Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
Ilyen egy hülye nyomit. És egy nő megél melletted? Én csak anyáddal birnálak elképzelni. Ez van... :/
2012. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
ez beteges, menj orvoshoz
2012. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 A kérdező kommentje:

Még mindig 30 éves férfi vagyok.


Egyébként elnézést kértem tőle.

2012. ápr. 4. 09:19
 74/77 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmúlt a szerelem, még nem kell gyűlölködni. Nagyon érett barátod van, példát vehetnél róla.
2012. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
jó, akkor barátnőd
2012. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:
:)
2012. ápr. 4. 16:34
 77/77 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak nőben ismertem ilyen fafejű egyedet, de most látom, hogy ez nem nem függő. Kedves kérdező, örülj, hogy normális lány van melletted, elég nagy csoda ez ilyen gondolkodás mellett. Bár ha így folytatod nem sokáig lesz meg ez a kapcsolat. Bocsánatot kértél már?
2012. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!