Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikünk gondolkozik helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk gondolkozik helyesen, látja jobban ezt a témát {nyaralás}? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, huszonévesek, barátnőmnek diákmunkája van, nekem nem diák, de kevesebbet keresek vele. Nekem ez az első munkám, a barátnőm hamarabb kezdett el dolgozni. Tehát ő már megvett magának mindent, amire szüksége volt (pl. ruhák). Én csak most kezdtem pár hónapja, így még elég sok mindent szeretnék venni, a szobámba is, illetve magamnak is, mert szinte nincs semmi személyes dolgom, amihez kötődnék, magamnak vettem, és ruhákból sem állok a legjobban. Tehát sok mindent szeretnék venni, de erre rá fog menni a nyár, mire ez mind meglesz. A konfliktus a nyaralásból jön. A barátnőm nagyon szeretne menni nyaralni, a tengerpartra. Nekem ugye erre nem lesz pénzem, ha lesz is, nem költeném szívesen erre, mert akkor magamra nem tudnám. Ezt a barátnőm meg is értette, és azt mondta, akkor elvisz nyaralni az ő pénzéből. De ez miatt is akadékoskodok, nem egyezek vele, mert a fejem fölött van egy büntetés, illetve szeptemberben megyünk a kedvenc zenekara koncertjére, ami megint benne lesz kb. húszezer forintban. Ez igazából nem baj, mert én egyeztem bele, hogy el akarok menni vele, csak ha most erre rájönne a nyaralás, mondjuk plusz 40-500 ezer forint, elég sok pénz lenne a fejem fölött, amit vissza kell fizetni. Végülis idővel vissza is tudnám, de mégis úgy érzem, hogy ez nem felelősségteljes dolog. Úgy érzem, a barátnőm mindent megtenne, hogy kijusson külföldre, és nem veszi figyelembe az én érdekeim. Viszont azt sem szeretném, hogy neki rossz legyen. Én is szeretnék majd menni nyaralni, utazgatni, de úgy, hogy itthon nagyjából rendben van minden, és van rá bőven pénzem, de ez csak jövőre valósulhatna meg. Nem tudom mit gondoljak erről az egészről, olyan bonyolult. Nem tartom magam garasoskodónak, de most a jelenlegi helyzetemben annak kell lennem. Viszont tudom, hogy ezek csak anyagi dolgok, a nyaralás élményt adna. Mit gondoltok? Már pár hónapja gondolkozok ezen, de nem jutok előbbre. Ha beleegyezek hogy menjünk, mindig megszólal egy kisördög, hogy "de ez nem a te érdeked, te máshogy csinálnád".

2012. jún. 28. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Higgadjatok már le. A vonatjegyes dolgot természetesen nem úgy mondtam, hogy rossz értelemben költöttem rá..hanem úgy, hogy azért dolgoztam, hogy találkozhassunk, ami nekem is jó volt. Egyébként meg volt olyanról szó, hogy egész nyáron a 4 fal között akarok ülni, eddig sem így volt.
2012. jún. 29. 18:34
 42/52 A kérdező kommentje:
nem volt*
2012. jún. 29. 18:35
 43/52 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszoló megfeledkezik arról a tényről, hogy ő ugyanezt megcsinálta, megvette magának ami kell, mivel hamarabb kezdett el dolgozni. Most viszont az van, hogy őt nem érdekli, hogy én mit akarok magamnak, csak az legyen, amit ő akar.
2012. jún. 29. 18:38
 44/52 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illetek össze, ilyen hülyeségeken vitázni, ha ő ezt csinálta akkor én is bla bla...milyen kapcsolat ez, egy nyaraláson összevesztek, nálunk ha nekem nincs ő ad ha neki nincs én adok, mert MI vagyunk. 2 évnél nem lehettek idősebbek-....
2012. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt. Egyébként itt nem az van, hogy ha ő is ezt csinálta én is ezt csinálom..leírtam már párszor. Egyébként a nyaralást nem is utasítottam el teljesen, sőt, igazából bele is mennék. Csak az zavar, ami tegnap ki is derült, hogy őt nem érdekli, hogy nekem mik az igényeim, mit szeretnék, csak az, hogy az legyen amit ő szeretne. Ezzel meg nem tudok egyetérteni.
2012. jún. 29. 21:13
 46/52 A kérdező kommentje:
Mindegy végülis, gondolkozom. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. jún. 29. 21:19
 47/52 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam , hogy nem illetek össze, főleg tudni hogy fél év...nevetség, ez nem kapcsolat :) inkább nőjetek még aztán kezdjetek kapcsolatba, addig mindenki kielégíti a saját vágyait és akkor nem lesznek ilyen gondok.
2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Azért én szeretném folytatni, illetve jobbá tenni. Normálisan elmondtam neki én hogy gondolom a dolgokat, szerintem reálisan. A nyaralásba belementem, de a válaszán múlik, hogy fog alakulni minden, el tudja e fogadni az én álláspontomat.
2012. jún. 30. 08:21
 49/52 anonim ***** válasza:
Itt pont az a baj, hogy sziklaszilárd álláspontok vannak amiket el kell fogadnia a másiknak és nem kompromisszumok.
2012. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem tök normálisnak tűnsz, és a hozzáállásod is teljesen reális és felelősségteljes. Ahhoz képest úgy lehurrognak itt emberek, mintha öltél volna. Nem tudom hova jutottunk, hogy az baj ha egy fiú szeretne addig nyújtózkodni ameddig a takarója ér, és a pénzét amiért megdolgozott arra költeni amire ő fontosnak tartja. Szerintem a barátnőd el van szállva magától, önző, gyerekes. Elhiszem hogy szereted, de ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani, tehát jól teszed ha arra költesz amire szükséged van, mert hipp hopp nem lesz barátnő sem, meg azok a dolgok sem amiket első körben fontosnak tartasz. Az értetlenekkel meg ne foglalkozz.
2012. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!