Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Annaxd válasza:

Kedves 54/60... Itt most nem arról van szó, hogy a kérdező 7 a barátja meg 33! Tegyük fel, hogy a barátnőm 16 (ami igaz is) és a pasija 22! (ez is igaz...) Akkor ezt most számítsuk úgy, hogy igazából a barátnőm még csak5 éves és a pasija 11???


Kedves kérdező! A szerelem nem szab határokat! Ha szereted és ő is szeret téged akkor semmi baj nincsen! Ha nem működik úgyis rájössz magad! Nem tudja senki megjósolni a jövődet! (én a jósokban sem hiszek!) És ne vedd sértésnek amit mondok, mert jó akaratomból mondom, de ki tudja! Lehet, hogy pont a te barátod lesz az első férfi aki... mondjuk 126 évig él, és lehet, hogy te mondjuk csak 96- ig... akkor pl. te halsz meg előbb!!! Már bocsi! Az én barátom egyébként 6 évvel idősebb nálam!

2012. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:
Azota is boldogok vagyunk.:) koszonom azoknak akik barmilyen valaszt is irtak a kerdesemre,akar pozitiv akar negativ is volt az. Dok dolgot eltunk mar meg egyutt es remelem meg tobbet fogunk.:)
2012. júl. 2. 10:59
 63/64 anonim ***** válasza:

Ugyan már,orvosira egy ilyen ostoba csajt úgysem vesznek fel.Max. kommunikációra vagy jogra,de orvosira...

Azt hiszi a csöpp agyával,hogy az is elég lesz,ha a pénzes faszija leperkálja a tandíjat.Sajnálom,kiábrándító leszek,de ott is van követelmény.

Az meg,hogy a Telc-es szaros középfokúddal hencegsz,hát...

Nekem két felsőfokúm van és egy középfokúm (BME,nem Telc),mégis kell a több mint 90%-os két emelt szintű a sikeres felvételihez.Jövőre meglesz.Neked még a színtiszta 100% se lenne elég...

Ausztriában meg ugyan ingyenes a képzés,de ott középszintű német tudással esélyed sincs.És a képzés ott is kemény,az első körben kiesel majd.Talán akkor majd visszaveszel egy kicsit az arcodból...

2012. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Fordítva tenném fel a kérdést: 17 éves lány lehet boldog egy 43 éves férfivel hosszútávon? A válaszom: nem. De erre előbb-utóbb maga is rá fog jönni.
2012. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!