Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

Egyszerű a válasz: azért tettem fel a kérdést,mint már említettem is,csak valószínűleg nem figyelsz,mert: kíváncsi voltam,valóban olyan mértékű lesz-e az ellenséges reakció, amilyenre gondoltam.

Én nagyon boldog vagyok,de szomorúan tapasztalom(amire megint jöhetnek majd a "buta kislány" "naiv,éretlen fruska" címzetű gyönyörű körmondatba foglalt, a magyar helyesírás szabályait mellőző hozzászólások) hogy beigazolódik az a felvetésem,hogy akárhányszor megjelenek majd Vele valahol, össze fognak súgni a hátam mögött,vagy leköpnek...de nem érdekel,mert nem ez a fontos.

Viszont nem fogom megérteni ezeket az előítéleteket soha sem. Tudom,valószínűleg buta vagyok. De ez van.

2012. ápr. 10. 16:02
 42/64 anonim ***** válasza:
50%

Olvastál Austint? A Büszkeség és balítéletben mondja Lizzy a következőket, bocsi de nem feltétlenül szó szerint: "Úgy fogok cselekedni, amely véleményem szerint meghozza a boldogságomat. Független az Ön, vagy bárki más véleményétől, akihez a világon semmi közöm nincs!"

Kb ennyi. És mindezt a 19. század legelején :)

2012. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy buta, csak érzelmileg nem vagy felnőtt. A 41-es válaszod a dacos kisgyerek válasza.

De akkor hadd mondjak valamit: ha igazán szereted, akkor pont tojsz a külvilág véleményére, és magasról teszed arra, hogy ki mit mond, vagy mit sugdos. Egy párkapcsolatban ketten vannak alapból, és kész.


És mivel 87 %-om van, ezért az általad írottak alapján bennem feltétlenül megbízhatsz. :)



(És ha meg is teszed, akkor tényleg gyerek vagy még.)

2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:

Rendben van...egyszerűen muszáj volt megkérdeznem. Ne haragudjon meg ezért senki sem.

A korombeli srácok..nem érdekelnek. Sok fiú vallott már nekem elég sajátságosan szerelmet,a mizu? és a LOL szavak használatával,és ez nekem valahogy nem jön be.

Az sem,hogy én igénylem a rengeteg mozgást,lévén hogy edzéseket tartok,trx edzésterveket írok,és napi 8km-t futok,nem azt csinálom mint a velem egykorúk,hogy amint hazaértem,leülök a gép elé és ki sem lehet robbantani előle.

2012. ápr. 10. 16:09
 45/64 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt,de ez a félelem mindkettőnkben felmerült. És szeretnénk áthidalni,de nagyon nehéz lesz,mármint a társadalmi normák tekintetében,(csak hogy az egyik hozzászóló örüljön.:) )de szeretjük egymást,és nem akarjuk elveszíteni a másikat.
2012. ápr. 10. 16:13
 46/64 anonim ***** válasza:
16%

Igen lehet, a párom és köztem ugyanennyi korkülönbség van, én 18 éves vagyok, és igen, amint a válaszokból látszik is, sokan elítélik ezt. Mi nem adunk mások véleményére, leszámítva néhány barátunkat. Szóval az én tanácsom annyi hogy azt tedd amit jónak látsz, persze kikérheted más véleményét, de a döntést neked kell meghoznod, és én nem adnék ismeretlen hozzászólók begyepesedett véleményeire. :)

Lehet lepontozni.

2012. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:)

Én sem adok mások véleményére,mert nem érdekel,csak "felmértem a terepet",hogy mi vár Ránk.:)

2012. ápr. 10. 16:25
 48/64 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Egy percig ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol. Én nem foglalok állást, hogyan is tehetném, hiszen nem is ismerlek titeket (legalábbis feltételezem) :)

Annyira jó lenne, ha mindenki a saját portáján sepregetne.

2012. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
84%
Ő kérdezte a véleményünket. Egyébként nem zavar, hogy az apád lehetne?
2012. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
27%
A vélemény nem egyenlő azzal, hogy valaki beleszól más dolgaiba. A vélemény annyi lenne, hogy "szerintem ez nem helyes".
2012. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!