Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 41/93 A kérdező kommentje:

"00:10-es vagyok. vertek már át pasik nem egyszer, és utasítottak vissza nem egyszer, mégsem hisztizek itt :D "


Én nem hisztizek, csak feltettem egy elméleti kérdést. :)

Lehet, hogy inkább Neked nem tetszik, hogy rámutatok az ilyen igazságtalanságokra.


"1. kezdeményezek :D most is tetszik egy srác, és most is én kértem találkozót, én csókoltam meg először:D szóval én megteszem az első lépést, nem vagyok erre rest. "


Több ilyen nő kéne, mint Te :) Nem szakadna le a mennyezet.


"2. nem engedem a pasinak, hogy fizessen, vagy ha az első randin ő fizet, a másodikon én hívom meg^^ "


Ez így teljesen jó. De megszűnne a világ létezni, ha egyszer az első randin mondjuk Te fizetnél? Vagy az már istencsapása?


"4. évekig voltam együtt egy csóró sráccal. pontosabban 4 évig. nyilván nem a pénzével vonzott magához. "


Na ez jó. De nyilván - lehet hogy tudat alatt - biztos közrejátszott valahogy a szakításban az, hogy ő nem gazdag nem? Lehet nincs igazam. De a lényeg, hogy a nők többsége előbbre helyezi a gazdagságot, mint a személyiséget. Sajnos.


"5. nem járok diszkóba:D "


De attól még igaz amire rávilágítottam


"6. én meglepődtem, hogy apukámon kívül másnak is eszébe jutott a nőnap :D én azt sem tudom, mikor van xD de amikor volt barátom, akkor sem vártam semmit tőle. valentinnapot meg kijelentettem, hogy nem ünnepeljük, mert minek. "


De Neked valaha eszedbe jutott a férfinap? Mert az is van ám!Május 19-e a nemzetközi férfinap,nemzetközi apák napja pedig június harmadik vasárnapja.


"7. sajnos ez így van. ha csak ilyen nyafogós vagy, akkor bizony nehezen fogsz nőt találni. "


Nem mondtam, hogy nincs barátnőm. Attól még, hogy van tarthatom igazságtalannak ezeket a dolgokat.


"ha ennyi problémád van a nőkkel, legyél meleg, és nem lesznek bajaid, mert a férfiak ugye mind tökéletesebbek a te meglátásod szerint. mondtam már, senki nem kényszerít arra, hogy csajozni akarj. "


Kösz nem leszek meleg. De ez kb. olyan most csak képzeld el, ha most holnaptól minden megváltozik, ahogy a pontjaimban felsoroltam, és mondjuk ez Neked nem tetszik ( biztosra veszem, hogy nem tetszene a nőknek) akkor legyél leszbikus! Logikus válasz nem?


"szerintem nektek mind a hozzáállásotokkal, az életviteletekkel, és a stratégiáitokkal vannak problémáitok."


Nem szerintem nem. Az a baj, ha kimondok valami igazságtalanságot akkor nyafogó síró pasi leszek nektek egyből. És miért? Megmondjam miért csináljátok ezt? Mert ezzel a legkönnyebb zsarolni minket. Mert egyik fiú sem szeret ilyen kategoriába tartozni. Ezért majd szépen elfelejti inkább ezeket az igazságtalanságokat. Ti pedig majd továbbra is élvezitek ennek az előnyeit. Na ez az igazság.



"azt várjátok, hogyha leszólítotok valami tök ismeretlen nőt, akkor ne küldő alapján ítéljen, de hát hogy ítéljen másképp, ha nem ismer?"


Pl. testbeszéd, vokalitás, amiket és ahogyan mond (lehet belőle következtetni az értelmi képességekre) stb.


" hozzátok odamenne egy csúnya csaj, adnátok neki esélyt?"


Ha nem lenne barátnőm akkor mindenképp. Legalább egy beszélgetésre. De ha később esetleg elküldeném akkor sem bunkó vagy megalázó módon. Végülis ő tisztelt meg a figyelmével. Ő volt olyan bátor, hogy odajött hozzám. Ennyit minimum megérdemel.



