Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is megütött a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus vagyok..általában emiatt veszekedni szoktunk,és már többször megütött, mert nem bírja már, ahogy kérdezgetem és féltékenykedek..szinte mindig van valahol 1-1 lila folt rajtam, ami a veszekedésre emlékeztet..tudom, hogy a féltékenység nem jó dolog, de van joga megütni? Egyrészt megérdemlem, mert tényleg nagyon tudom húzni az idegeit néha, nade akkor is..utána pár órával mindig bocsánatot kér, és sajnálja amit tett, de hozzáteszi azt is, hogy "ha nem mondtad volna ezt és ezt akkor nem tettem volna meg"..szóval én is bűnös vagyok..segítsetek.20/L ja, és több mint 1 éve együtt vagyunk, de mostmár van hogy heti 2x is megtörténik..

2012. szept. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen féltékeny vagy vagy hisztizel nincs joga megütni!!!

Nehogy már azt gondold hogy te vagy a hibás mert megüt!!!

Hagyd ott,ennél csak rosszabb lesz!!!!

2012. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén: segítséget kértem, nem még több kérdést."


- Na, ez a válasz elárulta, mennyi eszed is van. Sajnos a veréstől csak kevesebb lesz.


Tudod, arra utaltam ,hogy egy egészséges kapcsoaltban se betegesen nem vagyunk féltékenyek, sem ütni nem szoktuk a másikat.

2012. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kvittek vagyunk..én betegesen féltékeny ő meg ütlegelő..
2012. szept. 24. 20:15
 14/66 A kérdező kommentje:
Akkor ez se nem egészséges se nem normális. Ezt eddig is tudtam, de ha nem lennék betegesen féltékeny, nem ütne..
2012. szept. 24. 20:15
 15/66 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy nő megérdemli a verést. NINCS. Ha Te ezt elhitted, vagy elhitették veled, akkor ritka naív vagy. Hagyd el.
2012. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig elhatározom, hogy a következőnél ott hagyom..de utána jön..bocsánatkérően..meg bújósan..meg simogat meg törődik velem...
2012. szept. 24. 20:17
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

kÉrdező, én ezért nem írok már ki kérdést:))


Van hová menned, ha elhagyod azt a férget? Szülők, barátok, stb! Egyáltalán nem vagy bűnös, bár féltékeny vagy, akkor sincs joga téged bántani! őszintén én addig hagynám ott a hejedben, ami nem durvul el a helyzet...!!! kérlek, hagyd el!!! Legyél erős!!! Hidd el, megbánod ha vele maradsz!!!

2012. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%

Ja, lehet, hogy nem ütne. De mégis megüt, és mégis féltékeny vagy, vagyis a kapcsolatotok egy roncs, amelybe midnkettten feleslegesen öltök energiát.


És hát érdekes, hogy arra nem kérdezel rá, hogy gyógyítsd ki magad a beteges féltékenységedből.

2012. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

imádom az ilyen buta csajokat.kiirnak egy ilyen kérdést,mindenki próbál segiteni,tanácsot adni,erre a csaj elkezdi fényezni a pasit...

szóval engem személy szerint rohadtul nem érdekel ha hébe-hóba megver mert ha akarnál tudnál tenni ellene:D

2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az ilyen nő verőseknek ez a trükkje. Erről leszokni nem fog, csak durvább lesz! Hagyd ott. Nem hallottál még elég ilyen történetet?
2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!