Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a páromra? Írt az exének egy levelet.

Figyelt kérdés

Párom szülei ugyababban a lépcsőházban laktak (és jóban voltak) az exe óvónőjével. Hétvégén meghalt a nő (60 év körüli volt), ki volt rakva a lépcsőházra egy cetli.

A párom irt az exének egy levelet. Nagyon haragszom rá, mert nem az ő dolga értesíteni az exét.

Csak ennyit írt: "Szia! Meghalt XY, aki az óvónőd volt. Temetése z napon lesz a temetőben w időpontban."


Azt mondta, túlreagálom. Mióta szakítottak, soha nem kereste, nem is hozta szóba. Köszönni is csak akkor köszönt, ha az ex köszönt előre.


2012. ápr. 3. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves férfi vagy? Férfi létedre hogy lehetsz ilyen hisztis?
2012. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
100%
Hú,férfi vagy? Ez így még durvább XD XD XD
2012. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe nem jutna felvenni a kapcsolatot az exemmel.
2012. ápr. 3. 17:02
 34/77 A kérdező kommentje:
Még mindig 30 éves vagyok :)
2012. ápr. 3. 17:02
 35/77 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként vagy ennyire hisztis? Az még rosszabb, hallod! 30 éves férfi létedre ilyen cirkuszt csinálni, csak mert a párod írt egy üzenetet, amiben semmi személyes nem volt....


Jó rövid pórázon tarthatod szegény csajt. Pisilni elmehet még a te engedélyed nélkül is, vagy arra is kérvényt kell benyújtani?

2012. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létedre nőt megszégyenítő habitussal hisztizel? Fuhh...gratulálunk hozzá:D
2012. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan. Ebben a levélben semmi nem volt, csak emberi figyelmesség. Hogy ettől kiakadtál az azt mutatja hogy nincs önbizalmad, amit a párodon akarsz leverni. Nem fog sikerülni, előre szólok.
2012. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:
Nálam ez a dolog nem fér bele. Én sem irogatok az exeimnek.
2012. ápr. 3. 17:04
 39/77 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, hogy nem kapcsolatot vett fel vele! Csupán annyit írt, hogy meghalt az óvónéni. Slussz. Az lenne kapcsolatfelvétel, ha odaírja:


"Meghalt az óvónőd. Mellesleg nem akarsz felhívni vagy talizni?"

2012. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM levél volt, hanem ÜZENET. A kettö közt igen nagy a különbség.
2012. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!