Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves férfi lehet boldog egy 17 éves lánnyal hosszútávon?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 43 éves Férfit és már első alkalommal,amikor beszéltünk,rájöttünk arra,hogy együtt szeretnénk lenni,és közös életet tervezni.

Egymásba szerettünk,és találkoztunk,nagyon jó volt együtt lenni,de mivel egyikünk sem esett a fejére,rögtön elgondolkodtunk élőben is azon,hogy a társadalom ezt mélységesen el fogja ítélni,illetve minden oldalról kapunk majd negatívumokat.

Én tényleg beleszerettem,és Ő is belém,de nyilván ez nem ilyen egyszerű,hiszen mind az ő,mind pedig az én oldalamról alig lenne olyan személy,aki ezt kultiválná,illetve jó szemmel nézné.

Én nem gondolom magam egy buta lánynak,csak egyszerűen beleszerettem.

Nem szeretnénk elveszíteni egymást,de nem tudjuk mi tévők legyünk.


2012. ápr. 10. 15:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, pont azért van vele, mert apafigurát keres, aki mellesleg kefélgeti is.
2012. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
48%

Szia, Kedves Kérdező! Én hasonló cipőben jártam. Megismerkedtem egy nálam 22 évvel idősebb pasival. Nagyon jól elvoltunk, és én már kezdtem érezni iránta valamit. A szüleim elfogadták, hiszen kedves és intelligens férfi volt... 1 hónap után megtörtént közöttünk a szex. Aztán eltelt 6 hónap és már alig alig akart szexelni velem.. Én viszont állandóan kívántam. Az volt a baj vele, hogy már kiélte magát a nagyvilágba! Azóta már vége szakadt ennek a kapcsolatnak, amit egyáltalán nem bánok! Nem bántam meg, hogy volt részem egy ilyen kapcsolatban,viszont hála a jó Istennek, hogy nem szerettem bele, mert jövője ennek a kapcsolatnak ilyen korkülönbséggel NINCS. Szórakozás szempontjából jó volt, viszont hosszútávú kapcsolatot nem lett volna érdemes vele kezdeni!

Remélem, hogy te is egy kis idő elteltével észbe kapsz, mert még most fantasztikus minden, csak ha már az 50 évet eléri, biztos hogy nem fogja igényelni a szexet, Te viszont kívánni fogod, mert még fiatal vagy :)

Egyébként én is pontosan ezeket gondoltam és ezekről álmodoztam, mint Te! :)

2012. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nyilván ezek a vélemények nem befolyásolják a kapcsolatomat Vele,de egy kicsit felkészítettek,mi vár majd Ránk.
2012. ápr. 10. 18:27
 54/64 anonim ***** válasza:
Mi is csak arra próbáltunk téged felkészíteni, ami majd vár rád... Igaz néhányan kicsit elvetették a sulykot. Én nem támadásból írtam, amit írtam. És azt is tudom, hogy a szerelem vak. Így nem is tudnánk téged lebeszélni erről az egészről. Ez majd egy jó kis tapasztalat lesz neked, pár? boldog? évvel?.
2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Ha valaki beköp titeket, a szerelmedet -elvileg- le is csukhatnák.

off: Apám 43 lesz. Elképzelem a nővérem egyik osztálytársával.... Ó, mamám. De jó, hogy a szüleim több mint 20 éve szeretik egymást.


Persze, téged nem érdekel... De gondolj a gyerekeidre. Oké, mindketten akartok, lesz is. De talán ő hiába szeret titeket, zavarni fogja, hogy az apja egy 60 éves öregember, az anyja pedig egy egy "fiatal" nő.

Lehet, hogy megzavarod az egészséges gondolkodását, és ő is idősebb férfit akar maga mellé.

Vagy épp egy fiúról van szó, és ő is a nála sokkal fiatalabb lányok bugyiját szagolgatja.


ammúgy: 33 éves pasi egy 7 éves kislánnyal :$

Nem hiszem hogy olyan érett lennél, mint egy 40 éves nő, aki jobban passzolna hozzá.

