Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 61/93 anonim ***** válasza:
0%

Jó, de akkor holnap minden férfinek jöjjön meg a menzesze, és hétvégére szüljetek is! Azon kívül holnaptól kezdve a férfiak takarítanak, főznek és nevelnek egyszerre gyereket, miközben az alakjukra és az ápolt külsőre is figyelnek (lábat, golyókat szőrteleníteni, és nem borotvával!!!).


Eszméletlenül idióta vagy mellesleg.

2012. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:

61-es vagyok

Mellesleg 08:45-tel tökéletesen egyetértek.

2012. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:

Jaja, egyébként ajánlom szeretettel, hogy küzdj meg a női léttel. Legyél mindig jól ápolt, járjál edzésre, fogyókúrázz egész életedben, akkor is mikor szoptatnod kell, legyél kacér és szexi egy átdolgozott nap után, miután kimostál, kitakarítottál, megfőzted az ebédet, lefektetted a gyereket. Küzdj meg azzal, hogy 25 év fölött ha nincs gyereked azért nem kapsz állást, ha van gyereked, akkor azért. Keress azonos pozícióban 30%-kal kevesebbet, mint a férfiak. Legyél jó anya, konyhatündér, kiváló munkaerős és szexi izgalmas feleség, aki összetartja a házasságot, rendben tartja a családot.


Amúgy nem tudom volt-e valaha hosszabb kapcsolatod, de azt azért elmondanám, hogy ezek az előnyök (amik szerinted jogtalanok) max az első egy évben vannak meg. Onnantól, hogy egy kapcsolat stabil, rohadtul a nő dolga, hogy elsimítsa a dolgokat, hogy mindent megtegyen azért, hogy ne legyen gond, küzdjön meg a párja szerelméért minden áldott nap.

Szüljél gyereket abban a tudatban, hogyha elhagyod magad, hogyha nem úgy mennek a dolgok, ha nem vagy tökéletes, akkor a párod lekoccol egy fiatalabbal, hamvasabbal, izgalmasabbal, ápoltabbal, te meg maradhatsz egyedülálló anya.


Nézd ha ez az álmod, én bármikor cserélek veled.Ha csak egy rövid időre lehetnék férfi, már attól boldog lennék.

2012. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
Kérdező, kiegészíthetnéd egy 8. ponttal, h a férfiak is állandóan hisztiznének, h milyen nehéz férfinak lenni. Erre az utolsó és a 2-vel azelőtti válaszoló ébresztett rá :)
2012. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:

Utolso, mar bocs, de sokkal, nagysagrendekkel kevesebb no ir ide ki olyan kerdest, hogy a pasik miert kocsogok, miert csak a jo nokre mennek, miert csal meg mind, es miert csak a szex erdekli oket. Most azert mondjak el a nok a noi let hatranyait, mert fel akarjak hivni a figyelmet ra, hogy nem olyan konnyu az, mint hiszitek. Ti hisztiztek itt naponta tobb kerdesen keresztul, mindig ugyanazt a notat fujva. Minden nap ugyanaz a nyafogas. Itt nem fogjatok megvaltani a vilagot.


Kerdezo: ha neked jobb odakinn, minek foglalkozol a hazai viszonyokkal? Ugysem tudsz semmit valtoztatni rajta, foglalkozz magaddal, ne vilagmegvalto martirkodj itt.



Egeszen mellesleg volt multkor egy film errol talan a spektrumon, rakotottek elektrodakat egy bator pasi jelentkezore, aki valami sportember volt, szoval nem egy nyapic alak, aki azt sem tudja, mi a szenvedes meg a fajdalom, es szulesi fajdalmakat imitaltak neki. Ellenorzott korulmenyek kozott, rendesen ugy, ahogy a valo eletben is zajlanak ezek a fajdalmak. Asszem valami 5-6 oran keresztul birta, utana konyorgott, hogy vegyek le. Pedig o tudta, mi a fajdalom! A nok meg akar napokig is vajudhatnak. Szoval vicces, hogy igy lefitymaljatok ezt az egeszet.


De en azt mondom, hogy lehet normalis not talalni, ha szetneztek :)

2012. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:

abba belegondoltál, hogy az olyan nők, akikről írtál, függenek a férfitól? ami azt jelenti, h minden kis szart el kell viselniük, mert ha dobják őket, mehetnek az utcára...


na mondjuk én nőként épp ezért törekszem a függetlenségre, nem akarom, hogy az életminőségem a férfitól függjön, nem akarom, hogy ő legyen az úr mert ő a kenyérkereső meg övé a ház meg minden az övé, ezért ő a főnök... nem, mindenki szépen gondoskodjon a maga életéről, és majd ha összekötjük az életünket, közösen építjük és közösen döntünk mindenről ( és persze közös lesz a ház, a kiadások, stb.)


22/L

2012. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 A kérdező kommentje:

"Én nő vagyok, de én sem szívlelem a nőket. "


Én szeretem a nőket. Nem velük van a bajom. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy az a rendszer ami jelenleg Magyarországon van megérett a változásra.


"Viszont ez a mindennapos rinyálás, ami jön a "férfiaktól", már nagyon nevetséges."


Ezek " rinyáló" férfiak rájöttek, hogy valami nagyon nincs rendjén. Változást szeretnének, a nők egy része pedig érthető okokból nem szeretné ezt.


"Idióta, nevetséges kisfiú vagy kérdező, a férfihoz semmi közöd. "


Szerinted. Én inkább azt mondanám, hogy inkább az az érdekes, hogy számodra egy olyan férfi a FÉRFI, aki elfogadja a férfiakra vonatkoztatva a fent említett pontokat. Szerintem ő csak egy megalkuvó. Aki, azért teszi ezt, hogy egy nőhöz juthasson.



