Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 81/93 A kérdező kommentje:

"Jaja, egyébként ajánlom szeretettel, hogy küzdj meg a női léttel. Legyél mindig jól ápolt, járjál edzésre, fogyókúrázz egész életedben, akkor is mikor szoptatnod kell, legyél kacér és szexi egy átdolgozott nap után, miután kimostál, kitakarítottál, megfőzted az ebédet, lefektetted a gyereket. Küzdj meg azzal, hogy 25 év fölött ha nincs gyereked azért nem kapsz állást, ha van gyereked, akkor azért. Keress azonos pozícióban 30%-kal kevesebbet, mint a férfiak. Legyél jó anya, konyhatündér, kiváló munkaerős és szexi izgalmas feleség, aki összetartja a házasságot, rendben tartja a családot. "


Igen ez a másik oldala dolgoknak, és teljesen igaz minden amiket írtál. De ez nem jelenti azt, hogy azért mert most ezekkel a nehézségekkel Neked szembe kell nézni azért, ha már én szívok akkor szívjon a pasi is. Azt gondolom, hogy mind a kettőn változtatni kéne. Te se szívjál, de ő se. Nem ez lenne a normális?


Ráadásul - nem mondom, hogy a Te esetedben - sok nő a pénz alapján választ magának partnert, aztán csodálkozik, ha később ez a pasi lelép. Holott biztos ott voltak a jelenkezők sorában a kedves, jólelkű, de kevésbé tehetősebb, kevésbé izgalmasabb férfiak is, de ő nem őt választotta. Hát akkor ne csodálkozzunk.



"Amúgy nem tudom volt-e valaha hosszabb kapcsolatod, de azt azért elmondanám, hogy ezek az előnyök (amik szerinted jogtalanok) max az első egy évben vannak meg. "


Inkább az igazságtalan a helyes kifejezés erre szerintem. És jó lenne, ha nem lennének egyáltalán.


"Onnantól, hogy egy kapcsolat stabil, rohadtul a nő dolga, hogy elsimítsa a dolgokat, hogy mindent megtegyen azért, hogy ne legyen gond, küzdjön meg a párja szerelméért minden áldott nap. "


Én inkább azt mondanám, hogy onnantól kezdve kölcsönös. De jó lenne, ha ez már az elejétől így lenne.


"Szüljél gyereket abban a tudatban, hogyha elhagyod magad, hogyha nem úgy mennek a dolgok, ha nem vagy tökéletes, akkor a párod lekoccol egy fiatalabbal, hamvasabbal, izgalmasabbal, ápoltabbal, te meg maradhatsz egyedülálló anya. "


Hát akkor rosszul választottál. Ez általában akkor következik be, ha egy nő olyan partnert választ akinek az egzisztenciája és nem a személyisége volt vonzó számára. Meg ugye izgalmasabb egy rosszfiú, egy olyan aki már sok nővel volt együtt. De hát akkor meg ne lepődjetek meg, ha egyszer ez a rosszfiú veletek is rossz lesz!


"Nézd ha ez az álmod, én bármikor cserélek veled.Ha csak egy rövid időre lehetnék férfi, már attól boldog lennék."


Húú én nem akarok nő lenni.


Neked meg szerintem beszélne kéne a pároddal. Nem normális, hogy mindent Te csinálj! Neki is ki kéne venni a részét a munkából. Ha meg erre nem hajlandó akkor meg ne kínozd vele magad. Nem érdemel meg Téged!

2012. márc. 14. 16:02
 82/93 A kérdező kommentje:

"Kérdező, kiegészíthetnéd egy 8. ponttal, h a férfiak is állandóan hisztiznének, h milyen nehéz férfinak lenni. Erre az utolsó és a 2-vel azelőtti válaszoló ébresztett rá :)"


Hát igen egyébként nem is értem, hogy mi ez a megkülönböztetés, hogy egy férfi nem hisztizhet. Mert, ha igen akkor már nem is Férfi. Nos, ha már egyenjogúság van akkor hadd hisztizzek már én is jó! És ne csúfoljon ezért senki, hogy nem vagyok igazi Férfi!


Na most akkor jól kihisztiztem magam! :)))))

2012. márc. 14. 16:07
 83/93 A kérdező kommentje:

"Utolso, mar bocs, de sokkal, nagysagrendekkel kevesebb no ir ide ki olyan kerdest, hogy a pasik miert kocsogok, miert csak a jo nokre mennek, miert csal meg mind, es miert csak a szex erdekli oket. Most azert mondjak el a nok a noi let hatranyait, mert fel akarjak hivni a figyelmet ra, hogy nem olyan konnyu az, mint hiszitek."


