Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:
Szerintetek bocsánatot kellene kérnem?
2012. ápr. 3. 17:10
 52/77 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyire buta, hisztérika pasi nem létezhet...
2012. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érted, mert az intelligencia szinted a béka feneke alatt van. És mit szólsz, ha mondjuk egy másik férfival beszélget a párod? Leütöd a hapsit??
2012. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
91%
Az a minimum,hogy bocsánatot kérsz és elismered hogy idióta voltál és legközelebb nem fordul elő,amit be is tartasz.De szerintem minimum egy napig kisangyalként is működhetsz,egy ilyen után.
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyökér vagy szerintem. Ez a viselkedés maximum 14 éves kor alatt fogadható el.
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy jogosan mérges!

Én (23N) akkor lennék mérges a páromra (28F) ha nem értesítette volna (értesítettem volna én).

2012. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy már szóvá is tetted? Áááááá, na akkor meg megint más a felállás.

Ha most visszahátrálsz az állításod mellől, akkor meg már ne csinálj seg.get a szádból.

Az dupla FAIL.

Ne hozd fel a dolgot.

2012. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Láttam amikor megírta a levelet. Megkérdeztem kinek ír. Először azt mondta, csak egy barátnőjének. Utána bevallotta, hogy az exének írt a temetés miatt. Nem hittem neki, csak miután felolvasta a levelet.
2012. ápr. 3. 17:14
 59/77 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azért nem mondta el, mert nem akarta h hisztizz ilyen fasságon. és csodák csodájára 30 éves férfi (!) létedre te hisztizel, mint egy 14 éves kislány (!). te nem érzed ezt egy csöppet szánalmasnak?
2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
68%

És csak most írod meg ezt nekünk? :DDDDDDDDDD

Ez a nap topikja! :DDDDDDDDDDD


Na bammeg, van ebben hazudozás (vagy megkímélés)...is

2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!