"senki nem kényszeríthető arra, hogy olyannal legyen, aki neki nem szimpatikus, számára nem vonzó. "


Ez igaz. :) A baj csak az, ha valaki nem a személyisége miatt vonzó, hanem pl. az anyagi helyzete miatt. Mert az már nem sokkal másabb, mintha k..rva lenne az illeő.


"ez a negatív lenéző hozzáállás süt belőletek."


Igen ehhez az igazságtalan helyzethez nehéz pozitívan hozzáállni. Te örülnél, és pozitívan állnál mondjuk a dolgokhoz, ha a fenti pontjaim megvalósulnának? Ha igen hát akkor hülye vagy.


"tudom, mert ismerek ilyen pasit, róla is süt, és ezért nincs barátnője, pedig amúgy helyes srác, óriási szívvel. csak tutyimutyi, nincsen semmi határozottság benne, kb azért is bocsánatot kér, hogy él. "


Sajnálom. Remélem talál majd egy hozzávaló lányt.


"ahhoz, hogy egy lány akarjon tőletek valamit"


Na ez a hozzállás nem tetszik. Ki valami Isten és nekünk térdenállva kell könyörögnünk, hogy legyen valami?


"sok idő kell. ritka az első látásra, vagy pár találkozás utáni fellángoló szerelem. nagyon ritka. sokszor hosszú hónapok kellenek a szerelem és a kapcsolat kialakulásához."


Ez nálunk is így van. Legalábbis a szerelemhez.


" ti türelmetlenek vagytok, illetve nem azért akarok barátnőt, merthogy jaj de tetszik ez meg ez a lány, és nektek az kell, hanem nektek bárki jó lenne, csak legyen valaki. nem hiszitek el, de ez nagyon látszik, egyszerűen megérezzük. én is megérzem. "


Igen ide általában a sok visszautasítás után jut el valaki, hogy legyen már valaki. De belegondoltál abba, hogy mennyi visszautasításon megalázáson kell keresztülmennie egy átlagos, nem szupermagabiztos de mondjuk nem is nyámnyila fiúnak mire összejön neki egy kapcsolat egy lánnyal? Hogy is tudnád Te!



"én persze szívesen átadom valakinek a terhességtől való parát"


Ok én szívesen átvenném. Az a fájdalom százszorosan megéri. Egy férfi soha nem lehet olyan szoros kapcsolatban a gyerekével, mint Ti. Soha nem élhet át olyan csodálatos dolgokat amiket Ti. Nektek meg nem muszály.


"azt, hogy csomó munkahelyen baromi nehéz elhelyezkedni nőként"


Igen sok helyre meg eleve csak nőket vesznek fel.

Ja és kimegy 40 év után nyugdíjba? És ki él tovább? Ki végzi a veszélyesebb, nehezebb fizikai munkát?


, azt, hogy a magasabb beosztásban levő nőket lenézik és furkálják,


Ez szerintem is igazságtalan.



"szívesen átadom azt a 2-3 napot hetente, amikor járni alig tudok a hasgörcstől, hányok tőle, mégis mennem kell suliba, melózni, csinálni a dolgomat... "


Nem havonta? :) De hidd el elviselném. Te azért nem csinálsz semmit. Ez nem teljesítmény. Csak egész egyszerűen eltűrőd. Akkor is megtörténik, ha nem akarod, ha nincs bátorságod hozzá. De biztos nem lehet kellemes elismerem.


"és persze szívesen átadjuk nektek a szülés iszonyatos fájdalmait, amikor sok nő 72 órán keresztül vajúdik. ezekről persze megfeledkeztek ti, akik ennyit tudtok ezen panaszkodni."


Erról már leírtam a véleményemet. Elviselném igen. Mindig a menstruációval és a szüléssel jönnek a nők. De mondjon egy olyan dolgot is a nő amit nem elviselnie kell hanem küzdeni érte!

