Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem tarthat örökké egy olyan szerelem ami 15 éves korban kezdődött?

Figyelt kérdés

Számomra ez fontos lenne, légyszíves tapasztalatokat is írjátok le!


Mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol!



2011. nov. 5. 07:59
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Én pesszimista? Azért mert nem hiszek a tündérmesékben? Na ne nevettess...
2011. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
A realista ember ésszerűen gondolkodik. Márpedig egy sírig tartó szerelem túlmegy az ésszerűség határain...
2011. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a sírig tartó szerelemről beszélünk. Teljesen nyilvánvaló, hogy a szerelem egy idő után szeretetté alakul át. Itt arról van szó, hogy igenis tarthat örökké egy olyan kapcsolat, ami ilyen fiatalon kezdődött. És ennek semmi köze a tündérmesékhez.
2011. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Miért is hagyjuk ki a nagymamákat, nagypapákat?

Egyébként a nagymamám speciel elvált, szóval ez rossz példa volt.

Csak róluk tudunk nyilatkozni és még maximum a dédijeinkről, mert ők élték meg azt a kort, amiről már ki lehet jelenteni, hogy együtt maradtak jóban/rosszban és itt most nem arról van szó, hogy mindig felhőtlenül boldogok voltak.. Asszem kicsit elkanyarodtak a dolgok a fenti témától..

2011. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

"Itt arról van szó, hogy igenis tarthat örökké egy olyan kapcsolat, ami ilyen fiatalon kezdődött."


Ebben igazad van. Sok olyan kapcsolat van, ahol elmúlik a szerelem, elmúlik a szeretet... veri a férfi a nőt és mégsem válnak. Vagy csak érdekből vannak együtt, mert közös a lakás és nem tudnának külön-külön új életet kezdeni. Vagy az egyik szeretőt tart. De az ilyen nem kapcsolat. Szerintem.

2011. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

"együtt maradtak jóban/rosszban és itt most nem arról van szó, hogy mindig felhőtlenül boldogok voltak"


Ez már nem kapcsolódik a kérdéshez és ilyen van, ezt nem is vitatom.

A kérdés: "miért nem tarthat örökké egy olyan SZERELEM ami 15 éves korban kezdődött?" A szerelem nem tart örökké, még ha életük végéig is együtt maradnak.

2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Látom, reménytelen vagy. Ha neked jó az, hogy ilyen felfogással élsz, tedd ezt. De próbáld ki egyszer, hogy kicsit pozitívabban állsz a világhoz, sokkal szebb hely lesz.
2011. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagyok reménytelen? Pozitívan állok hozzá az élethez, de nem hiszek a lehetetlenekben. Nyilván nem úgy kezdek egy kapcsolatot, hogy úgyis szakítunk. Lehet optimistán élni, de nem szabad homokba dugni a fejünket.
2011. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
A lehetetlen nem létezik. És ezt hidd el, az elmúlt 3 hétben megtanultam. Gondoltad volna, hogy ennyi idő alatt meg lehet írni egy majd 150 oldalas tanulmányt, mikor egy 36 oldalas szakdolgozatot fél évig írnak? Én hittem benne és sikerült. Jah, nem, nem CRTL+C CTRL+V-vel.
2011. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
A lehetetlen igenis létezik. Ne keverd ide a nehezen megvalósítható dolgokat. Mert egy 150oldalas tanulmány/1hét nem lehetetlen, igaz sokat kell érte tenni. Ezzel szemben a sírig tartó szerelem lehetetlen.
2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!