Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
 161/177 A kérdező kommentje:

Oké, bocsánat, nem akartam leszedni a fejed, és nem is úgy terveztem írni, csak kiemeltem a lényeget:)

mellesleg már egy jó ideje, mióta szakítottunk nem érzem magam elégnek egy kapcsolathoz, szóval ha fiatal vagyok hozzá, ha nem, de szüneteltetem továbbra is egy jó darabig a barátosdit. :)

2013. dec. 2. 19:58
 162/177 anonim ***** válasza:
76%

Látom aktív vagy,úgyhogy válaszolok :) Egyáltalán nincs vele semmi baj,ha jól érzi magát az ember a kapcsolatban. De láttam a másik linket, amiben szintén 14 éves csaj 21 éves fiú volt és szakítottak...ha te írtad,akkor megkérdezem ,hogy jólvagy? Sikerült túllépni rajta?:))

19/F

2013. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/177 A kérdező kommentje:

Még mindig nem sikerült teljesen, de nem is nagyon fog mostanában. Hát, kisebb-nagyobb visszaesésekkel, de megvagyok..

De köszönöm, jólesik az érdeklődés::)

2013. dec. 8. 15:16
 164/177 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Bevallom őszintén, ennyi okosan megfogalmazott érvet én még válaszokban nem láttam. Sokan megpróbáltak meggyőzni téged, hogy ami kettőtök között volt, az nem mindennapi. Sajnos hiábavaló minden ésszerű magyarázat, téged sajnos nincs az az isten, aki meg tudna győzni, hogy igenis BAJ (a te szóhasználatoddal élve), ha egy 21 éves FÉRFI jár egy 14 éves KISLÁNNYAL.

2014. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/177 A kérdező kommentje:

Kedves #164. :)

Mikor ezt a kérdést kiírtam, akkor leharaptam annak a fejét, aki valamilyen formában nem értett velem egyet-csakmert nekem meggyőződésem volt, hogy mi egymáshoz valók vagyunk.

Aztán persze koppantam, szenvedtem. SOKAT.

Ettől függetlenül nekem még mindig nem fogjátok megmagyarázni,hogy rossz döntés volt vele lennem.

Az meg hogy FÉRFI-fiú, KISLÁNY-nő

szerintem fejben dől el.

A szexuális igényekkel meg lehet várni....

2014. jan. 3. 02:00
 166/177 anonim ***** válasza:
16 évesen se jöttem össze egy 21 évessel... Mert nem azonos a szükségleti rendszerünk... a 14 évesek ilyenkor álmodoznak a nagy szerelemről, a 21 éves fiúknak meg csak egy csaj kell, aki egy estére jó... Addig meg teszik a szépet..
2014. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/177 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 éves egyetemista voltam, amikor összejöttem az akkor 14 éves barátnőmmel. Azóta 7 év telt el, 2,5 éve élünk együtt abban a városban, ahová azért költöztünk, mert ide ment egyetemre, ő harmadéves és évfolyamelső egy erős szakon, én dolgozok, 2 éve jegyeztük el egymást, idén nyárra tervezzük az esküvőt. Nem jelent a jövőre nézve problémát a családalapítás, mert nem mostanában tervezzük, mikor én 36 éves leszek, ő 30, az ideális, más férfiaknál sem szokás manapság előbb. Addig is élvezzük az életet, nagyon sok helyen voltunk együtt, közös baráti társasággal és kettesben is.


Azért írom, mert tényleg nem lehet általánosítani sem a 14 évesekre, sem a 20-21 évesekre. Minekünk adott volt a közös érdeklődési kör, mert egy hobbi kapcsán ismerkedtünk meg, gyerekkorunkban mindketten némileg burokban éltünk, így én sem voltam az a tipikus egyik buliból a másikba járó egyetemista, ő sem rajongott semmiféle sztárocskák iránt, még csak nem is ismerte azokat (ahogy én sem), nem olvasott p... magazinokat, stb., stb. A családjuk is egészen eltérő az átlaghoz képest, de inkább nem mennék bele a részletekbe, jó és rossz értelemben is mondhatnám.


Szóval azt akartam írni, hogy ilyen is létezik, 7 évvel ezelőtt pedig nagyon sokan vélekedtek úgy rólunk is, ahogyan itt is sok válaszoló. Az sem támaszt alá semmit pro vagy kontra, hogy a kérdezőt megcsalták és szétmentek, mert ilyen gyakran van az én korosztályomban is kis korkülönbség esetén is, ilyen az élet.

2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/177 anonim ***** válasza:
57%
Azt azért így ismeretlenül megkérdezném tőled, kedves előző, hogy mikor feküdtetek le agymással? Egy 20 éves pasinak szerintem igénye van a szexre is. Ehhez viszont egy 14 éves lány kicsit fiatalnak mondható. Hogy lehet mégis ezen túllépni? Ha szülőként nekem a fülembe jutna, hogy egy 20-21 éves pasi szexelni akar az én 14 éves lányommal, hát szerintem lekerülne a szegről a vadászpuska (képletesen fogalmazva). Szóval kicsit paradox helyzet.
2014. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/177 anonim ***** válasza:
100%

168:

Több mint 2 évvel később. Nyilván nagyon jól tudtam, hogy nem szabad erőltetni, mert fiatal volt még hozzá, nincs ebben semmi paradox.


Szülőkre meg ez nyilván nem tartozik, azt gondoltak, amit akartak, nyilván gondolhatod, hogy az apja kevésbé díjazta ezt a kapcsolatot, miután pár hónappal a kezdete után megtudta, hogy járunk, nekem nem szólt soha semmi rosszat, de ő nem engedte el legtöbbször ide-oda. Egyébként a szüleit előbb ismertem meg, mint hogy összejöttünk volna, tudták ki vagyok, nem ismeretlen voltam nekik.

2014. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/177 anonim ***** válasza:
89%

"Az meg hogy FÉRFI-fiú, KISLÁNY-nő

szerintem fejben dől el. "

..........

Arra azért kíváncsi lennék, hogy hol van az a képzeletbeli vonal, ami alá már nem lehet menni 7 év korkülönbség esetén. Azt mondod, hogy 21 (fiú) és 14 (lány) még elfogadható. Legyen. Akkor szóljatok, amikor megállhatok: 20(fiú)- 13(lány)még normális? Esetleg 19-12? Vagy 18-11, 17-10, 16-9, 15-8. Folytassam? Ugye jobb, ha megállok.

Szerintem a hét év korkülönbség simán belefér egy kapcsolatba bizonyos életkor felett. Én ezt a minimális életkort valahol 17-18 évben látom a lány részéről: 17-18 (lány)- 24-25 (fiú).

2014. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!