Biztos nem könnyű, de az még nem kéne hogy feljogosítsa nőket abban, hogy természetesnek vegye, hogy azok a pontok amiket leírtam az minden esetben a férfi dolgai.


" Ti hisztiztek itt naponta tobb kerdesen keresztul, mindig ugyanazt a notat fujva. Minden nap ugyanaz a nyafogas. Itt nem fogjatok megvaltani a vilagot. "


Talán ekkor látod, hogy elég nagy az elkeseredettség, és sok férfi igazságérzetét bántják ezek a dolgok. Jogosan. Dehogynem lesz változás. Lesz. Mint ahogy Nyugat-európán is megtörtént. Norvégia előtt például elég sokat jártam Angliába diszkóba. Ott teljesen természetes az is, hogy a lányok is odamennek a pasikhoz. És nem esett le az aranygyűrű az ujjukról.


Kerdezo: ha neked jobb odakinn, minek foglalkozol a hazai viszonyokkal? Ugysem tudsz semmit valtoztatni rajta, foglalkozz magaddal, ne vilagmegvalto martirkodj itt.


Azért foglalkozok vele mert idegesít sokak maradisága. Főleg úgy, hogy már láttam, hogy működhet ez másképpen is. Tudom, hogy sok nőnek nem érdeke a változás. Jó nekik így. Ezért egyszerűbb megszégyeníteni, gyávának nevezni azokat a férfiakat akik viszont tenni akarnak ez ellen. Na ez az ami engem nagyon zavar.


"Egeszen mellesleg volt multkor egy film errol talan a spektrumon, rakotottek elektrodakat egy bator pasi jelentkezore, aki valami sportember volt, szoval nem egy nyapic alak, aki azt sem tudja, mi a szenvedes meg a fajdalom, es szulesi fajdalmakat imitaltak neki. Ellenorzott korulmenyek kozott, rendesen ugy, ahogy a valo eletben is zajlanak ezek a fajdalmak. Asszem valami 5-6 oran keresztul birta, utana konyorgott, hogy vegyek le. Pedig o tudta, mi a fajdalom! A nok meg akar napokig is vajudhatnak. Szoval vicces, hogy igy lefitymaljatok ezt az egeszet. "


Nem fitymáltam le egyáltalán. Csak túlzásokba sem kell esni. És azt gondolom, hogy ennek a kísérletnek az eredménye várható volt és engem nem lepett meg. Nyilván

azért nagyobb a nők fájdalomtűrőképessége, mert ők fognak szülni. Azért alakította így a természet.

Most ez kb. olyan, hogy egy férfi menőzne azzal, hogy ő nagyobb súlyokat tud felemelni, mint egy nő. Természetes. Biológiai adottság. Ugyanúgy, mint a fájdalomtűrés.


"De en azt mondom, hogy lehet normalis not talalni, ha szetneztek :)"

Igen persze, hogy lehet. :)

2012. márc. 14. 16:23
 84/93 A kérdező kommentje:

"abba belegondoltál, hogy az olyan nők, akikről írtál, függenek a férfitól? ami azt jelenti, h minden kis szart el kell viselniük, mert ha dobják őket, mehetnek az utcára...


na mondjuk én nőként épp ezért törekszem a függetlenségre, nem akarom, hogy az életminőségem a férfitól függjön, nem akarom, hogy ő legyen az úr mert ő a kenyérkereső meg övé a ház meg minden az övé, ezért ő a főnök... nem, mindenki szépen gondoskodjon a maga életéről, és majd ha összekötjük az életünket, közösen építjük és közösen döntünk mindenről ( és persze közös lesz a ház, a kiadások, stb.) "


Igen úgy lenne a jó ahogy Te mondtad. Nem kéne, hogy természetes legyen, hogy mindenről a férfi gondokodjon. A legjobb hogyha közösen együtt teremtetek meg mindent.

2012. márc. 14. 16:27
 85/93 A kérdező kommentje:

"Nos ha igen akkor jó, de ha nem akkor sem öldöklöm meg önmagam. "


HÁt én sem fogom. :) Csak egy vitát szerettem volna elindítani ezzel.


"Amúgy értem amit mondani próbálsz."

