Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/132 anonim ***** válasza:
13%

Én pasim is ilyen. Nem is tudom, milyen érzés volt, mikor elmondta. :D

Rólam tudni kell, hogy ritka kíváncsi természet vagyok. Engem nem lehet a szó hagyományos értelmében sokkolni, mert ha valaki elmond egy ilyen úgymond meglepő információt, rögtön zakatolni kezd az agyam, a dolgok miértje, hogyanja, stbje érdekel.

Mikor barátom elmondta, hogy úgy a 100 felé konvergál az a bizonyos szám, inkább csak meglódult a fantáziám, hogy ugye volt HIV teszten - volt persze -, és mégis hogy sikerült ennyi csaj, mi volt a módszere, mi volt a dumája, komoly, vagy nem komoly, szóval úgy minden. :D

Mondjuk ő elég titkolózós, úgyhogy ezzel az őrületbe tud kergetni, én meg őt, hogy folyton kérdezek. :D

De én túlléptem ezen, hogy sok csajjal volt. Én nem voltam sok sráccal, 5-tel szám szerint, de valakinél még ez is sok. Hát barátom így viszont megértő, nem érdekli, hogy mi történ őelőtte, és elég odaadó amúgy. Szeret, hűséges, bújik stb, csak amíg fiatalabb volt, addig tombolt. Már nem vágyik erre, látom rajta, kipróbált mindent, amit akart, nem jön rá, hogy na vajon azzal a másikkal milyen lehet, a közös jövőnket tervezi.

Néha belegondolok, amikor rám néz, és van valami a szemében, olyan "nagyon sokat látott tekintet" féleség, hogy vajon mégis hány csajjal lehetett pontosan, és vajon én hol lehetek a ranglistán ezen az iszonyú hosszú listán, és ezekre sose kapok választ, de azt hiszem ma már nem zavar.

És amúgy nem utolsó szempont, hogy egy ISTEN az ágyban, nem tudom, hogy a sok csajnak köszönhetően, vagy úgy amúgy tehetséges, de szédületes! :D

21L (ő 25F)

2012. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/132 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát engem zavarna... nem azt mondom, hogy éljen valaki úgy, mint egy szent... na de 100 nő... kicsit (nagyon) zavarna, hogy a párom fa*ka már több, mint 100 nőben járt... Téged nem zavarna, ha a párod már több, mint 100 férfival lett volna együtt? Persze akkor rá már biztos mondanák, hogy ri*anc, csak mert nő... De szerintem ez ugyan olyan dolog, ha férfiról, ha nőről van szó.

Tehát engem zavarna... 19L

2012. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/132 anonim ***** válasza:
100%

Mondok ellenpéldát:

engem zavar(na) a dolog, párom hasonló szitu. szintén ködösít nem érdekel konkrétan a szám, de tudom hogy nem 2 volt...

sajnos az évek alatt az ingerküszöbe olyan szinten magasra csúszott, hogy a gyengéd érintések nem izgatják fel. Gyakorlatilag csak a kemény, vad szexet szereti és élvezi. lehet alkatilag ilyen, de én azért vonnék egy kis párhuzamot a sok "elfogyasztott" éjszaka és e között. Elhasználódott. Nem olyan élmény neki a szex, kiégett... Sajnálja és bánkódik hogy így történt mert így ez visszahatással van ez a magánéletünkre is de ez van.

Egyébként anno ő az önértékelési gondjaira ajánlotta magának ezt a "terápiát" sok hazsna lett... :(

2012. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/132 anonim ***** válasza:
13%

fura hogy az emberek nem hiszik el a 100-as szamot. en 12 eve szeretkezek. evi kb 3-4 lany, de olyan is volt hogy csak 1 honap alatt 3 lannyal bujtam agyba. egyszer nekiulltem szamolni es 80-nal megalltam. en is meglepodtem onmagamon. tobb mint valoszinu hogy a vegleges szam 100 felett van, hisz csak az iden volt 2 baratnom... es kepzeljetek meg SOHA nem csaltam meg senkit, es meg volt 8-10 honapos kapcsolatom is epp jopar.


kulonben nagyon jo a kerdes es a valaszok is tanulsagosak.

2012. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/132 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna. Nem érdekel mit csinált, mielőtt megismert.

Azt viszont nem értem téged ez miért foglalkoztat.

2012. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/132 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, engem nagyon zavarna. Valószínűleg nem tudnék túllépni rajta, maximum nagyon sokára, és akkor sem teljesen. Folyton azon járna az eszem, mikor ágyba bújunk, hogy vajon előttem milyen volt neki mással, a többi nő is így simult-e hozzá, az összes lányt így cirógatta-e, stb, stb. Plusz majdnem biztosra venném, hogy egy szoknyapecér, nem tudnék annyira bízni benne, folyton attól rettegnék, mikor csal meg, mikor érzi úgy, hogy mégse vagyok neki elég (vagy ha nem is pont én, de mikor érzi azt, hogy 1 db nő neki továbbra sem elég) és így tovább...


Jó, mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy én nem vagyok annyira tapasztalt, eddig összesen 1 férfival volt szexuális tapasztalatom, aki 2 éve a párom (és neki is csak 1 nője volt előttem). Örülök, hogyha a párom tapasztaltabb, mint én, mert legalább tud segíteni, újat mutatni, izgalmasabbá tenni a szexet a számomra... de azért 100 nő nekem már feldolgozhatatlanul sok lenne. Az már egy kicsit "túl sok tapasztalat", ha érted... folyton félnék, hogy aközött a 100 között biztos volt olyan, aki nálam ügyesebb, jobb, szexisebb, a párom számára kielégítőbb volt, én meg úgyse tudok már neki semmi újat nyújtani, semmi izgalmasat mutatni, semmi olyat, amit ő már ne próbált volna ki mással, és ez biztos rányomná a bélyeget a kapcsolatunkra.


Szóval ne haragudj, de engem nagyon zavarna. Én nem kezdenék veled hosszútávon. Bocsi.


21/L

2012. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/132 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, 27 éves és 11 pasival voltam, de ezt is szégyellem, megmondom őszintén, mert ebből a 11-ből talán 2 olyan volt, amit nem törölnék ki legszívesebben az emlékeimből. Ennek a nagy részét egyébként 18 és 21 éves korom közt "sikerült" összehoznom. Akkoriban azt hittem, menő vagyok azzal, ha minél több tapasztalatot tudok felmutatni. De aztán jött a nagy szerelem az életemben és akkor éreztem először, hogy inkább nem kellett volna annak idején csinálni. Engem nem zavarna, de egykettőre átlátnám, hogy valamit te is kompenzálni akarsz ezekkel a számokkal mint régen én.
2012. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/132 anonim ***** válasza:
54%
Hát én egy ilyen fiúba estem bele és vele feküdtem le először. 6 év volt közöttünk és megbeszéltük, hogy csak tanítgat... egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy már két éve... aztán megkérte a kezem 3 évnek rá.
2012. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/132 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem támogattam csupán a szex-kapcsolatokat. Nagyon zavarna.
2012. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/132 anonim ***** válasza:
Én csak a női nemről tudok nyilatkozni, mert férfi vagyok, volt egy csaj aki komolyan tetszett, udvaroltam neki elég sokáig (és még rajtam kívül sokan mások) de amikor megtudtam h bőven 30-nál több pasival volt akkor kiábrándultam. 1) simán lehet nemi beteg (még ha teszt nem is mutatja ki 2) az ilyen embernek valami nincs rendben a fejében, hogy ennyi partnerre van szüksége 3) én se jelentenék már neki "semmit" :/
2012. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!