Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy kérdező!

Már bocsesz, de ki nem sz@rná le, hogy kivel levelezik, emailezik, vagy beszélget, még ha az exe is.

Abszolút nem jogos hogy mérges vagy!

2012. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz amit te csinálsz. Ez nem levelezés, hanem egy üzenet, egyébként ha előre is köszönne a párod, akkor is mi van, része a múltjának. Ennyire nincs önbizalmad?
2012. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem jogos.Rendkívül bízhatsz benne,ha ennyire így kiakadsz..
2012. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon féltékeny típus vagyok, de szerintem túlreagálod. Udvarias, rendes volt a párod, hogy értesítette a temetésről. Ennyi. Ne veszekedj vele ilyen miatt, mert tök fölösleges.
2012. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért ő értesítette az exét...
2012. ápr. 3. 16:55
 16/77 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység egy igen komoly BETEGSÉG!
2012. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen vagy ennyire hisztis?
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
100%
és ha leveleznek, akkor mi van? a munkatársam 2 évig volt együtt a barátjával, a legjobb barátok maradtak, pedig a srácnak barátnője van azóta, csak egyszerűen együtt nem ment. nincs köztük semmi. meg egyébként is, majd aggódj akkor, ha elkezdenek levelezni.
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy miért Ő?

Mert a múltja, az élete része, egy barátja, és lehet egy örök közös pont, egy kapocs!

De attól még nem lép félre vagy gondol rá!

2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.
2012. ápr. 3. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!