Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
28%
"Én tényleg beleszerettem" .......mibe a pénzébe?
2012. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
61%
A társadalom véleményével még hagyjál, anyád és apád agyonverik a pasast téged meg min. 20 évre a szobádba zárnak.
2012. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
47%
pénz...ejj nem semmi..mekkora hatalma van...szinte ISTENI!!!
2012. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Amúgy hol ismerkedtetek meg, és ki kezdeményezett? Szűz vagy még?
2012. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez már nagy korkülönbség, ne haragudj, de ez szerintem csak ideig óráig fog működni mert előjönnek a generációs különbségek, a külső környezet negatívumai. Ha családot is akartok akkor meg kb 50 körül lesz mire lesz gyereketek.
2012. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Nem,nem a pénzébe. A gondolkodásába,abba hogy nem egy ilyen kis p*cs mint a velem egykorú kisfiúk. Tudja,hogy hogyan működnek az élet doglai,és nem kétszavas válaszokat ad,ha megkérdezem valamiről.

"Apám" biztosan nem,nem is foglalkozik velem,illetve elég szánalomra méltó dolgokat művelt anyuval,amikor még kicsi voltam.

Még mielőtt megkapnám a fejemhez,nem,nem szenvedek APAKOMPLEXUSban.....

2012. ápr. 10. 15:07
 7/64 anonim ***** válasza:
75%

Nem a társadalom elítélése a komoly probléma. Hanem hogy felmerül egy 17 éves fejében, hogy kapcsolatot létesítsen egy 43 éves férfival. Avagy fordítva. Az még durvább.

Drága, szerinted mit akar tőled? Mit akar egy felnőtt férfi egy tini lánytól? A pinádat. Fiatal vagy, naív és befolyásolható. Plusz valószinűleg otthon gondjaid vannak apucival is.


Kérdésedre válaszolva: nem, nem lehet. Boldog párkapcsolat ebből soha nem lesz.



21F

2012. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolod magad buta lánynak, pedig az vagy.


Az én apám 44 éves és én vagyok 21... Ha csak rágondolok, hogy egy vele egyidős pasival jöjjek össze, hányni tudnék. És most komolyan: szerinted ő midbe szeretett bele??? Mert hogy nem az eszedbe, az is biztos. Hanem a friss cicidbe és puncidba.

De ha lenne némi agyad, erre magadtól is rájöhetnél. Ez az ember egy beteg, pedofil állat.


De gondolom jól esik cipeltetni a segged a kocsijával és a saját lakásában turbékolni, meg gondolom tetszik, hogy fizeti még neked az atyaúristent is. Most nagylánynak érezheted magad egy kicsit. Pedig pont azzal, hogy egyáltalán belegondolsz abba, hogy ő tényleg szeret, pont ettől leszel egy kis tipikus eszetlen tinipics@.

2012. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

A konditeremben,ahol edzést tartok. Ő kezdeményezett,meghívott egy forrócsokira,de nekem rohannom kellett,így megadtam neki a számom. Első éjjel 7 órát és 20 percet beszéltünk,aztán pedig folyamatosan minden nap 2-3-4 órákat.

Tudjuk nagyon jól,hogy olyan társadalmi elvárásokba fogunk ütközni,amelyeket szinte lehetetlen áttörni,pedig úgy gondolom,egyáltalán nem számít az a két szám a nevem mellett. Sokkal érettebb vagyok a koromnál,a volt barátom 25 éves volt. Nem,nem vagyok szűz.

2012. ápr. 10. 15:11
 10/64 anonim ***** válasza:
65%
Egyet kell értenem a hetessel! Az sokkal nagyobb gond, hogy egy középkorú pasi nem tud mit kezdeni a saját korosztályával és egy gyerekkel akar kezdeni. Egészen gyenge jellemre vall ez, ezért keresett olyat, akit tökéletesen irányíthat. Meg merném kockáztatni, hogy a "férfi" még jelzőként sem illeti meg. Régen nem az ilyet hívták cukrosbácsinak????
2012. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!