Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történne ha holnaptól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha holnaptól az összes férfi ugyanúgy viselkedne a párkapcsolatok terén mint a nő?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti jellegű. És azt szeretné bemutatani, megértetni a nőkkel, hogy mennyire nincs is rendjén amit ők csinálnak manapság a férfiakkal. Kicsit gondoljátok el normális ez?


Milyen változások történnének holnaptól?


1.Elvárnánk, hogy a nők kezdeményezzenek. Tehát mondjuk, holnaptól, az összes pasi arra várna, hogy a nő tegye meg az első lépést. És ha nem teszi meg, akkor azt mondanánk, hogy te nem is vagy igazi nő.


2.Elvárnánk, hogy az első randin a nő fizessen, természetesen neki is kéne meghívnia rá.


3.Elvárnánk, hogy ő kezdeményezze az első kézfogást, csókot, együttlétet stb.


4.Az egyik legfontosabb szempontja a férfiaknak párválasztásnál az egszisztencia (jó pénzügyi helyzet, márkás kocsi tulajdonlása, jó állás) lenne.


5.Ha a lányok elmennének egy diszkóba, akkor nekik kéne fizetni, a fiúknak meg ingyenes lenne. És mindig sokkal több lány lenne, mint fiú.


6.Férfinapon minden férfi elvárná, hogy felköszöntse a kedvese. A nőnap az meg csak úgy elméletileg létezne.


7.És ha valamelyik nőnek nem tetszene ez a rendszer akkor nyámnyilának bélyegeznénk, azt mondanánk, hogy neked soha nem lesz barátod, meg kéne változnod vagy örökre egyedül maradsz.


2012. márc. 14. 00:05
 21/93 anonim ***** válasza:
87%

00:10-es vagyok. vertek már át pasik nem egyszer, és utasítottak vissza nem egyszer, mégsem hisztizek itt :D


de akkor:


1. kezdeményezek :D most is tetszik egy srác, és most is én kértem találkozót, én csókoltam meg először:D szóval én megteszem az első lépést, nem vagyok erre rest.


2. nem engedem a pasinak, hogy fizessen, vagy ha az első randin ő fizet, a másodikon én hívom meg^^


3. lásd az első válaszom.


4. évekig voltam együtt egy csóró sráccal. pontosabban 4 évig. nyilván nem a pénzével vonzott magához.


5. nem járok diszkóba:D


6. én meglepődtem, hogy apukámon kívül másnak is eszébe jutott a nőnap :D én azt sem tudom, mikor van xD de amikor volt barátom, akkor sem vártam semmit tőle. valentinnapot meg kijelentettem, hogy nem ünnepeljük, mert minek.


7. sajnos ez így van. ha csak ilyen nyafogós vagy, akkor bizony nehezen fogsz nőt találni. adj magadra, nőzz ki jól, a nők is ezt teszik, a maguk módján igyekeznek adni magukra, bár van, akinek nincs rá szüksége. az szerencsés. ha ennyi problémád van a nőkkel, legyél meleg, és nem lesznek bajaid, mert a férfiak ugye mind tökéletesebbek a te meglátásod szerint. mondtam már, senki nem kényszerít arra, hogy csajozni akarj.


szerintem nektek mind a hozzáállásotokkal, az életviteletekkel, és a stratégiáitokkal vannak problémáitok. azt várjátok, hogyha leszólítotok valami tök ismeretlen nőt, akkor ne küldő alapján ítéljen, de hát hogy ítéljen másképp, ha nem ismer? hozzátok odamenne egy csúnya csaj, adnátok neki esélyt? dehogy adnátok, de ez nem baj, hiszen senki nem kényszeríthető arra, hogy olyannal legyen, aki neki nem szimpatikus, számára nem vonzó.


ez a negatív lenéző hozzáállás süt belőletek. tudom, mert ismerek ilyen pasit, róla is süt, és ezért nincs barátnője, pedig amúgy helyes srác, óriási szívvel. csak tutyimutyi, nincsen semmi határozottság benne, kb azért is bocsánatot kér, hogy él.


ahhoz, hogy egy lány akarjon tőletek valamit, sok idő kell. ritka az első látásra, vagy pár találkozás utáni fellángoló szerelem. nagyon ritka. sokszor hosszú hónapok kellenek a szerelem és a kapcsolat kialakulásához. ti türelmetlenek vagytok, illetve nem azért akarok barátnőt, merthogy jaj de tetszik ez meg ez a lány, és nektek az kell, hanem nektek bárki jó lenne, csak legyen valaki. nem hiszitek el, de ez nagyon látszik, egyszerűen megérezzük. én is megérzem.


én persze szívesen átadom valakinek a terhességtől való parát, azt, hogy csomó munkahelyen baromi nehéz elhelyezkedni nőként, azt, hogy a magasabb beosztásban levő nőket lenézik és furkálják, szívesen átadom azt a 2-3 napot hetente, amikor járni alig tudok a hasgörcstől, hányok tőle, mégis mennem kell suliba, melózni, csinálni a dolgomat... és persze szívesen átadjuk nektek a szülés iszonyatos fájdalmait, amikor sok nő 72 órán keresztül vajúdik. ezekről persze megfeledkeztek ti, akik ennyit tudtok ezen panaszkodni.

