Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/153 anonim ***** válasza:
94%
Legkeményebb hogy mint írod egy 30 éves kisportolt testű ember vagy elég morbid elképzelni ahogy megalázkodsz mondjuk egy 20 éves vézna belőtt hajú tacskó előtt aki épp azzal csapdossa a barátnőd arcát.. :)
2012. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/153 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól értettem akkor nem a 3. (férfi) előtt hanem a Nő akarata előtt hajt fejet.
2012. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/153 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, én úgy értelmeztem hogy a kettő együtt okoz a kérdező számára kielégülést.
2012. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/153 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg teljesen rendben vagy. Ha belegondolunk, mindenhol az lényeg hogy meglegyen az egyensúly: ha te a mindennapi életben túlságosan domináns vagy, akkor néha te is vágyhatsz arra hogy "leengedj" és lazíts. Ez sokaknak fura, de mindenki másképp éli meg dolgokat, és mindenkit más hoz lázba. Személy szerint örülök hogy felvállatad ezt, még ha egy anonim oldal keretein belül is. Biztos vagyok benne hogy az emberek nagyobb többségének van vmilyen perverziója szexuális téren, de sokan vagy nem merik még maguk előtt sem felvállalni- mert azt hiszik hogy ez rossz dolog (neveltetés, társadalom stb)- vagy ha nem hasonlít a másiké a sajátjára, élből elítélik hogy ez milyen rossz dolog stb.

Mikor szimplán csak annyi van szerintem hogy el kell fogadni a másikat, és megtalálni azt az embert aki hasonló beállítottságú mint mi, vagy legalábbis hajlandó részt venni pl. az ilyen jellegű játékokban és cserébe a partner is megteszi neki úgyh ogy közben mindketten j

2012. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/153 anonim ***** válasza:
76%
*ól érzik magukat és játékna fogják fel.
2012. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/153 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi hogy így megkérdezem, de érdekel: szerinted az ilyen jellegű igényedinek lehet ahhoz köze hogy hosszú távon nem működött a dolog az exbarátnőiddel?

Vagy megítélésed szerint teljesen más dolog miatt lett vége?

Csak azért kérdezem, mert sokan állítják hogy ilyen-olyan téren toleránsak a párjukkal szemben (legyen ez más hobbi vagy extrémebb dolgok pl nálad) stb, aztán gondolnak egyet és kiszállnak a dologból mert megunják, rájönnek hogy ez nem az ő asztaluk stb.

Hogy látod?

2012. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/153 A kérdező kommentje:

nos...néhány kapcsolatom kudarca összefüggésben áll a speciális igényeimmel...:)...de nem a lányok toleranciájának végessége okán,hisz vkinek vagy bejön ez a játék és akkor nincs szó toleranciáról csak kölcsönös élvezetről,vagy nem jön be ez a játék,de akkor nem is erőltettem soha...mikor vki nem vevő erre és a dominás játékokra akkor egy darabig működött a kapcsolat,hisz ez csak egy kis részét teszi ki annak,de aztán a hagyományos "normális" szex egy idő után unalmassá válik számomra sőt teljes elvesztem iránta az érdeklődésemet és ez előbb -utóbb a kapcsolat ellaposodását ,végét is jelenti egyben...e felismerés okán keresek tartós kapcsolatra már csak hasonló perverziókkal bíró lányokat,addig meg csak laza kötetlenekbe megyek bele...


Nem igénylem ,sőt nem is tűrném ha a másik pasi alázni próbálna saját szakállára...hamar eszébe juttatnám a valós erőviszonyokat...:)...ez az alárendeltségi játék csak az aktuális bnőmnek szól...ő az abszolút főnök az ilyen játékok során,és számomra is csak az ő irányában történő megalázkodás izgalmas...

persze ha a bnőm -előzetes megbeszélés után- azt mondaná,hogy szeretné ,hogy a pasi is alázhasson egy kicsit,akkor a határokat előre tisztázva valószínűleg belemennék...pl:szeretné,hogy szex után a pasi közvetlen az arcomra verje,vagy szeretné látni ahogy egy pasi megsz..pat, stb... de ezek is a bnőm dominanciájáról szólnának...vagy ha a pasinak lenne vmi perverz ötlete azt is bnőmmel kéne közölje és Ő döntené el -ismerve a határaimat-,hogy bele kell e menjek...:)...

2012. ápr. 7. 19:41
 58/153 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretnélek és tényleg olyan jó pasi vagy, mint írtad... azaz oda meg vissza is lennék érted, akkor nem csinálnék ilyeneket még a te kedvedért sem.
2012. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/153 anonim ***** válasza:
92%

Akkor annyira nem lennél oda-vissza. Mert aki oda vissza van az sok mindent megtesz azért hogy a párja boldog legyen.


Mert ha adsz, akkor kapni is fogsz.

2012. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/153 anonim ***** válasza:
86%
Igaz, sok mindent megteszel érte, sőt mindent, ha szereted. De az nagyon nem tűnik egészségesnek, hogy az ő kedvéért mással ba.szassam magam. És az is elég beteg gondolat, hogy azt élvezném, ha mondjuk fordított helyzetben a párom egy másik nőt bas.zna a szemem előtt... én mondjuk nem szeretném. Dehát mindenki más, nem vagyunk egyformák. :)
2012. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!