Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
77%

na akkor beállok én is a sorba:

Nooooormális vagy??? Ennyi hisztis, féltékeny nőt, már rosszul vagyok tőletek.

2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
Párom is beszélget az exével, semmi bajom sincs vele... Beszélgessenek, én is szoktam az enyéimmel... Nincs benne semmi...
2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
12%
szerintem azonnal töröld az ismerősei közül. ne akadj ki ilyenen :(
2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki jutott eszébe. Komolyan nem értem ezzel mi bajod. Több oldalas szerelmes levelet küldött? Nem. Akkor lenne okod haragudni,most nincs. Én a helyedben nem szólnék egy szót se,inkább megbecsülném,hogy ilyen párom van,aki odafigyel másokra is. Lehet,hogy az exe szerette a volt óvónőjét,ezért szólt neki.
2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
100%
hűűűűűűűűűűű, de szaporodnak a válaszok :D :D
2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok.

Nincs az ismerősei között.

2012. ápr. 3. 16:59
 27/77 anonim ***** válasza:
100%

21# na csak tisztelettel a nőkkel!

30 éves vagy, és tessék sürgősen elfelejteni, mert vénkisasszony leszel!

Nehogy megöld a kapcsolatot, vagy megfojts ezzel, mert ha a lavina elindul akkor már nem lesz olyan!

2012. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDD

Akkor meg vénagglegény! Úúú bakker manus létedre? Me szívass már tesóóó..

2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező,te nem mérges vagy,hanem zizis,aki birtoklási vágyban szenved.
2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
100%

Azért ő értesítette, mert CSAK. Nem mindegy?

Vagy azt gondolod, hogy ha az ember szakít valakivel, akkor onnantól megszűnik a másik létezni? Hát nem, mert a múltjához tartozik, az élete része volt. Szerintem te még azon is kiakadnál, ha mondjuk az utcán összefutna vele, és ráköszönne. 30 évesen nem kellene úgy viselkedni, mint egy 15 évesnek. Isten az égben!!!!

2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!