Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem tarthat örökké egy olyan szerelem ami 15 éves korban kezdődött?

Figyelt kérdés

Számomra ez fontos lenne, légyszíves tapasztalatokat is írjátok le!


Mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol!



2011. nov. 5. 07:59
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük:)
2011. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Sokan régen valoban 17 évesen összeházasodtak,de mivel nem igazán volt válás,mert ahogy irták,szégyen volt,inkább tűrtek,de ma már inkább válnak ilyenkor,mert ez már elfogadott,normális.



Ma már elfogadott h keressük az igazit,régen nem ez volt:megismertél egy férfit,szinte tuti volt h a férjed lesz(és forditva is),ma már keres az ember...de az első szerelemnél azt hiszik h ez az igazi,azt hiszi örökké tart,majd késöbb kezd felnyilni a szeme h MÁS is van,másféle ember....Én is azt hittem 16 évesen h örökké tart,több mint 4 évig voltunk együtt,majd rájöttem h más mennyivel normálisabb,észrevettem a hibákat amiket tudtam nem viselnék el hosszú távon,mert csak roszabb lett.



Gyerekem apjára is azt hittem hogy ő az igazi,hisz gyerekünk is lett,de az éveken keresztül tartó színészkedés után megmutatta az igazi énjét,amit nem tudtam elviselni,és nem is akartam.Hiába nem akarok más pasit,ha az adott embert akivel élek,nem tudom elviselni....

2011. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
:(
2016. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan 25 éves párt, akik 16 évesen jöttek össze.
2017. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!