Szerintem mindenki érti. Csak akinek nem érdeke a változás annak nem tetszik.


" Én egy tucat nemzetet látok egyszerre (vegyes meló), s hát a kontraszt bizony éles, ami a mentalitást illeti."


Azt mondom, jó, ha egy kicsit máshol is körülnéz az ember és nem ragad le a hazai viszonyok között. Így jön rá arra, hogy talán nálunk is lehetne jobb, csak akarni kell.

2012. márc. 14. 16:32
 86/93 anonim ***** válasza:

"Neked meg szerintem beszélne kéne a pároddal. Nem normális, hogy mindent Te csinálj! Neki is ki kéne venni a részét a munkából. Ha meg erre nem hajlandó akkor meg ne kínozd vele magad. Nem érdemel meg Téged!"


Nincs párom, és gyerekem sincs, de attól még a tény tény marad, hogy a nőtől sokkal nagyobbak az elvárások, és a nőn sokkal nagyobb a felelősség. Merthogy a férfi sokkal könnyebben pattan meg (30%-kal több fizu, nem neki kell egyedül gyereket nevelnie, ha lép, stb. )

2012. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:

12:50

Ez így van, én is így látom, de akkor miért nem kezdeményeznek a nők?Ezek szerint az midnegy nekik, hogy milyen pasival lesznek együtt, de az életminőség nem?Fura...Érdekesek vagytok ti nők, ami jó abban egyenjogúak, ami rossz abban nem.

2012. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:

attól, hogy egy pasi kinéz magának, hogy én bejövök neki, még nem biztos, hogy ő is bejön nekem :D akkor miért kéne kezdeményeznem egy olyan pasinál, aki nem jön be?:D


amúgy meg én a mai fiatalabb lányoknál pont azt látom, hogy másznak a pasikra. 14-16 év körül :D jó, persze, nagyon sok kivétel van. de szerencsétek van, jön az utánpótlás abból, amit ti szeretnétek xD mondjuk akkor meg majd kitaláltok valami mást, ami nem tetszik. pl hogy megcsalnak. ilyesmi. mindig lesz valami hiszti.


annak a válaszadónak, aki meg azt írta, hogy jaj, szegény férfiaknak minden nap borotválni kell az arcukat: a nők a hónaljukat, lábukat, nemiszervüket is borotválják, sokan a kezüket is, mi több, sokszor nem is borotvával, hanem annál jóval fájdalmasabb módszerekkel. szóval az arcborotválásért hagy ne sajnáljunk már titeket:D

2012. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 T.S. válasza:

Megkérdezhetem, miért általánosítasz???

1. Ez egy régi hülyeség, hogy a pasiknak kell kezdeményezni. A legtöbb nő már nem várja el:D:D

2. Én sosem vártam el hogy fizessenek, manapság a páromnak sem engedem hogy mindig ő fizessen.

3. Szerintem ha odáig jutnak az érzelmek, a nő is kezdeményezi ezeket :)

4. Ez mekkora baromság:D Engem sosem érdekelt a kocsi, vagy anyagi helyzet, meg ilyesmi.

5. Nem járok diszkóba :D

6. Szerintem az a nő, aki szereti a párját, az okoz neki kellemes perceket, meglepetéseket. Nem kell hozzá férfinap. Speciel hatalmas nagy baromságnak tartom a nőnapot :)

7. A nők nem kapják meg ezt eleget ? Bár a pasik a hülyék, hogy engedik magukat kihasználni, és azok a nők, akik tényleg szeretni tudnák úgy igazán őket, egyedül kuksolnak otthon. Mert megint a hisztis hülye csaj kapta meg a normális pasit. Mert szegény annyira naív, hogy nem zavarja hogy kötélen rángatják, mint egy bábút.

2012. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 T.S. válasza:
Ja és a pasik sem tökéletesek. Általában az a verzió van, hogy van a naiv, hűséges, kedves, nagyon szerető, mindent megadó barátnő, és van a link, csaló,hazug pasi, aki nem becsüli a kedvesét. Vagy van a könnyelmű, hülye, semmitérő szuka, és van a naiv, kedves,édes, hű srác. Sajnos én ezt látom többségében(avagy szerencsére vannak jó kapcsolatok is :)), De az egész nem a nők hibája, sem a férfiaké, hanem mindkét csoportból egyes egyedek hibája, hogy ott tartunk, ahol...
2012. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!