Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 11/93 anonim ***** válasza:
70%
A csajok is biztos tudnának ilyen listát összeállítani... az egymásra mutogatással nem mész semmire, meg kell tanulni elfogadni a két nem közötti különbséget. Vagy lehetsz meleg is, mint én. Az én párom nem rinyál a vécédeszka miatt :)
2012. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:

De amúgy... csak kérdés... ugye elvileg akkor én keresnék olyan csajt, akinek van pénze és mondjuk egy... BMW-je. "Szóval... ahhoz, hogy ilyen csajokat keressünk, az idősebb sunákat kell nézzük.

Csak egy elméleti kérdés: 20 évesen szexelnél egy 40 éves nővel,

vagy

40 évesen szexelnél egy 20 éves kis virgonc sunával?:D"


Nem nagyon :). De a nőknek viszont bejönnek az idősebb pasik. Szóval számukra ez csak jobb ha idősebb.

2012. márc. 14. 00:17
 13/93 anonim ***** válasza:
86%
Szeretnék egy huszonéves csajt látni lakással, autóval és jó állással. Van? Nincs. Nekünk férfiaknak huszonévesen ez elvárás? Igen. Miért? Mert a nők azt mondják. Nők: az anyátok pitsáját.
2012. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 Shai-Hulud ***** válasza:
Ne csináld már... Kihalna az emberiség!!!
2012. márc. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg, a gyerekszülést bevállalod? :)
2012. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:

"Cserébe nekünk kellene szülni, meg elviselni a terhességet. Mi menstruálnánk, satöbbi...


Nem azért mondom hogy védjem a nöket, mert tényleg jogos a 2 pont, hogy ez igazságtalan, de azért vizsgáljuk meg akkor már rendesen..."


De akkor gondoljuk át. A menstruáció az nem egy olyan dolog amiért küzdeni, tenni kell valamit. Nem kell hozzá bátorság. Sőt akkor is megtörténik, ha a nő nem akarja. És lehet, hogy elviselném azt a 4-5 napot, meg egy életbe mondjuk 2 x a szülés fájdalmát is. De úgy igazán nem kéne tennem semmit.

2012. márc. 14. 00:20
 17/93 Beviz Elek ***** válasza:
57%
annyiban igazuk van, hogy egy csődtömeggel nincs mit kezdeni. az, hogy tesz a jövőjéért, de nem megy egyik pillanatról a másikra, az más. De ebben igazuk van...
2012. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:

"ez így elég egyoldalú... fel lehetne sorolni ilyen dolgokat nőoldalról is..."


Igen biztos van ilyen lista, de szerintem nincs olyan pontja mi azt mondja, hogy a nőnek is kell valamiért küzdenie. Vagy ha van mi az ?

2012. márc. 14. 00:25
 19/93 anonim ***** válasza:

Még 5-10 évig biztosan ez lesz ahogy leírtad, hátrányban vannak a férfiak, viszont ez átalakulóban van, és utána megváltozik.

Meg nem minden csaj ilyen, keress olyat aki tesz is a kapcsolatáért és nem neked kell midnent csinálni, ritka az ilyen tudom.

2012. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok de ezen elmosolyogtam magam. Egyet kell,hogy értsek. A nők részéről túl sok az elvárás a férfiak irányába. Rosszul vagyok az ilyen nőktől. Egyenjogúsítás aztán még mindig a nők seggét kell nyalni? Érzelmileg roncs nők döntik el,ki a férfi és ki nem?? Ezek csak manipulálnak,érzelmileg zsarolnak ám ha visszakapják lesz nemulass.(Kissé nőgyűlölő vagyok nő létemre de nem érdekel.)

20N

2012. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!