2012. márc. 14. 01:52
 42/93 A kérdező kommentje:

"Azért a nők sem terminátorok, náluk is van önbizalomhiány, nem olyan bátrak, hogy csak úgy lehurrognak ha odamész, meg sokan pont ezt várnák, hogy megtedd az első lépést. "


Hűha. De még milyen önbizalomhiányosak. De még a legszebb lányok is ha arról van szó, hogy nekik kéne lépni valamit egy nekik tetsző fiú felé. Persze jobb várni a sült galambot. És a fiúra fogni, hogy gyáva még akkor is, ha mondjuk a fiúnak nem is tetszik a lány.



"A legnagyobb gond és az egyetlen gond, hogy sok nő visszaél az udvarlással, játszanak, cicáznak, kalkulálnak vele, pl. meghívok valakit italra és teszi a jót aztán lekoptat, csak ennyire voltam jó, vagy kiönti al elkét és addig jó az ember, ebből származik minden probléma."


Hát igen ilyennel én is elég sokkal találkoztam aki csak meghívatta magát, aztán le akart koptatni. De talán még többel aki csak lelki szemetesládának használt.

2012. márc. 14. 01:59
 43/93 A kérdező kommentje:

"Nem tom, ti hogy vagytok vele, de én pasiként megértem ha egy lány inkább a szebb, okosabb, talpraesettebb, több pénzel rendelkező srácot választja, egy csóró, önbizalom hiányos, gyakorikérdéseken nyavalygó srác helyett. "


Ezt én is megértem. De már fentebb leírtam, de azért Tőled is megkérdezem: miért nyafogás az igazság kimondása?

Nem azért mondják erre a nők, hogy nyafogás, hogy ők továbbra is élvezzék az igazságtalanságok előnyeit? Gondolkodj! Szerintem ezért csinálják. Mert ki élvezi ezeket? Hát ők. Nekik nem lenne jó ha megváltozna.


De most gondolj bele! Igazságtalan volt annak idején, hogy a nők nem voltak egyenjogúak a férfiakkal? Például nem szavazhattak, nem járhattak egyetemre stb. Igen. Ha akkor a nőknek azt mondtuk volna amikor küzdöttek ez ellen, hogy ne siránkozz, ne nyafogj, rossz az életviteled, nem vagy igazi nő, ez a sorsod, törődj bele. Ez mennyivel lett volna másabb mint amit most a nők csinálnak azzal aki kimondja ezeket a nyilvánvaló igazságtalanságokat.



"De valószínűleg a legtöbb lánynak nem adatik meg ilyen pasi, és ha kellőképpen odafigyeltek rá ,akkor lehet nála esélyetek."


Vagy miért nem figyel a nő is kellőképpen a férfira, és mondjuk a férfi ad neki esélyt? Miért evidens a 21.században Magyarországon, hogy csak a férfinek kell odafigyelnie a nőre? A nő miért nem teszi meg ugyanezt?


" De ugye sokan túl magasra teszik a lécet, miközben ők sem érnek annyit, mint amennyit elvárnak."

Ez a mindkét oldalra igaz.

2012. márc. 14. 02:22
 44/93 A kérdező kommentje:

" "Szeretnék egy huszonéves csajt látni lakással, autóval és jó állással. Van? Nincs. Nekünk férfiaknak huszonévesen ez elvárás? Igen. Miért? Mert a nők azt mondják."


Szerintem rossz helyen keresgélsz... :-D

Vannak ám normális csajok is, akik nincsenek elszállva. Válogass azokból.


Pedro"


Hát a fiatalok nagy része sajnos ilyen. De hála istennek nekem ilyen gondom nincs most. De nem volt könnyű rátalálnom.

2012. márc. 14. 02:26
 45/93 A kérdező kommentje:

"Végre valami jó is történne ebben az elbasz*tt világban. :)"


Hát mondjuk tényleg kiváncsi lennék mi történne! Néznének a nők egy nagyot az biztos. Mondjuk itt Norvégiában már teljesen természetes, hogy egy lány is kezdeményez, és nem dőlt még össze a világ.

