Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is megütött a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus vagyok..általában emiatt veszekedni szoktunk,és már többször megütött, mert nem bírja már, ahogy kérdezgetem és féltékenykedek..szinte mindig van valahol 1-1 lila folt rajtam, ami a veszekedésre emlékeztet..tudom, hogy a féltékenység nem jó dolog, de van joga megütni? Egyrészt megérdemlem, mert tényleg nagyon tudom húzni az idegeit néha, nade akkor is..utána pár órával mindig bocsánatot kér, és sajnálja amit tett, de hozzáteszi azt is, hogy "ha nem mondtad volna ezt és ezt akkor nem tettem volna meg"..szóval én is bűnös vagyok..segítsetek.20/L ja, és több mint 1 éve együtt vagyunk, de mostmár van hogy heti 2x is megtörténik..

2012. szept. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
nem, nem számít...volt egy barátnő, ugggyanezzel a felfogással...ugyanugy egy állat volt a pasija, megpakolta a csávó csóró csajt, aztán meg jaj nyuszi, ésatőbbi, a nő meg ugy tett mintha minden oké lenne...szerette...Sajnos néha szemtanuja voltam pár dolognak...ugyanaz a nő vagy Te is, nem mondom, hoy hülye vagy, ez csak szerelem, viszont minél előbb át kellene ezt gondolnod, nem a féltékenység a mozgató rugója...
2012. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm! tudom, hogy csinálnom kéne valamit..de olyan nehéz..végignéz egy csajon..és nem birom ki hogy ne szóljak be/sértődjek meg vagy vágjam később a fejéhez..és sajnos mindenkin végignéz mert "ilyen a férfiak természete, törődj bele" ez a válasza..
2012. szept. 24. 20:41
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam egy féltékeny típus,de mindig volt veszekedésre való ok. Én nem írom páromnak,inkább büdös bunkó-ak akivel együtt jártam 2,és fél évig. Ez alatt úgy 1évig bírtam a dührohamokat,veréseket. Mentségemre szóljon,16éves voltam,és vakon azt hittem szerelmes vagyok. Tévedtem. Végül édesapám agyonverte az exem. Ha nem hagyod el,ez így fog maradni.
2012. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként meg,lehet nem csal meg ez a tökéletes férfi ember,de ha ennyi marad a veszekedés,meg a féltékenykedés,akkor valszeg meg fog mert megunja.
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
nem, csak a bunkók természete, hidd el. -.-
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom nem nézegeti a csajokat. Régen féltékeny voltam én is.

Soha nem ütött meg, pedig néha megérdemeltem volna. Inkább elment futni...

2012. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
úr isten:DDD Nem rajtad nevetek, kérdező, nyugi! A megcsalás mindegy, sokkal súlyosabb dolgokat csinál! Az pedig normális, hogy egy pasi megnézi a nőket, mi is megnézzük a pasikat:)) De a lényeg az hgy dobd ki!!!!:)
2012. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Azért érdemled meg,mert ilyen idióta,ostoba tyúk vagy aki képes elhitetni magával hogy megérdemli.
2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
A pasid idegbeteg, de te sem vagy normális. Kerek a világ, mi a baj? Szerintem direkt kiprovokálod a verést, mert élvezed. Vannak ilyen emberek, nem kell rajta megütközni. Kizárt, hogy ne tanulj a rendszeres verésből legalább annyit, hogy ne hergeld, ha már az eszedbe se jut, hogy lelépj.
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Szerintem kettőtöknek max. 80 az iq-ja. Megérdemlitek egymást,ott ne hagyd,mert akkor két másikra hoztok rontást..
2012. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!