Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 51/93 A kérdező kommentje:

"Akkor keress not odakinn:P "


Már nem kell keresnem van köszönöm.


"ha ott annyira tokeletesek, nem ertem, mire fel a nyavalygas. "


Itt sem tökéletesek a nők. Csak itt az egyenjogúság nem azt jelenti, hogy mindent ami jó a nőnek azt elvárnak, ami pedig nem elutasítanak. Én úgy gondolom, ha egyenjogúság van akkor ennek nem csak az előnyeit, hanem a hátrányait is vállalniuk kellene. Vagy szerinted nem? Vagy ha nem akkor miért nem?



"Ha te ilyen tokeletes ferfi vagy, biztos nem okoz neked problemat egy tavkapcsolat sem, ha majd visszajossz;)"


Nem vagyok tökéletes férfi. Én ezt nem mondtam. Csak fél éve élek kinn, és elképesztőnek találom a különbséget a magyar és a norvég viszonyok között ezen a téren. És nem értem mi miért ragadtunk le ezen a szinten. Miért jó ez nekünk?

2012. márc. 14. 03:25
 52/93 I am God ***** válasza:

Lényeg a lényeg, ez több ezer éve így van, mint az állatvilágban, mint az embereknél, nem tudsz tenni ellene, nem is kell, egyszerüen törekedni kell, ha meg valaki itt leragad, hogy mi miért elvárás, meg az anyjukat a nöknek, akkor ne kelljen neki barátnö. Ez is olyan, mint a hitelek. Ha van mire, akkor kapsz hitelt, ha nem akkor meg nem. Hiába vered a banknak az ajtaját. Ha meg uzsoráshoz mész, akkor nem biztos, hogy hosszú távon elégedett leszel:D


If you know what i mean...

2012. márc. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 Bloody Death ***** válasza:

Ehez még hozzá kéne rakni, hogy a nőknek kéne az arcszőrüket szinte minden nap leborotválni...... :)

Amugy koma elég meredek elképzeléseid vannak, és sajnos rohadt mód általánosítasz. Persze vannak ilyen nők de nem mind. Van akire pár "pont" rá illik, de nem az összes. De ez a téma anyira közröhely, hogy ilyenek rágodni nem lehet. Ebből is látszik, hogy egy ifju titán vagy. Lehetsz Te 30-40 éves is, a gondolkodásod anyira egy sértett tinire utal, "mert ha ő akkor már én is".

De csak gondold át. A nők hónapokon keresztl szenvednek egy gyermekkel a szívük alatt (jó nem mindenki, valakinek könyebb valakinek nem). Akkor ott a vajudás. No meg a folytonos lenézés és nem elismerés a férfi kollégák javától. A szülés után gyerekkel sokkal nehezebb a munka válalás/keresés. A nőknek sokkal nehezebb önállóan kialakítani egy olyan életteret, ahol könyedén megélhetnek. Természetesen ez alól is vannak kivételek szép számmal. De ha nő lennék a jövöre gondolván probálnék egy olyan társat keresni, aki anyagilag megkönyíteni az esetleges család válalást.

Az is igaz amit mondasz és az olyan lufnyákkal nem kell szó állni, de hogy az egész éltükben nem kell küzdeniük? Hát ezeknek a szerencsétleneknek minden egyes nap bizonyítaniuk kell, minden nap többet kell teljesíteniük mint a férfiaknak. Dolgoznak főznek takarítanak gyereket nevelnek, és elvárják tölük, hogy esténként mosolyogva bőnyállal lesz.pjanak....... minimum

pfffff

2012. márc. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
Kihalna az emberiség, mert így egy nő se akarna pasit.
2012. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy vissza kéne térni a régi, jól bevált formulához miszerint a férfi dolgozik és eltartja a családot, a nő pedig főz, mos, takarít és foglalkozik a gyerekkel(ez egy közös feladat). Tudom, az önérzetes nőknek ez egy fájó pont, hogy akkor ki lennének szolgáltatva stb.. Attól még tanulhat csak nem kell 8 órát ledolgoznia naponta, majd a fent leírt teendőket pár órába bezsúfolni. Az is elég gáz, hogy a gyereknevelés sok helyen a családi tv nézésre korlátozódott le..Milyen felnőttek lesznek ezekből a gyerekekből?? Milyen családmodellt visznek tovább??

A vicc az egészben, hogy a nők nagy többsége azért sír mert nehéz összeegyeztetni a hónap dolgozója, háziasszony, anya és a szerető szerepköröket de abban a pillanatban hevesen tiltakoznak ha azt mondják nekik, hogy oké maradj otthon, a te dolgod a házimunka és a gyereknevelés rád eső része. Elvégre "nehogy már kiszolgáltassák magukat a férfiak kényének, kedvének"..

Sajnos ez csak egy idilli(számomra) álom mert ugye egy keresettel ma nem lehet megélni- de ha meglehetne, akkor sem tetszene a nőknek..

20N

2012. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
Huhh, nem olvastam el azt a rengeteg választ, de képzeld pont tegnap gondolkodtam ezen, hogy mennyire szar, hogy mi nők nem ketdeményezhetünk, nem udvarolharunk, nem nyomulhatunk, mert akkor rögtön mi leszünk a méltóságot veszített könnyűvérű cédák.
2012. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:

ezek az állításaid tények! És itt bizony ÁLTALÁNOSÍTOK!

szóval az elméleted az stimmel!


de soha nem lennék nő!

27/f

2012. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:

1. Szerintem teljesen fele-fele arányban léptünk egymás felé.

2. Általában feleztük a költségeket, vagy egyszer ő fizetett, egyszer én. Az első randi egyáltalán nem randinak indult, így azon is ki-ki fizette a sajátját. Nem értem, miért kell ezen a fizetés dolgon ennyit cirmogni.

3. Fogalmam sincs, ki fogta meg először a másik kezét. Asszem kölcsönösen öleléssel üdvözöltük egymást, már akkor is, amikor még csak barátok voltunk, aztán egyszer teljesen váratlanul csak összeért a szánk...

4. A páromnak közalkalmazotti bére van és biciklije. Pont lesz.rom.

5. Nem járok diszkóba.

6. Sem a nőnapot, sem a férfinapot nem erőltetjük, ellenben minden nap "megünnepeljük", hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást, azzal, hogy nem bántjuk meg a másikat soha semmivel, és évek alatt nem volt még egy veszekedés sem.

7. Ez a rendszer a pasimnak is nagyon tetszik.

2012. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:

S vajon miért okoz kissebségi érzést valakinek a párkapcsolat hiánya? Szerintem a kifejlett személyiség hiányzik ezekben az esetekben. Engem nem érdekel a társadalmi elfogadottság, de amíg nem találom meg azt a nőt aki a jellemével tud levenni a lábamról, addig nem engedek be senkit az életembe csak mert már "ideje lenne", ahogy mondani szokták.

34 ffi

2012. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
08:45 Beléd szerettem :)
2012. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!