Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem tarthat örökké egy olyan szerelem ami 15 éves korban kezdődött?

Figyelt kérdés

Számomra ez fontos lenne, légyszíves tapasztalatokat is írjátok le!


Mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol!



2011. nov. 5. 07:59
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Írtál te már szakdolgozatot, drága? 1 hét alatt 150 oldalnyi minőségi tanulmányt megírni lehetetlen, mivel, tudod, a szakirodalmat is el kell hozzá olvasnod. De mindegy, nem fogom neked ezt magyarázni, minden ismerősöm állította, hogy lehetetlen, és nekem mégis sikerült. A lehetetlen a lusta, tehetetlen emberek kifogása.
2011. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

A lehetetlen olyan dolog, amit ha megszakadsz se tudsz elérni/megvalósítani. Mivel megtudtad csinálni, így nem lehetetlen.

Lehetetlen, hogy egy vak emberből buszsofőr legyen. Ez is csak tehetetlenség lenne?

2011. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Az képtelenség. Mivel képtelen rá, hogy vezessen. Megint más kategória. Számomra.
2011. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Képtelen, lehetetlen... Most komolyan, a szavakon lovagolsz?

A lehetetlen az egy megvalósíthatatlan, elérhetetlen dolog. Tehát a te szakdolgozat megírásod nem tartozott a lehetetlen kategóriába. Ami elérhető, az nem lehetetlen. Most az mindegy, hogy egy csettintésre, vagy foggal körömmel érhető-e el...

2011. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szavakon lovagolok, mivel, ahogy látom, számodra mást jelentenek, mint számomra. De nagyon elkanyarodtunk a témától, szerintem maradjunk annyiban, hogy különböző a világnézetünk, szerinted én vagyok hülye, szerintem meg te, úgysem fogjuk tudni meggyőzni egymást. Köszönöm.
2011. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Ámen :)
2011. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

"mivel, ahogy látom, számodra mást jelentenek, mint számomra."

Ebben egyetérthetünk. Tudod mi még a különbség köztünk azon kívül, hogy én fiú vagyok te meg lány? Én nem mondtam rád egy szóval se, hogy hülye vagy és nem is tartalak annak. De, ha szerinted én hülye vagyok... te tudod.

2011. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ne haragudj. Így konkrétan nem mondtad, hogy hülye vagyok, csak éretlennek neveztél, aki két centivel a föld felett lebeg és álomvilágban él. Ezt én így értelmeztem, ne haragudj. Zárjuk le ezt a vitát, a legnagyobb különbség valószínűleg abból fakad, hogy ellenkező neműek vagyunk, ezen nem fogunk tudni változtatni. És őszintén, nem is akarok, nekem jó így.
2011. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszok, különben se vagyok egy sértődős típus. Te meg előtte ostobának neveztél, de ebbe tényleg ne menjünk bele. A nemi különbség is lehet, hogy közrejátszik.

Ennek ellenére én ezt nem nevezném vitának. Normálisan próbáltuk egymást meggyőzni, nincs ebben semmi rossz. A te gondolkodásodat is teljes mértékben megértem. Sőt, lehet, hogy neked boldogabb is az életed ez miatt. Én másképp látom a dolgokat ennyi. És, hogy lásd kivel van dolgod: kívánom, hogy neked sikerüljön és sírig tartson a szerelmetek.

2011. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Néha sajnálom, hogy itt nem lehet hozzászólásokat lájkolni. Most vegyük úgy, hogy az utolsót lájkoltam. :)
2011. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!