2012. márc. 14. 02:30
 46/93 anonim ***** válasza:

2., 4., 5. pont anyagi jellegű, ezzel szerencsére nincs problémám :D


Az első és harmadik pont is rendben van számomra, szeretek kezdeményezni :D


6. leszarom a nőnapot és minden ilyesmit, senki nem csinált eddig problémát ebből (még barátnő sem ! )


7. Soha nem kaptam még ilyen jellegű szöveget...



Összefoglalom: önsajnálat és nyálverés az egész kérdés, nekem megfelel így ahogy van és szerintem ezzel sokan így vannak :D Annyi változtatást eltudnék viselni a helyzeten, hogy több kedves lányt és kevesebb flegmát :)


20/f

2012. márc. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 A kérdező kommentje:

"1. nem gond, ha én akarok valamit akkor kezdeményezek "

2. sosem vártam, hogy más fizessen helyettem

3. ua. mint 1

4. sosem kéne más pénze. Nem azért mert olyan önzetlen vagyok, hanem mert csak az a biztos amit te szerzel meg és a tiéd. "


Üdítő kivétel :), de sajnos a nők többsége nem ilyen.



"5. még jó hogy nem járok diszkóba... De utálom a családosokat mert nekik kedvezményes minden. A diákokat is utálom mert nekik is az. Hú mekkora tragédia... "


Na de azért ne felejtsük el, hogy a diákoknak azért jár kedvezmény, mert még tanulnak, a nagycsaládosoknak azért mert több gyereket vállalnak. De azért a lánynak csak azért mert "lyuka van"? Vagy mondjuk mennyivel másabb egy 16 éves lány és egy 16 éves fiú anyagi helyzete ami indokolná a különbségtételt?


"6. nőnapon legszívesebben ki sem jönnék a szobából, hogy hagyjanak békén, de ha egy férfinak ez a vágya, akkor hajrá. Veszek neki egy virágot, aztán szagolgassa! "


Nem a virágról szól a nőnap sem hanem a gesztusról. És nem csak virágot lehet neki venni. Egy nő sem csak virágot kaphat.


"7. sz*rok mások véleményére és mindig is azt tettem pedig ennél sokkal rondább beszólásokat is kaptam "


Ez helyes. :)


"Tehát akkor az lenne, hogy a nők fognák magukat és megoldanák a helyzetet, mivel látnák, hogy máshogy nem lehet! ^^ "


De jó lenne ha egy kicst ők is aktívabbak lennének! De teljesen nem kellene ennek így megvalósulnia, hiszen akkor az meg már a nőknek lenne igazságtalan. Én sem azt szeretném, ha ez így megvalósulna (ezzel csak arra szerettem volna rámutatni, hogy mennyire igazságtalan manapság a helyzet a férfiakra nézve). Az lenne a lényeg, hogy mindkét fél kezdeményezzen, egyenlő mértékben fizessen, ne várjon el az egyik nem a másiktól irreális anyagi helyzetet, mindenkinek legyen ingyenes a diszkó, vagy mindenkinek kelljen érte fizetni, a nők is köszöntsék fel a férfiakat férfianapon , ne csak a nők a nőket nőnapon.


"Komolyra fordítva a szót, egy tipikus nőutáló nyávogós kisfiú vagy "


Szeretem nőket, de utálom ezeket az igazságtalanságokat.


"nem bírja ki, hogy valami nem úgy működik a világban ahogy neki tetszik"


Miért kellene, hogy tetszenek ezek? Neked tetszenének fordítva?


"ezért általánosít és mindenkit egy kalap alá vesz, ami azt jelenti, hogy még csak nem is okos. :) "


Tehát, ha valaki általában beszél egy dologról, akkor nem okos? Jó akkor nem vagyok okos szerinted. De nem az a lényeg, hogy én az vagyok vagy sem, hanem az, hogy miért léteznek ezek az igazságtalanságok?



"Hát nem csodálkozom ezek után, ha nincs nőd."


Van.

2012. márc. 14. 02:52
 48/93 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező,megkérlek,hogy ne általánosíts! "


Jó rendben. Tényleg nem minden lány ilyen. De a többség sajnos az. A fiatalabb korosztályból mindenképpen.