"Akinek baja van azzal, hogy neki kell kezdeményezni, az nem férfi."


Nem azt mondom, hogy csak a nő kezdeményezzen, hanem azt hogy ne csak a férfitól várja egy nő. Hanem nyugodtan lépjen ő is a tettek mezejére.


"A nő adhat apró jeleket, persze, de azért könyörgöm, udvaroljon már a férfi...:D

Ha pedig udvarol akkor nézitek igazán nyámnyilának, hidd el ez tapasztalat. ekkor kerül bele az ember majd a lelki szemetesláda kategoriába.


"A pénzen (meg néha a kinézeten) való rinyálás meg egyenesen szánalmas... Nagyon szűk az a réteg akinek ez elsődleges szempont. "


Hát én sajnos pont nem ezt tapasztaltam. Főleg a fiatalabb korosztályról beszélek.


"Hidd azt, hogy a nők lelketlen, szánalmas lények, akik nem is szerelmesek, csak elvárásaik vannak, és ebből áll az életük, hátha neked ettől jobb lesz, van kifogásod, tudsz mutogatni...:DDDD "


Nem azok. De azért kiváncsi lennék, ha Neked kellene szembenézned ezekkel nőként örülnél e neki!


"És igen, nyámnyila gyökér vagy. Sry a személyeskedésért, de már nagyon unalmas ez a siránkozás, jó lenne visszavenni fiúk!"


Még egy nő aki azzal igyekszik fenntartani ezt az igazságtalan rendszert, hogy gyávának, férfiatlannak minősít, mert azt hiszi a hiúságom majd megváltoztatja a véleményemet, csak hogy ő továbbra is élvezze a rendszer előnyeit. :)

2012. márc. 14. 13:48
 68/93 A kérdező kommentje:

"Csak jelezni kéne egyértelműen a nőknek amit nem tesznek meg.Nem szórakozni, hogy szemez, mosolyog csak azért, hogy odamenj és pofára ejthessen, ugye a nőknek mindent szabad vagy mi?"


Hát igen ez elég szemétség. Persze neki teljesen mindegy. Mert neki csak játék. Neki nem megalázó, nem kudarc. De még csak soha nem is élt át hasonlót,csak hogy átérezhesse mit jelent elviselni egy ilyesmit.

2012. márc. 14. 13:54
 69/93 A kérdező kommentje:

"Annyi változtatást eltudnék viselni a helyzeten, hogy több kedves lányt és kevesebb flegmát :)"


Jogos.


"Ha van még valami tiszta Ezen az elveszett világon, Azt máshol nem találom, Csak a lányom szemében látom. Ismeritek igaz? Hát sajnos már egyre kevesebb lányra igaz ez. A többségre semmiképpen. :(

2012. márc. 14. 14:01
 70/93 A kérdező kommentje:

Én nem értem ezt az egész férfi nő dolgot...


Hát nem is könnyű. Évszázadokig egyértelmű volt minden. Megvolt mindenkét nemnek a társadalmilag meghatározott szerepe ( persze nem volt igazságos). Aztán az utóbbi évtizedekben átalakult minden. A nők munkábaállhattak az egyenlő jogok címszóval. Mára ott tartunk, hogy muszály dolgoznia, vagy nem tudják fenntartani a családjukat, és ki szívta meg mindezt a gyerek. Rá jut kevesebb idő. Őt meg neveli a Tv, az internet. És persze nem jóra.


"Igaz a nőknek elvárásaik vannak lényegében a pénzzel kapcsolatosan."


Örülök, hogy ezt így egyértelműen kimondtad. De azért tegyük hozzá, hogy vannak kivételek.


"Iskolás korban vagány srácokat felnőtt korban sikeres gondoskodó férfiakat részesítik előnyben. "


Ez tényleg így van.


"A srácok a dögös csajokat azután szintén a dögös de már gondoskodó nőket szeretik. "


Velem nem így van. Én soha nem szerettem a dögös csajokat. Engem inkább mindig a visszahúzódó, kedves, gondoskodó lányok vonzottak.


"Itt nem az a probléma, hogy mennyi az elvárás vagy sem, hanem az, hogy megtaláld azt, aki olyannak fogad el amilyen vagy. "

Szerencsére ezzel már nincsen gond.


"Amúgy meg a kérdésed pár évszázadon bellül megvalósul...

Habár nem ebben a formában. Statisztikailag is a férfiak kihalóban vannak. Pár éve a lakosság kb 1/3a volt férfi ami mára már alig 1/4. Ebbe bele tartozik a növekvő homoszexualitás is akik utódnemzésre alkalmatlanok.

A nők hamarosan kénytelenek lesznek amazon életet élni és szülés érdekében a spermabankba járkálni...

Akkor majd ők is nyírhatnak füvet, szerelhetik a kocsit vagy a csapot tolhatják a lerobbant kocsit és egyéb olyan dolgokat tehetnek, amiket manapság soha nem láttam. "


Na ez érdekes. Hol találtál erre vonatkozó adatot. Ez azért egy kicsit túlzás nem? Bár én is hallottam, hogy manapság több nő születik, de azért ennyivel biztos nem.

Igen az egyik oka ennek az lehet, hogy a fogamzásgátlók visszajutnak az ivóvízbe.


"Amugy meg ha valaki a férfi napot hiányolja, akkor javaslom a naptárban az Április 1-et jól nézze meg. Ezt nekünk találták ki. Mi azt jobban ünnepeljük :))))"


:))) Amúgy Május 19. a nemzetközi férfinap.

2012. márc. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!