Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
83%
Ki van zárva, de erre idővel te is rájössz majd.Nálam is kezdeményezett 17 éves koromban egy harmincas férfi, elhajtottam a fenébe. Szánalmas volt...Szerinted nem fura, hogy nem érettebb nő kell neki?!
2012. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat.:)

Nem ő tanította nekem,és azért kérdeztem meg itt is,mert nekem van egy erről kialakult kép a fejemben,és szerettem volna meghallgatni véleményeket.

Biztos voltam a támadásban,és abban,hogy leribancoznak,sőt még abban is,hogy azt írjátok majd,hogy a pénz,autó,és a lakás...mekkora úr is...:) igen,nagyon nagy,főleg hogynem ez a fontos.

2012. ápr. 10. 15:24
 23/64 anonim ***** válasza:
80%
Ez a férfi lubickolni fog egy 17 éves fiatal lány testének látványában, te pedig elkönyveled /jobb híján/, hogy ilyen egy férfi test, mint amilyen egy 43 éves férfi teste. Semmilyen tekintetben nem illetek egymáshoz, de azért lehet egy két-három "vakon" eltöltött boldog évetek. Ha ez mindkettőtöknek megéri, áldás rátok!
2012. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
37%
dugtatok?már?vagy csak tali volt?
2012. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez tökéletes alkalom arra, hogy tapasztalatokat szerezz. Én a többiekkel ellentétben nem foglak erről lebeszélni, hiszen látom magam körül, hogy az életbölcsességeket boldog-boldogtalan felé szóró huszonévesek mennyi döglődő kapcsolatot tudnak maguk mögött, mégis ők osztják a legjobban a tanácsokat. Akkor mennyivel vagy nagyobb bolond, mint ők? Semennyivel. A saját utadat kell járnod, a saját döntéseidet kell meghoznod. Nem hiszem, hogy mellette fogsz megöregedni, de az sem borítékolható, hogy ez valami hatalmas csalódás lesz. Ha felnőttként tudjátok kezelni a dolgot, akkor mindketten megtaláljátok a másikban azt, amit kerestek. Ha pedig vége a dolognak, nem kell katasztrófaként megélni a dolgot, inkább csak úgy, mint egy újabb élettapasztalatot. Elképzelhető, hogy ez lesz életed legkülönlegesebb kapcsolata.
2012. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

Tovább szeretnék tanulni,az orvosira fogok jelentkezni,nyilván szeretnék gyereket,és ő is szeretne vállalni velem. Tudom,innentől kezdve csak a támadásokat fogom kapni,de állok elébe. Nem érdekel. Együtt szeretnénk lenni,és ezzel mindent elmondtam. Érdekes,hogy kis hazánkban mennyire elítélnek más embereket,akik fel merik vállalni a dolgaikat. Tudom,biztosan én vagyok a kis naiv kislány,aki pótapukát keres,mint ahogyan azt már írta is nem egy ember,de ez van. És nem azt várom,hogy értsenek meg,sem a körülöttem lévők,sem egy számomra teljesen ismeretlen ember.

Hiszen egyszerűen egy dologról van szó:szerelmes lettem,és érzem,hogy viszont szeretnek.

Ez teljesen független a kortól.

No de biztos vagyok abban,hogy most meg fogom kapni a fejemhez,hogy: "jajj de kis naiv,fiatal punci vagy,szerinted nem csak arra kellesz neki,hogy megdugjon egyszer-kétszer aztán kitörölje a számod a telefonjából,és soha többet ne vegye fel neked a telefont?"

Nem,nem csak erre. Múlthéten amikor majdnem betörtek a házunkba,érdekes módon képes volt otthagyni a VÁLLALKOZÁSÁT(direkt emeltem ki,hogy legyen min csámcsogni ;) ) és rohant hozzám,hogy segítsen. Teljesen lényegtelen,mi a történet vége,még mielőtt kapnék egy ilyen kérdést,sokkal fontosabb ennél az,hogy otthagyta értem a boltot,és hanyatt-homlok sietett hozzám.

2012. ápr. 10. 15:37
 27/64 anonim ***** válasza:
70%
Hosszútávon kizárt. Ezt szerintem te is tudod... Egy kis kalandnak biztos jó lesz. Neki a friss punci fog tetszeni, neked meg a tapasztalata.
2012. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
89%
a kérdés LOL, a válaszok és a reakció pedig megaLOL. tragikomédia szituáció...
2012. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
Pontosan ezektől az emberektől ver a víz,kedves LOL :)
2012. ápr. 10. 15:40
 30/64 anonim ***** válasza:
72%
Tök jó, hogy kiemelted, hogy VÁLLALKOZÁSÁT! És tartsd is meg a pasit sokáig. Az orvosin nagyon drága a képzés, így legalább nem kell diákhitelt felvenned. Egyébként, még midig értelmesebb, mint cipőre, táskára, plasztikai műtétre elverni a pénzt!
2012. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!