"Soha nem szoktam ezzel dicsekedni,de most elmondanám,hogy én 3 évig pénzeltem a páromat,mert annak ellenére,hogy volt munkája,pénze soha nem volt,mert ő tartotta el a szüleit és a testvéreit.Ha szórakozni mentünk én fizettem neki a belépőtől kezdve,az italon át a taxiig mindent.Én ekkor még nem is dolgoztam,hanem a szüleimtől kaptam pénzt hétvégére és mégsem sajnáltam a páromanak fizetni.

Aztán a párom fél évre elment katonának és én voltam az egyetlen,aki küldött neki pénzt,hogy legyen miből hazajönnie.Ebből már szerintem leszűrhetted,hogy nem a vagyona miatt szerettem belé. Mai napig sem,soha nem várom el,hogy ajándékokat vegyen nekem stb."


Nem sok ilyen lány. De annál több férfi aki pénzeli a barátnőjét. Büszke lehetsz magadra és sok sikert kívánok Nektek!


"Még csak annyit mondanék,hogy ha kicsit jobban kinyitnád a szemedet,akkor biztos találnál olyan lányt,akinek nincsenek ilyen felesleges elvárásai!"


Szerencsére én már megtaláltam. Csak sokat olvasgatom ezt a rovatot a Gyk-en és nagyon zavar, hogy mindig nyafogós bénának tüntetik fel azokat a fiúkat akiket zavarnak ezek az igazságtalanságok, azért hogy ők továbbra is élvezhessék ennek előnyeit.

2012. márc. 14. 03:05
 49/93 A kérdező kommentje:

"Most komolyan te beszélsz tiszteletről? Először nézzél már magadba hogy beszélsz a nőkről!


Mivel bántottam meg a nőket? Miért, hogy beszélek a nőkről?


"És ne mondd, hogy van rá okod, mert nem ismersz minden nőt a világon, meg ilyen formán a nők is nyugodtan utálhatják a fiúkat, azok között is ugyanannyi szemét alak van."


Nem ismerek tényleg. Én a többségről beszéltem. És természetesen a férfiak között is van szemét. Én nem erről beszéltem. Nem ez a lényege a kérdésemnek. Hanem az, hogy a 21. sz-ban Magyarországon miért normális, hogy hogy a pontokban felsoroltak a férfi hátrányára megvalósulnak. Ez a kérdésem lényege. És csak szerettem volna ha egy kicsit a nők belegondolnak, hogy milyen jogtalan előnyöket élveznek és mindezt azzal tartják fenn, hogy ha ez egy férfinek nem tetszik akkor ráfogják, hogy nyafogós, meg hisztizős.

2012. márc. 14. 03:14
 50/93 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Én nem értem ezt az egész férfi nő dolgot... Igaz a nőknek elvárásaik vannak lényegében a pénzzel kapcsolatosan. Iskolás korban vagány srácokat felnőtt korban sikeres gondoskodó férfiakat részesítik előnyben. A srácok a dögös csajokat azután szintén a dögös de már gondoskodó nőket szeretik.

Itt nem az a probléma, hogy mennyi az elvárás vagy sem, hanem az, hogy megtaláld azt, aki olyannak fogad el amilyen vagy.

A munka pedig a te dolgod és magadért csinálod nem érte.

Amúgy meg a kérdésed pár évszázadon bellül megvalósul...

Habár nem ebben a formában. Statisztikailag is a férfiak kihalóban vannak. Pár éve a lakosság kb 1/3a volt férfi ami mára már alig 1/4. Ebbe bele tartozik a növekvő homoszexualitás is akik utódnemzésre alkalmatlanok.

A nők hamarosan kénytelenek lesznek amazon életet élni és szülés érdekében a spermabankba járkálni...

Akkor majd ők is nyírhatnak füvet, szerelhetik a kocsit vagy a csapot tolhatják a lerobbant kocsit és egyéb olyan dolgokat tehetnek, amiket manapság soha nem láttam.

Amugy meg ha valaki a férfi napot hiányolja, akkor javaslom a naptárban az Április 1-et jól nézze meg. Ezt nekünk találták ki. Mi azt jobban ünnepeljük :))))

2012. márc. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!