Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is megütött a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus vagyok..általában emiatt veszekedni szoktunk,és már többször megütött, mert nem bírja már, ahogy kérdezgetem és féltékenykedek..szinte mindig van valahol 1-1 lila folt rajtam, ami a veszekedésre emlékeztet..tudom, hogy a féltékenység nem jó dolog, de van joga megütni? Egyrészt megérdemlem, mert tényleg nagyon tudom húzni az idegeit néha, nade akkor is..utána pár órával mindig bocsánatot kér, és sajnálja amit tett, de hozzáteszi azt is, hogy "ha nem mondtad volna ezt és ezt akkor nem tettem volna meg"..szóval én is bűnös vagyok..segítsetek.20/L ja, és több mint 1 éve együtt vagyunk, de mostmár van hogy heti 2x is megtörténik..

2012. szept. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
De..már rengeteget olvastam a féltékenységről és próbáltam többször tenni ellene, próbáltam erős maradni és nem féltékenykedni..ment is..pár órán keresztül..ezért nem kérdeztem hogy gyógyíthatnám ki magam belőle, mert már nem egyszer próbáltam ebben és az előző párkapcsolatomban is, de egyszerűen nem tudok vele mit csinálni csak ideig óráig..
2012. szept. 24. 20:20
 22/66 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy, ha legyőzöd a féltékenységet, akkor majd más oka lesz megverni.
2012. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

20-as vagyok


azt elfelejtettem irni hogy a butaság ami miatt én már nem is olvastam tovább az az első válaszoló és az arra érkezett válasz a kérdezőtől.

tudom hogy ezt sem fogod érteni de a többiek igen:D

2012. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
A féltékenységen kívül még semmi más miatt nem volt ilyen..csak ez váltja ki mindig
2012. szept. 24. 20:22
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy fake, vagy tényleg buta a kérdező. Nem a féltékenységről, hanem a nőverésekről, nem hallottál/olvastál még eleget?
2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%

Baromság ez a beteges féltékenység=veés, ekkora marhaságot még nem hallottam:DDD


Ne hallgass az osztásokra, hagyd el szimplán, nem fog ez sosem változni...persze a féltékenységgel csinálj valamit, én is az vagyok, de igyekszem legyürni, bár nem mindig sikerül:) de akkor se bánt párom...

2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kislány, egy normális ember a betegesen féltékenyeket otthagyja. Az idegbeteg veri őket. Így már világosabb a kép?
2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Nem fake..de, olvastam eleget, csak az az egy baj, hogy szeretem és mindig megbocsájtok neki, mert szinte már nekem van bűntudatom a féltékenység miatt..tudom, hogy hülye vagyok, nem kell leírni még 5x..de ha ezt nem nézzük akkor tökéletes a kapcsolatunk..jó ez elég hülyén hangzik tudom :D de komolyan..ha a féltékenység nemlétezne..ha valaki el tudná magyarázni, hogyan ne legyek féltékeny és paranoiás azt megköszönném..
2012. szept. 24. 20:24
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Akármilyen nagy jelenetet is rendezel, az nem férfi, aki megüt egy nőt! Egy életed van, hogy akarod leélni? egy olyan pali mellett, aki heti 2x megver és 100%, hogy megcsal vagy egy olyan mellett, aki olyannak fogad el, amilyen vagy és csak Téged szeret. Te döntesz!
2012. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
igen, értem én hogy idegbeteg és ez nem normális..de ő sem hagy el a féltékenységért mert szeret én én sem a verésért mert szeretem...
2012. szept. 24. 20:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!