Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 31/93 A kérdező kommentje:

"annyiban igazuk van, hogy egy csődtömeggel nincs mit kezdeni. "


Ebben igazad van :)


"az, hogy tesz a jövőjéért, de nem megy egyik pillanatról a másikra, az más."


Hát jó lenne, ha más lenne én inkább azt mondanám.

2012. márc. 14. 00:48
 32/93 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,megkérlek,hogy ne általánosíts!

Hidd el,hogy nagyon sok olyan nő van,akinek fele ennyi elvárása sincs,mint amit te felsoroltál!

Soha nem szoktam ezzel dicsekedni,de most elmondanám,hogy én 3 évig pénzeltem a páromat,mert annak ellenére,hogy volt munkája,pénze soha nem volt,mert ő tartotta el a szüleit és a testvéreit.Ha szórakozni mentünk én fizettem neki a belépőtől kezdve,az italon át a taxiig mindent.Én ekkor még nem is dolgoztam,hanem a szüleimtől kaptam pénzt hétvégére és mégsem sajnáltam a páromanak fizetni.

Aztán a párom fél évre elment katonának és én voltam az egyetlen,aki küldött neki pénzt,hogy legyen miből hazajönnie.Ebből már szerintem leszűrhetted,hogy nem a vagyona miatt szerettem belé.

Mai napig sem,soha nem várom el,hogy ajándékokat vegyen nekem stb.

Még csak annyit mondanék,hogy ha kicsit jobban kinyitnád a szemedet,akkor biztos találnál olyan lányt,akinek nincsenek ilyen felesleges elvárásai!

22/L

2012. márc. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:

"Még 5-10 évig biztosan ez lesz ahogy leírtad, hátrányban vannak a férfiak, viszont ez átalakulóban van, és utána megváltozik."


Most nem vagyok Magyarországon és itt Nyugat-Európában teljesen természetes, hogy a lány is ugyanúgy fizeti pl. a belépődíjat a diszkóba. És a lányok is odamennek a fiúkhoz. És nem dőlt össze semmi.


"Meg nem minden csaj ilyen, keress olyat aki tesz is a kapcsolatáért és nem neked kell midnent csinálni, ritka az ilyen tudom."


Sajnos Magyarországon igen. De ideje lenne nekünk megváltozni. És kimondani az igazságot, hogy valami nincs rendjén.

2012. márc. 14. 00:52
 34/93 anonim ***** válasza:
32%
Most komolyan te beszélsz tiszteletről? Először nézzél már magadba hogy beszélsz a nőkről! És ne mondd, hogy van rá okod, mert nem ismersz minden nőt a világon, meg ilyen formán a nők is nyugodtan utálhatják a fiúkat, azok között is ugyanannyi szemét alak van.
2012. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

"Nő vagyok de ezen elmosolyogtam magam. Egyet kell,hogy értsek. A nők részéről túl sok az elvárás a férfiak irányába. Rosszul vagyok az ilyen nőktől. Egyenjogúsítás aztán még mindig a nők seggét kell nyalni? Érzelmileg roncs nők döntik el,ki a férfi és ki nem?? Ezek csak manipulálnak,érzelmileg zsarolnak ám ha visszakapják lesz nemulass.(Kissé nőgyűlölő vagyok nő létemre de nem érdekel.)

20N"


Kösz az egyetértést. Örülök, hogy van olyan nő aki nem szemellenzősen látja a dolgokat, hanem kicsit bele tud gondolni a másik oldalba is.

2012. márc. 14. 00:56
 36/93 anonim ***** válasza:
95%
Akkor keress not odakinn:P ha ott annyira tokeletesek, nem ertem, mire fel a nyavalygas. Ha te ilyen tokeletes ferfi vagy, biztos nem okoz neked problemat egy tavkapcsolat sem, ha majd visszajossz;)
2012. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
51%

Én nő vagyok, de én sem szívlelem a nőket. Viszont ez a mindennapos rinyálás, ami jön a "férfiaktól", már nagyon nevetséges. Idióta, nevetséges kisfiú vagy kérdező, a férfihoz semmi közöd. Akinek baja van azzal, hogy neki kell kezdeményezni, az nem férfi. A nő adhat apró jeleket, persze, de azért könyörgöm, udvaroljon már a férfi...:D A pénzen (meg néha a kinézeten) való rinyálás meg egyenesen szánalmas... Nagyon szűk az a réteg akinek ez elsődleges szempont.

Hidd azt, hogy a nők lelketlen, szánalmas lények, akik nem is szerelmesek, csak elvárásaik vannak, és ebből áll az életük, hátha neked ettől jobb lesz, van kifogásod, tudsz mutogatni...:DDDD

És igen, nyámnyila gyökér vagy. Sry a személyeskedésért, de már nagyon unalmas ez a siránkozás, jó lenne visszavenni fiúk!

2012. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
100%
Csak jelezni kéne egyértelműen a nőknek amit nem tesznek meg.Nem szórakozni, hogy szemez, mosolyog csak azért, hogy odamenj és pofára ejthessen, ugye a nőknek mindent szabad vagy mi?
2012. márc. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:

Én mindig egyértelműen jelzek. Sosem szemeztem olyannal, aki nem tetszik.

Ha el kell küldenem valakit, akkor kellemetlenül érzem magam.

2012. márc. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
Csak nekem nincsenek ilyen problémáim? :D 21f
2012. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!