Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sürgősen felejtsd el az ilyen beteges és sehová sem vezető kapcsolatokat. Te 34 éves leszel, amikor ő 60. Megmutassam neked az apósomat? Na ő 60.

RENGETEG olyan férfi rohangál, aki felelősségteljes, felnőtt gondolkodású, jóakaratú, dolgos, szorgalmas, hűséges, stb., ÉS nem 43 éves, hanem mondjuk 26-30. Ha már ennyivel idősebb férfit akarsz, válogass közülük, nagyobb eséllyel lesz köztük valaki, aki TÉNYLEG belédszeret.

2012. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
68%

" "Apám" biztosan nem,nem is foglalkozik velem,illetve elég szánalomra méltó dolgokat művelt anyuval,amikor még kicsi voltam."


Itt vált világossá számomra. Ez nem szerelem a részedről csak apát keresel. Olyan férfi aki az apád lehetne és törődik veled.


Ezen kívül:

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal de biztosan nem a szerelem miatt :D Ha érted mire gondolok...

2012. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
81%
Azt a bátor macsót!!! Kezdeményez egy 17 évesnél. Nem tudom, hány éves az apukád, de kétlem, hogy örülnél neki, ha bejelentené, hogy holnaptól egy 16 évessel jár!
2012. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Én heti 5 napon dolgozom suli után(edzést tartok),nincs arra szükségem,hogy valaki "eltartson" és csak annyira van szükségem,hogy szeressenek. És érzem,hogy szeret. Nem egyszer megemlítette ő is,hogy nem hinné,hogy kellene nekem,hiszen fiatal vagyok,és előttem az élet,de legalább annyi időt szeretne élvezni velem,amennyit odafenn kitaláltak.
2012. ápr. 10. 15:15
 15/64 anonim ***** válasza:
50%

kérdeznék vmit.

feláll neki?

nem büdös a szája?

nem szokott piálni..feleseket inni?

van pénze?

lakása?

autója? dugtál már vele? milyen volt...van még benne erő?

jól küldi az öreg?

2012. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
55%
Jaaaaj, úgy dobálózol ezzel a társadalmi elvárás kifejezéssel, mint valami szociológus. Ezt a szót is ő tanította neked?
2012. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
59%
Tuti, hogy több, mint 43!!! Lohengrin legendája legalább ezer éves :D ! Szánalmas, ahogy manipulál és még szánalmasabb, ahogy véded. Ha biztos lennél abban, hogy szeret és működőképes lehet egy ilyen kapcsolat, tuti nem írtál volna erre az oldalra kérdést. Így viszont fogadd el a válaszokat: a pasid egy gyáva, már-már pedofíliába hajló lény, aki megtalálta a neki való, apaképet kutató, még éretlen fruskát. És boldogan éltek, míg a kezük bele nem ért a bilibe és felébredtek!
2012. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
82%
Apád helyében le ütném a hapsit.
2012. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
73%

Tegyük fel, hogy ez mind a kettőtök részéről tiszta szerelem, és semmi más. Még akkor is: néhány év múlva valszeg gyereket akarsz. Mondjuk 7 év múlva, 25 éves korodban, akkor ő már 50 éves lesz. Egyáltalán nem biztos, hogy ilyen idősen akar elkezdeni pelenkázni, és éjszakai sírást hallgatni. Főleg, ha már vannak gyerekei. Te még hosszú évekig (remélhetőleg) tanulni fogsz, és csak utána kezdesz egzisztenciát építeni, neki pedig - szintén remélhetőleg - már rég megvannak ezek. Más életritmus, más gondolkodás, másmilyen (korú) barátok, más életfelfogás, más életkilátások.


És ha apád ilyen szarul bánt veled, igenis számolnod kell a lehetőséggel, hogy komplexusod van.

Én nem feltételezek rólad semmi rosszat, és azt sem mondom ki de facto, hogy nem lehettek boldogok együtt, de az biztos, hogy olyan problémákkal kell szembenéznetek, amire te egészen biztosan nem vagy felkészülve.

2012. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj én nem itéllek el, de a jövőn gondolkodtál már? Mi van ha gyereket akarsz? Mire abba korba érsz, lehet már nem lesz a toppon. Vagy ha ottmaradsz fiatal asszonyként kicsi gyerekkel mert ő már idős és ne adj isten meghal... Vagy, hogy egyáltalán pár év múlva mennyire tudja kielégíteni a vágyaid bármilyen téren pusztán a korától fogva.
2012. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!