Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért nem tarthat örökké egy olyan szerelem ami 15 éves korban kezdődött?

Figyelt kérdés

Számomra ez fontos lenne, légyszíves tapasztalatokat is írjátok le!


Mindenkinek megy a zöld kéz aki válaszol!



2011. nov. 5. 07:59
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked attól jobb napod lesz, hogy hiszek neked, legyél vele boldog. Nekem nincs szükségem arra, hogy másnak bizonygassam a boldogságom, egyszer majd te is rájössz, hogy milyen ez. Egyébként pont nem én vagyok az a 19 éves, akit éretlennek nevezhetsz, mert állítom,(sajnos) több élettapasztalatom van, mint a legtöbb 25 évesnek, de persze ebben is neked van igazad.
2011. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
27%

Látom nem érted. Engem nem érdekel, hogy te mit hiszel.

Ismeretlenül ostobának neveztél= éretlenség.

Azt meg egy pillanatig nem kérdőjeleztem meg, hogy most boldog vagy. Azt mondtam, hogy ez nem lesz örökké így. De felőlem te élhetsz álomvilágban. Sajnos, ismétlem sajnos úgyis megfogod tapasztalni, amit írtam.

2011. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én ha azt állítod, éretlenség, hogy azt szűrtem le a hozzászólásaidból, hogy ostoba vagy, mi az, hogy te engem éretlennek nevezel, emellett állítod, hogy álomvilágban élek? Ugyanez. Nem fogom neked azt bizonygatni, hogy nem vagyok hülye, csak annyit, hogy nálam realistább ember nem nagyon van a környezetemben. Az álomvilág és az optimizmus között, tudod, van némi különbség.
2011. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:

Aha, szóval azért vagyok ostoba, mert nem tetszik a véleményem.

"nálam realistább ember nem nagyon van a környezetemben."

Én ezt nem írtam volna le. Milyen gondolkodása lehet a környezetedben lévő embereknek? -költői kérdés.


"Az álomvilág és az optimizmus között, tudod, van némi különbség." Nem sok. Ez a világ a realizmus világa. Aki másképp gondolkodik, sokat fog bukfencezni.

2011. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Jaj jaj..

Már megint ez az általánosítás és belemagyarázás, hogy neked sem fog sikerülni.. mert hogy másnak sem sikerült?


Nagymamám testvére 14 éves kora óta van együtt a feleségével.


Senkire sincs ráírva, hogy neked sikerül, neked nem. Ez csakis azon a két emberen múlik, akit érint a dolog.

Butaság ilyenekkel vagdalózni, amikor nem is ismered az illető személyeket.

2011. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Az optimista azt jelenti, hogy pozitívan áll a dolgokhoz, nem pedig azt, hogy nagyokat álmodik.

Ne keverjük a szezont a fazonnal...

2011. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
48%
Nem az a bajom, hogy nem tetszik a véleményed, mert elfogadom, hogy te így gondolod. Az én bajom annyi, hogy a saját nyomorodat akarod ráerőszakolni másokra. Elég sok dolog összejött már az életemben, 19 évesen együtt lakom a párommal a saját lakásomban, a szakmámban dolgozom, hamarosan két diplomám lesz és több nyelven beszélek. Ez optimizmus nélkül aligha jött volna össze. És még egyszer sem bukfenceztem. És nem is fogok, mert csak rajtam múlik, hogy milyen lesz az életem. Mondd, hogy te minden lehetőséget kihasználtál és minden tőled telhetőt megtettél annak érdekében, hogy boldog legyél. Nem hiszem. Gondolkodj el ezen.
2011. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem rólam van szó... Honnan tudod, hogy én nem vagyok boldog? Honnan tudod, hogy én hányszor bukfenceztem? 22éves vagyok és én is elég sok minden elértem eddig. Attól, hogy valaki reálisan gondolkodik, még nem nyomorúságos az élete. Tudod, felülről lehet a legnagyobbat esni.
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
75%

M.-H. Alexandra!


A nagymamákat és nagypapákat hagyjuk már ki ebből, könyörgöm. Teljesen más volt az a világ. Ott, ha egy részeges disznó volt a férfi, még akkor se mertek elválni. Jaj mit szól majd a szomszéd...

Lehet itt okoskodni, hogy két emberen múlik stb. Sírig tartó boldogság nem létezik. Ezt vagy elfogadja valaki vagy nem.

2011. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
Na, tisztázzunk valamit. Van a pesszimizmus, a realizmus és az optimizmus. A pesszimizmus az, hogy oké, hogy most boldog vagy, de úgysem fog örökké tartani. A realizmus az, hogy most boldog vagy, lehet, hogy nem fog örökké tartani, tenned kell érte. Az optimizmus pedig az, hogy most boldog vagy, ha teszel érte, örökké fog tartani Te pesszimista vagy és nem realista.
2011. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!