Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
 151/177 anonim ***** válasza:
66%
Írtad, hogy megcsalt. Vajon miért is? Mégsem tartott ki évekig az a nagy love....
2012. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/177 anonim ***** válasza:
86%
Én huszonévesen nem látnék fantáziát egy tizennégy éves lányban. Egyébként szerelem nélkül lehet szexelni, de szex nélkül nem lehet szerelmeskedni, ez pszichológiai tény.
2012. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/177 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező! :)


Látom, elég sok ellenséges hozzászólást kaptál, én nem szeretnék paraszt lenni veled, de örülnék, ha azért elolvasnád a véleményem és elgondolkodnál picit. Egy szóval nem kérem, hogy változtass, vagy hogy ne szeresd a barátod, csak hogy gondolt t reálisan a helyzetet.


Itt vagy te, egy 14 éves lány (én is az voltam régen), szinte még gyerek. Őszintén, te mit csinálsz szabadidődben vagy mi izgalmas számodra? Az iskola, egy buli, a pletykák, a sztárok... ha nem, az jó, mert kicsit érettebb lehetsz a korodnál, de ennyi idősen még akkor is csak GYEREK vagy.

A barátod 21 éves, felnőtt férfi. Teljesen másra van gondja, más az érdeklődési köre, és bár már mondták sokan, én is megismétlem: olyan nincs, hogy egy ennyi idős pasi nem akar szexet. Mert az ő korában a rendszeres nemi élet a normális, nem az, ha a 14 éves barátnőjére vár még vagy 2-3 évet. Még magának is bemagyarázhatja, hogy nem így van, de a este előbb-utóbb ellentmond majd neki, mert az automatikusan beindul.


Tudom, hogy nagyon kedves, jófej, még azt is elhiszem neked, hogy ő egyáltalán nem "olyan", elvégre te ismered, nem én - de basszus, felnőtt ember vagyok, ahogy csupa felnőtt embertől kaptál választ itt hat oldalon keresztül, és mindenki ugyanazt írja: ennek nincs értelme. Nem logikus, hogy ha ennyien állítják ezt, akkor igazuk van valahol: Még csak nem is rosszat akarnak ezek az emberek neked, elvégre senkijük sem vagy, egyszerűen felháborodtak a dolgon... és még csak nem is rajtad, hanem azon, hogy egy 21 éves pasi képes ilyet bevállalni... mert a tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen kapcsolatnak sosincs jó vége. Egyszerűen azért, mert egy gyerek és egy felnőtt teljesen más világban él, az a fiú már annyival több dolgot megtapasztalt mint te, annyival "bölcsebb", érettebb, hogy csúnyán mondva, nem vagy neki megfelelő társ, hiszen te még közelében sem jársz olyan dolgoknak, amit ő már rég a háta mögött hagyott. 21 évesen mindennemű 14 éves még csak egy gyerek a szemünkben, akivel maximum játszani lehet, semmi komolyabbat.


Szóval, tényleg nem bántásból mondtam ezt a dolgot, csak hgy kicsit gondold meg reálisan,miben vagy benne..

2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/177 anonim ***** válasza:
100%
még itt vagy cicuka? :D
2012. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/177 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez kész kabaré:D Azóta persze véget ért a nagy love...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nem hittél nekünk, hát koppantál, bogaram.

2013. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/177 anonim ***** válasza:
80%

Én komolyan nem értem az ilyen kérdezőket... Megkérdezed, hogy "Mi a baj, ha...?"

Kapod rá a válaszokat, amikkel teljes mértékben a kérdésedre válaszolnak, vagyis felsorolják a kapcsolat negatívumait. Erre te lehurrogod meg lefogyatékosozod őket... Nem épp' logikus. Lehet, hogy azt vártad, hogy majd mindenki támogatja ezt az egész dolgot, és megnyugtat, hogy ugyan, dehogy baj a hét év korkülönbség.

Én 15 éves vagyok, ha jól sejtem - hiába két éve írtad a kérdést - körülbelül még így is egykorúak vagyunk. Olvastam, hogy vége lett a kapcsolatnak, és a srác csúnyán átvert. Szerintem alapból nem kellett volna belemenni ebbe az egészbe. Ha belegondolsz, 21 évesen már akár gyereke is lehetett volna. Te pedig a 14 éveddel még bőven kiskorúnak számítottál...

Elhiszem, hogy nagyon érett vagy a korodhoz képest, rám is sokszor mondják, de nem hiszem, hogy ez egy okos döntés volt.. azt is elhiszem, hogy szeretted/szereted a srácot nagyon, mivel velem is történt már hasonló (14 éves voltam, a pasi 16, mégis a 'nagy' korkülönbség miatt húzott el), de remélem már te is beláttad, hogy buta voltál. Ettől függetlenül ne szemléld túl negatívan ezt az egészet, legalább már ilyen tapasztalatod is van - bármilyen rosszul is hangzik - és nem fogsz ugyanebbe a hibába még egyszer beleesni.

2013. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/177 A kérdező kommentje:

Nem, nem látom be, hogy butaság lett volna, nem érzem az életem azon korszakát hibának:)

Az tény, hogy tanultam belőle, de túl naiv vagyok még mindig..

2013. nov. 17. 19:47
 158/177 anonim ***** válasza:
81%

Ebben az esetben szerintem egy ideig hanyagolnod kéne a pasizás és egyéb hasonló témát. Koncentrálj a tanulásra, jövő megalapozására, hasonlók.. :) Ha ismét a pasizással foglalkoznál, valószínűleg csak további hibákat követnél el, vagy továbbra is csalódások érnének. Te magad is bevallod, hogy naiv (és fiatal) vagy még ehhez.

Egyszer majd úgyis be fogod ismerni saját magadnak is, hogy ez tényleg nem egy okos döntés volt.

Azért sok szerencsét az életedhez!

2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/177 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de akárhány éves leszek, SOHA NEM FOGOM HIBAKÉNT FELFOGNI ezt.

SOHA NEM FOGOM MEGBÁNNI, ÉS AZT KÍVÁNNI, BÁRCSAK NE TÖRTÉNT VOLNA MEG.

Mert ,bár nehéz volt, de minden egyes pillanatát élveztem a kapcsolatunknak és tanultam is belőle..Nem értem miért kéne ezt hibaként felfogni.

2013. dec. 2. 15:20
 160/177 anonim ***** válasza:
88%

Jóóól van, rendben, nyugalom! :D

Én nem azt mondtam, hogy "hiba" volt, hanem hogy nem volt épp' egy okos döntés. Hiba semmiképp sem lehet egy párkapcsolat, hiszen már ha valami okból belementél, akkor (ha legalább egyszer is, de) örömöt okozott. Az ilyen sosem hiba.

Persze tudom, hogy ezzel sem sikerült valamiféle hatással lennem rád, mert a jelenlegi véleményedet biztosan nem fogod megváltoztatni. (És nem is mondtam hogy kell)

2013. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!