Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikünk gondolkozik helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk gondolkozik helyesen, látja jobban ezt a témát {nyaralás}? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, huszonévesek, barátnőmnek diákmunkája van, nekem nem diák, de kevesebbet keresek vele. Nekem ez az első munkám, a barátnőm hamarabb kezdett el dolgozni. Tehát ő már megvett magának mindent, amire szüksége volt (pl. ruhák). Én csak most kezdtem pár hónapja, így még elég sok mindent szeretnék venni, a szobámba is, illetve magamnak is, mert szinte nincs semmi személyes dolgom, amihez kötődnék, magamnak vettem, és ruhákból sem állok a legjobban. Tehát sok mindent szeretnék venni, de erre rá fog menni a nyár, mire ez mind meglesz. A konfliktus a nyaralásból jön. A barátnőm nagyon szeretne menni nyaralni, a tengerpartra. Nekem ugye erre nem lesz pénzem, ha lesz is, nem költeném szívesen erre, mert akkor magamra nem tudnám. Ezt a barátnőm meg is értette, és azt mondta, akkor elvisz nyaralni az ő pénzéből. De ez miatt is akadékoskodok, nem egyezek vele, mert a fejem fölött van egy büntetés, illetve szeptemberben megyünk a kedvenc zenekara koncertjére, ami megint benne lesz kb. húszezer forintban. Ez igazából nem baj, mert én egyeztem bele, hogy el akarok menni vele, csak ha most erre rájönne a nyaralás, mondjuk plusz 40-500 ezer forint, elég sok pénz lenne a fejem fölött, amit vissza kell fizetni. Végülis idővel vissza is tudnám, de mégis úgy érzem, hogy ez nem felelősségteljes dolog. Úgy érzem, a barátnőm mindent megtenne, hogy kijusson külföldre, és nem veszi figyelembe az én érdekeim. Viszont azt sem szeretném, hogy neki rossz legyen. Én is szeretnék majd menni nyaralni, utazgatni, de úgy, hogy itthon nagyjából rendben van minden, és van rá bőven pénzem, de ez csak jövőre valósulhatna meg. Nem tudom mit gondoljak erről az egészről, olyan bonyolult. Nem tartom magam garasoskodónak, de most a jelenlegi helyzetemben annak kell lennem. Viszont tudom, hogy ezek csak anyagi dolgok, a nyaralás élményt adna. Mit gondoltok? Már pár hónapja gondolkozok ezen, de nem jutok előbbre. Ha beleegyezek hogy menjünk, mindig megszólal egy kisördög, hogy "de ez nem a te érdeked, te máshogy csinálnád".

2012. jún. 28. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Miért lenne önző és gyerekes? Mert ő ruhára meg arra költötte a pénzét ami kellett neki most meg van neki "feleslegbe" és utazni akar?? a kérdező nem épp ugyanezt akarja csinálni? elkölteni ruhára meg egyéni szükségletekre aztán ennyi, egy kutya mind a kettő, csak pont ezért nem kell kapcsolat egyiknek se, mert mindkettő önös érdekeket néz és ha a másik nem megy bele akkor vita van. Az önzőség akkor állna fenn ha a csaj nem fizetné neki is az utazást hanem megsértődne mert a kérdező a saját pénzéből nem megy.
2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
ugyan már, tedd félre a büszkeséged, engedd, hogy ő fizesse, és akkor mindenki elégedett lesz. egy nyaralás nagyon jót tud tenni az egész évi stresszes időszak után.....
2013. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!