Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is megütött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is megütött a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé féltékeny típus vagyok..általában emiatt veszekedni szoktunk,és már többször megütött, mert nem bírja már, ahogy kérdezgetem és féltékenykedek..szinte mindig van valahol 1-1 lila folt rajtam, ami a veszekedésre emlékeztet..tudom, hogy a féltékenység nem jó dolog, de van joga megütni? Egyrészt megérdemlem, mert tényleg nagyon tudom húzni az idegeit néha, nade akkor is..utána pár órával mindig bocsánatot kér, és sajnálja amit tett, de hozzáteszi azt is, hogy "ha nem mondtad volna ezt és ezt akkor nem tettem volna meg"..szóval én is bűnös vagyok..segítsetek.20/L ja, és több mint 1 éve együtt vagyunk, de mostmár van hogy heti 2x is megtörténik..

2012. szept. 24. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Attól ne félj, hogy valaki elhappolja előled. Kinek kell egy ilyen rajtad kívül? Komolyan néha már nekem fáj, hogy néhány nőnek mennyire nincs önbecsülése. Egyszer ütne meg többször nem, mert tuti biztos, hogy kinyírnám. Akármennyire szerelmes vagyok, nem hagyom h valaki is megalázzon. De Te tudod. Neki is jó, neked is, akkor mi volt a kérdés? Ekkora főnyeremény pasit...Milyen figyelmes, hogy az arcodat nem üti. Becsüld is meg, még egy ilyet nem találsz. Csak az a baj, hogyha egyszer lekever egyet és Te pl bevered az asztal sarkába a fejed és meghalsz, majd akkor mondja, hogy sajnálom...hiába nem akarta. És még azt nem értem, hogy neked jobb 1ilyennel aki ver, mint egy olyannal aki elfogad, szeret és a tenyerén hordoz??? Egy jó tanács: GYEREKET MÉG VÉLETLENÜL SE CSINÁLJATOK KÉRLEK!!!!!
2012. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan mondom olyan vagy mint a haverom csaja!

Az ilyen hülye naiv liba.....A palija folyton buliznijár meg amint meg tudja megis csalja....És mikor féltékenykedik a csaj leugatja,hogy minek féltékenykedik és már ö is kapot ezért tudtommal....De maradj te is olyan ha elakarod keseriteni az egész életedet.....Az a gond veled,hogy nagyon szereted.Látszik is,hogy kimagyarázod a plaidat....

2012. szept. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Hat b.zdmeg ha itt lennel, lehet hogy en is bemosnek egyet. Idegesitöen hülye vagy. Meg sötet.
2013. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

("Egyszer ütne meg többször nem, mert tuti biztos, hogy kinyírnám"). Kicsikém hol élsz te? Mi vagy te? Valami Amazon? Ezt a kijelentésedet azért én a helyedben átgondolnám, mert azt sose feledd, hogy egy férfi mindig is erősebb lesz nálad fizikailag ahhoz hogy te kinyírd főleg, ha egy izomagyú az illető fickó akkor úgy meg agyabugyál, hogy ott maradsz úgyhogy szerintem ne keménykedjél! Na de ha annyira erősnek érzed magad, akkor menj ki az utcára azt emelj meg pár buszt.

Te meg kérdező!: Szerintem megérdemelted majd máskor megtanulod, hogy nem kezdesz el kötekedni a nálad erősebbel, és nagyobbal.

2019. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
Együtt vagytok még??
2019. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Az a baj ,kedves kérdező ,hogy normális válaszokat szeretnél látni, de mi egyáltalán nem ismerünk téged ,mi csak azt látjuk és arra keresünk megoldást ,amit te le irsz . Ne tőlünk kérj tanácsot ,hanem szülőtől . Ne félj elmondani hogy bánt ,mondd el neki .
2019. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!