Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem tarthat örökké egy olyan szerelem ami 15 éves korban kezdődött?

Figyelt kérdés

Számomra ez fontos lenne, légyszíves tapasztalatokat is írjátok le!


Mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol!



2011. nov. 5. 07:59
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai világban rájön az illető hogy ő nem "élt" még,nem csajozott/pasizott igazából,és ez kezd hiányozni neki,igy roszabb esetben megcsalás a vége,jobb esetben simán különmennek.


Volt ismerősöm,szintén 15 évesen ismerték meg egymást,2 gyerek,esküvő volt,és 10 év után de felszinre került ez az élni akarok érzés.

2011. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, amikor összejöttünk a párommal, lassan 4 éve együtt vagyunk. Ez nyilván messze van attól, hogy örökre, de: A párom anyukája is ennyi volt, mikor összejöttek az apukával. 25 éve együtt vannak, és még ma is olyanok, mint a friss szerelmesek. Nem igaz, amit írsz, tarthat örökké.
2011. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
79%

azért nehéz, mert 15-25 éves koráig rengeteget változik maga a személyiség, az ember körülményei (gimi- egyetem- munka- mind teljesen más közeg, másokkal ismerkednek)

A férjem 16 volt én 18 mikor összejöttünk, nagyon nagy szerelem volt, és mi valahogy átvészeltük a változásokat, de hozzá kell tennem: nagyon, pl hasonló családi közegből jöttünk, mindketten művészi pályára mentünk, azonos a baráti körünk. Nekem így is nehéz elfogadni azt hogy főleg ő rengeteget változott az évek során, az ártatlan, lelkes kisfiúból pénzkeresővé kellett válnia, más életformát folytatnia. Azért viszont nem szakítottunk, jobban szerettük egymást annál, mint amennyire ezek a változások megviseltek.


Egyébként maga a szerelem nem tart örökké, nálunk kb 4 év után alakult át , nem loboghatsz örökké. Egy idő után ha takarékon van a láng és néha fel tudjátok lobbantani, akkor boldogok lesztek.

2011. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Aki fiatalon nem éli ki magát, az később fogja, amikor már a családalapítás lenne a fő cél. Ezen kár vitatkozni, nem is lehet. Ez így van. Hiába jönnek itt páran, hogy 16évesen jött össze és már 5éve... Nálatok is előjön majd az az érzés, hogy milyen lehet mással.
2011. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
33%
Direkt ezért írtam olyan példát, ahol már 25 éve együtt vannak. És nem egy ilyen párt ismerek. De te biztos jobban tudod. Egyébként nem állítom, hogy nem jön elő ez az érzés egy idő után, de tudod, ha eléggé szeretsz valakit, nem fogod kipróbálni. Kívánom neked, hogy ismerd ezt az érzést.
2011. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

"Aki fiatalon nem éli ki magát, az később fogja, amikor már a családalapítás lenne a fő cél. Ezen kár vitatkozni, nem is lehet. Ez így van. Hiába jönnek itt páran, hogy 16évesen jött össze és már 5éve... Nálatok is előjön majd az az érzés, hogy milyen lehet mással."


"szeretem" nagyon ezeket az okosságokat...már miért ne működne? Most mondjam hogy a nagyszüleim 53 éve házasok? És? 17 éves koruk óta együtt vannak...még ma is annyira szeretik egymást, hogy ha egyszer az egyikük meghal, a másikat biztosan az teszi a sírba...

Persze mert manapság menő nagyon, hogy éljük ki magunkat...De mit takar ez a szó? Kiélés?! Mindenkinek bizonyára valami egészen mást...Én "kiéltem" magam a párom mellett, rengeteget szórakoztunk, sok időt töltöttünk együtt, éltük a fiatal éveinket...és ezt csináljuk most is. Az, hogy 1 éves korom óta vele vagyok, nem jelenti azt, hogy nem éltem...dehogy nem, együtt "éltünk"...A kiélés nem jelenti számomra azt, hogy hajnalban járok haza, iszok, cigizek, hetente más partnerem van...hagyjuk a hülyeségeket...nőjetek fel!


És nem igaz, hogy soha nem fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne mással, milyen lenne más férfival, de tudod mit? A páromat szeretem és nem vagyok állat, hogy az ösztöneim uralkodjanak rajtam...nem fogok félre d.gni csak azért, hogy "kiéljem" magam. Jó a szex, szeretjük egymást, megvan a bizalom, és a szerelem már nem szerelem, hanem egy annál fontosabb érzéssé alakult, számomra ez fontosabb mint a "kiélés" ezért működhet...


Csak persze ez elég kevés ember számára fogadható el... ez van, engem nem fogtok meggyőzni...


21-L

2011. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
*16 éves korom óta
2011. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
59%

"Most mondjam hogy a nagyszüleim 53 éve házasok?"


Akkor még teljesen más volt az értékrend. Nem létezett olyan, hogy élettárs, le is nézték volna... Egy válás meg egyenesen szégyen volt. Úgyhogy ez rossz példa.


Egyébként akar téged a franc meggyőzni. Majd a saját bőrödön úgyis megtapasztalod.

2011. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
"Akkor még teljesen más volt az értékrend." Kinek az értékrendje? Tudod, attól, hogy a legtöbb embernek az a kiélés, ha hetente más partnere van, vannak még olyanok, akiknek erre nincs szükségük. Az általánosítás az ostobák eszköze, te végtelenül ostoba vagy.
2011. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
"Tudod, attól, hogy a legtöbb embernek az a kiélés, ha hetente más partnere van" Nekem se ez a kiélés, úgyhogy nem kell ostobának nevezni. Ez is csak azt mutatja, hogy mennyire éretlen vagy. Értsd meg, olyan nincs, hogy 16évesen összejössz valakivel és életed végéig vele leszel. Ilyen csak a mesében van. Fogsz te még más férfi után vágyakozni és nem tudod majd elfojtani az érzéseidet. Engem nem érdekel, hogy mit hiszel vagy mit nem. Úgyis megtapasztalod majd...
2011. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!