Nem bántani akarlak, csak elmondtam a véleményem......

2012. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kerdezo!


en 25 vagyok, a parom 47 es boldogok vagyunk.

Csinald azt ami jol esik es ami boldogga tesz a tobbiek fejere meg tojjal.

Mondjuk az nem szerencses hogy csak 17 vagy azt alairom. Jobb lett volna kicsit kesobb ismerkedtek meg. Esetleg titkoljatok meg 1 evig :)) sok boldogsagot!

2012. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Onnan látszik igazán, hogy még gyerek vagy, hogy mindenáron a saját igazad bizonygatod idegen embereknek, meg ez az "én igenis érett vagyok, ezt és ezt csinálok, edzés, magánóra, saját pénz, stb" duma... A korkülönbséggel nekem nincs bajom amúgy, liberális vagyok, én is 17 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, bár ő akkor 30 volt.

21L

2012. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Elolvastam minden választ.

Mivel a saját apámnak is velem korú nője van, és az egyik barátnőm is felszedett 18 évesen egy 42 éves krapekot engem nem maga a korkülönbség zavar, hanem hogy biztos vagyok benne, hogy még nem látod át ennek az egésznek a buktatóit. :)

Valszeg okos, értelmes lány vagy. Bár ezt nem az bizonyítja, hogy szereztél egy nyelvvizsgát és edzést tartasz, mert képzeld, nekem is van nyelvvizsgám (ugyan nem 97%, csak 88, de azért remélem nem vetsz meg) és én is dolgoztam már végig a nyaram, hogy legyen pénzem. Ezek inkább olyan dolgok, amiket a környezeted kényszerít rád, mert ha a szüleid kiskorodtól kezdve tömnek pénzzel, biztosítanak neked az égvilágon mindent, akkor hidd el, hogy nem ilyen lennél.

Én azt is elhiszem, hogy szeretitek egymást, és ketten együtt jól megvagytok még, mert még alig vágtatok bele a sűrűjébe. Még nem szembesültél azzal, hogy milyen amikor két ember között generációs szakadék van, amikor teljesen más céljaitok vannak, teljesen más baráti körötök, nem lehet közös programokat szervezni, mert a te barátaid ha akarnak se tudnak mit kezdeni egy 43 éves fószerral. És te mégis mit csinálnál egy rakás negyvenéves manussal, akik jobb esetben irigylik a párod, hogy "egy fiatal puncit dönget", vagy csak állnak értetlenül, hogy a Béla mégis meddig akarja még áltatni magát?

Mert ez a kapcsolat valahol önámítás. Még tombol az újdonság varázsa, ilyenkor minden kapcsolat csodálatos, még mindig apró baromság érdekes és fantasztikus, pusztán azzal is jól elvagy, hogy sóvárogva nézegeted a két szép szemét. De ennek előbb-utóbb vége, akkor marad a nyers reality.

Akárhogy is érzed, akárhogy is gondolod, te még fiatal vagy. Nem úgy vagy éretlen, mint sokan mások, de éretlen vagy. És nem is várom, hogy elhidd ezt nekem, mert csak saját magadtól fogsz erre rájönni pár év múlva, mikor kamaszkorod utolsó évei is lecsengtek, és meglepődsz majd saját magadon, hogy mennyire más ember leszel akkor, mint most. És ez mind-mind kihatással lesz erre a mostani "örök életű" lamúrra. Akár hiszed, akár nem.

Úgyis belevágsz majd, hiába írnak itt bármit is, de szerintem nyugodtan. Tapasztalatszerzésnek mindenképp jó lesz, de nem lesz hosszútávú. Pár év, és valahol valamikor de ki fog ütközni ez a generation gap. Szerintem ezt a te pasid már tudja jól nagyon rég. Ő csak élvezni akarja az egészet, amíg tart.

2012. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Ámen.
2012. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Ámen 2.
2012. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!