Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
Azért vannak nők bőven akik igen is tesznek a dolgokért, szerencsére ismerek ilyet, persze tudatni kell velük, hogy igen komolyan gondoljuk.
2012. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
most felültetett egy csaj vagy mi?? akkor éljenek csak a férfiak, tessék, ha születik egy lány baba lelehet gyilkolni, ne legyenek nők, mert igazságtalan.. te hogy lehetsz ilyen tuskó?? egy nő az aki szeretet ad neked, pl az anyád is nő ő nevel, ápol jobban mint az apád ő táplál, megszül, felnevel, fizeti az oktatásod.. attólh most vmi rossz történt, nem jelenti azt h az összes nő ezt csinálja.. sztem fizessen első randin mert úgy illik, és persze a csaj is meghívhatja majd vmire, így felesben az egész..de pl bnőm is mondja h akar fizetni és a pasija nem hagyja h ő fizessen.. de a lány is ad neki ajándékokat, szal nem értem h mi a bajod.. a másik h a pasiknak sok nő dugásra kell, kevés becsüli meg őket, a pia meg a farkuk érdeklik őket ennyi erővel.. veled mi történt most h így kiakadtál?
2012. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:

Teljesen meg vagyok elégedve a kapcsolatommal és a párommal, sosem volt gondja a barátnőszerzéssel(csak komoly kapcsolatai voltak), nem hiszem, hogy értékelte volna, ha én letámadom. Élvezte, hogy becserkészhetett és sikerrel járt.

Milyen lenne már ha egy nő udvarolna??? Nőietlen, és nem is értékelnétek, ha csak úgy odadobná magát(tapasztaltam). Na meg a kezdeti izgalom is elveszne, amikor a felek még csak kerülgetik egymást, egyből az ágyban kötnénk ki, hisz akkor a férfi diktálná a tempót.

A férfi nem fog nemet mondani a nőnek, mert neki egy dugás is megteszi, ha komolyat nem akar ergo kihasználja, mivel neki mindegy, de egy nőnek NEM.

A nő maradjon nő a férfi meg férfi! Mindkét nemnek meg van a maga gondja, de tudom a szomszéd fűje mindig zöldebb...


Ha nem tetszenek a nemi szerepek, operáltasd át magad Kedves Kérdező!


26N

2012. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!