2012. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:

"A csajok is biztos tudnának ilyen listát összeállítani... az egymásra mutogatással nem mész semmire, meg kell tanulni elfogadni a két nem közötti különbséget. Vagy lehetsz meleg is, mint én. Az én párom nem rinyál a vécédeszka miatt :)"


Lehetek meleg de nem vagyok. :)


Igen nem jó egymásra mutogatni. Csak úgy érzem ebben a fene nagy változásban sok minden nincs rendjén. Miért is fizettek pl. régen a férfiak a randin? Mert a nő nem dolgozott. De ma már dolgoznak mert joguk van hozzá. De fizetni a randin pl. az már nem tetszik. Akkor itt miért nem követelnek a nők változást???

2012. márc. 14. 00:30
 23/93 A kérdező kommentje:

"Szeretnék egy huszonéves csajt látni lakással, autóval és jó állással. Van? Nincs. Nekünk férfiaknak huszonévesen ez elvárás? Igen. Miért? Mert a nők azt mondják."


Igen én is ezt gondolom, hogy ez így nincs rendjén. És nem tudom mit szólnának, ha nekünk is elvárás lenne ugyanez. Azt hiszem csodálkoznának egyet.


"Nők: az anyátok pitsáját."


Ez picit durva volt. :(

2012. márc. 14. 00:34
 24/93 anonim ***** válasza:

Azért a nők sem terminátorok, náluk is van önbizalomhiány, nem olyan bátrak, hogy csak úgy lehurrognak ha odamész, meg sokan pont ezt várnák, hogy megtedd az első lépést.


A legnagyobb gond és az egyetlen gond, hogy sok nő visszaél az udvarlással, játszanak, cicáznak, kalkulálnak vele, pl. meghívok valakit italra és teszi a jót aztán lekoptat, csak ennyire voltam jó, vagy kiönti al elkét és addig jó az ember, ebből származik minden probléma.

2012. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

"Ne csináld már... Kihalna az emberiség!!!"


Nem biztos. Szerintem egy idő után inkább pozitív változások történnének. Elkezdenénk kölcsönösen tisztelni egymást. És nem csak a számukra előnyös oldalát vállalnák az egyenjogúságnak, hanem a hátrányait is. Legalábbis ez lenne a normális.

2012. márc. 14. 00:38
 26/93 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, ti hogy vagytok vele, de én pasiként megértem ha egy lány inkább a szebb, okosabb, talpraesettebb, több pénzel rendelkező srácot választja, egy csóró, önbizalom hiányos, gyakorikérdéseken nyavalygó srác helyett.


De valószínűleg a legtöbb lánynak nem adatik meg ilyen pasi, és ha kellőképpen odafigyeltek rá ,akkor lehet nála esélyetek. De ugye sokan túl magasra teszik a lécet, miközben ők sem érnek annyit, mint amennyit elvárnak.

2012. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 Shai-Hulud ***** válasza:

"Szeretnék egy huszonéves csajt látni lakással, autóval és jó állással. Van? Nincs. Nekünk férfiaknak huszonévesen ez elvárás? Igen. Miért? Mert a nők azt mondják."


Szerintem rossz helyen keresgélsz... :-D

Vannak ám normális csajok is, akik nincsenek elszállva. Válogass azokból.


Pedro

2012. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

"Tényleg, a gyerekszülést bevállalod? :)"


Mindig ezzel jönnek a nők. Már írtam az előző hozzászólásaimban is, hogy tulajdonképpen ez néhányszor néhány óra fájdalomtűrés. Megtörténik velük.

Szóval azokért az előnyökért amik most nekik vannak bevállalnám. Igen.


És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy egyébként ez egy csodálatos dolog is (persze biztos fájdalmas).

És én férfiként inkább azt mondom, hogy sajnálom, hogy nem lehet ebben részem.

2012. márc. 14. 00:44
 29/93 anonim ***** válasza:
Végre valami jó is történne ebben az elbasz*tt világban. :)
2012. márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
67%

1. nem gond, ha én akarok valamit akkor kezdeményezek

2. sosem vártam, hogy más fizessen helyettem

3. ua. mint 1

4. sosem kéne más pénze. Nem azért mert olyan önzetlen vagyok, hanem mert csak az a biztos amit te szerzel meg és a tiéd.

5. még jó hogy nem járok diszkóba... De utálom a családosokat mert nekik kedvezményes minden. A diákokat is utálom mert nekik is az. Hú mekkora tragédia...

6. nőnapon legszívesebben ki sem jönnék a szobából, hogy hagyjanak békén, de ha egy férfinak ez a vágya, akkor hajrá. Veszek neki egy virágot, aztán szagolgassa!

7. sz*rok mások véleményére és mindig is azt tettem pedig ennél sokkal rondább beszólásokat is kaptam

Tehát akkor az lenne, hogy a nők fognák magukat és megoldanák a helyzetet, mivel látnák, hogy máshogy nem lehet! ^^

Komolyra fordítva a szót, egy tipikus nőutáló nyávogós kisfiú vagy aki nem bír elviselni egy-két csalódást és el van kényeztetve, ezért nem bírja ki, hogy valami nem úgy működik a világban ahogy neki tetszik ezért általánosít és mindenkit egy kalap alá vesz, ami azt jelenti, hogy még csak nem is okos. :) Hát nem csodálkozom ezek után, ha nincs nőd.

2012. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!