent Korán -on támaszkodsz DÉLBEN írás közben ? :)))
2011. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:

"Mert ilyen írással még a 8 osztályt se nézem ki belőled." - Diszes vagyok. Tudod kb. minden tizedik ember az. Felmentés nélkül bőven 4+-os átlaggal érettségiztem. Éppen csak nem zseni intelligenciával ... - tehát nincs mit mentegetődznöm. (Buta előítéletek és 19. századi ideák. ;) )


"Aha. Szóval miért nem baj az, ha a docens a prof nejével csinálja;" - ő dolguk. És egy prof egy félbúza (tuti nem meleg, csak a viselkedése), büdös bunkó, tipikus puha p*cs f@sz (sz@rik a nejére). (Bocsi a melegknek a célzásért!)


"viszont miért nem természetes, hogy a barátnőd a testéből él?" - egy fillér haszna sincs belőle. Sőt ... - bár kára sem. Engem ma már ez a tény nem zavar. Sőt. Éppen azt kérdem, valakik egyesek szerint miért baj? Amióta újra össze a rövid elhallgatás votl csak a baj. - Vagy még az sem.


"Már értem, hogy miért akarnak egyetemeket bezárni." - Mert 30-40 éve délután a menzán/kocsmákban pasinak a lányok az egyetemi társsakkal? (Tudom több/szinte minden ismerős egyetemre járt.)


"Te tényleg egyetemista vagy? Mert ilyen írással még a 8 osztályt se nézem ki belőled. Már tudom miért nem ér ma már semmit a diploma. Bármelyik hülye megszerezheti, akinek van elég szorgalma..." - Miért és miért lennék hülye????? Szorgalmam az pont nincs (nekem fölösleges ismétlő/gyakorló feladatok ~10% sincs meg (kb. újra)). Ez az egy hiányzik belőlem pont. Amúgy egyetemen most pont szorgalom nincs. Imádok olvasni és szívja az agyam az infót. A legjobb tanulok egyike vagyok. (De tény sok a link ember itt is. Sajnos. ....) Én az anyagon túl és hozzá tanulók bőven, mert érdekel és szeretem.


Sok hüly* önjelölt helyesírástanár. Ez kb. amire büszke lehet talán. ;) Mindegy a technikusim mellé nekem meg lesz a diploma is vagy diplomák is.

2011. okt. 23. 16:41
 23/72 anonim ***** válasza:
Húúúú öreg! Ha reál szakos vagy, akkor a mondanivalódat fogalmazd meg számokban (mondjuk egy egyenlet formájában! Aki szar matekból, még az is jobban megérti így a mondókádat.
2011. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
Én + barátnőm este 19h-07h = jó szex és párkapcsolat. ÉS Barátnőm és (ma már csak) külföldi diáktársak (0Ft.-ért) (max. beülnek és hol az egyik hol a másik fizet egy "kávét") = csak szex.
2011. okt. 25. 11:06
 25/72 A kérdező kommentje:
Én + barátnőm este 19h-07h = jó szex és párkapcsolat. ÉS Barátnőm és (ma már csak) külföldi diáktársak (0Ft.-ért) (max. beülnek és hol az egyik hol a másik fizet egy "kávét") = csak szex. ~10-14h kezdve és 15-17h-ig bezárva.
2011. okt. 25. 13:22
 26/72 anonim ***** válasza:
pedig még csak két sört ittam, de már nem értem amit leírtál.. de látom a józanabbak se
2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:

Hm, nem tudom melyik vet rád rosszabb fényt, az hogy mással csinálja, vagy hogy ingyen.

Még ha pénzért csinálná azt mondom egye fene, meg kell élni valamiből...

2011. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:

Nekem meg semmi bajom soha nem volt a K-kal.

Ha át ver az mg tök mindegy hogy a K vagy a hentes csinálja.


Azt meg hogy önálló ember (is) egy párkapcsolatban 2000+ éve elfogadjuk egy férfinak, és ~300 éve pedzegetjük a nőknél újra.

2011. nov. 5. 05:14
 29/72 anonim ***** válasza:
OFF: én elhiszem, hogy dyses vagy, de komolyan nem tudom elhinni, hogy így be lehet kerülni a felsőoktatásba. gondolkodtál már rajta, hogy így hogy fogsz szakdolgozatot írni?
2011. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:
Igen könnyeben mint te, a szövegszerkesztő a ~140 IQ és a fotómemorikus emlékezet, a szakzsargon gyakorlása. Amúgy van egy ELTE-'s pedagógus csajnak ilyen tanfolyama, a BTK és TTK-sok is járunk hozzá. Csúnyán mondom de ez egy olyan hátrány, mintha öt centivel rövidebb lenne a lábam de 10 hosszabb a péniszem. ;)
2011. nov. 7. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!