Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs beleszólásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs beleszólásom az abortuszba?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, barátnőm pedig 34. Fogamzásgátlót szedett, de mégis teherbe esett. Én el akarom vetetni, ő viszont megtartaná. Nyilván az ő teste, de csak van valami beleszólásom, nem?
2012. dec. 13. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/346 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező! Nekem 2 gyerekem is "becsúszott" gyerek. Imádom őket. A nyomorba születtek bele, az anyjukkal se vagyok már együtt, de túléltük. Felneveltem őket tisztességgel, imádom őket, ők is engem.
2012. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/346 anonim ***** válasza:
16%
Spermadonor lettél.
2012. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/346 anonim ***** válasza:
20%
10:01 Te mennyi pénzben voltál?!
2012. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/346 anonim ***** válasza:
36%
A kérdezővel értek egyet, írjatok szerződést ahogy itt valaki mondta, ha megtartja, akkor kizár téged a döntési jogodból, és mivel ezt megtette, már nem követelhet tőled sem gyerektartást sem apai kötelezettségeket. Amúgy meg itt ostoba mondogatja, hogy mekkora bűn, az sokkal nagyobb bűn, hogyha nem kapja meg a gyerek a megfelelő támogatást, nincs apja vagy éppen nincs pénz a felnevelésére, vagy a szülők még nem készültek fel, ez 1000x akkora bűn, mintha meg sem születik. Csak kérdezzétek meg magatoktól melyik lett volna a jobb, ha meg sem születek, vagy ha sanyarú körülmények között növök fel, nélkülözésben, és ez nyilván kihat majd a felnőttkoromra is. (jóval nagyobb esély a munkanélküliségre, betegségek, aluliskolázottság)
2012. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/346 anonim ***** válasza:
29%
Még szerencse, hogy engem terveztek...anyum, apum is dolgozott, volt saját ház, saját egzisztencia...ami egy 22 éves srácnak nincs.
2012. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/346 anonim ***** válasza:
80%

ma 10:05


így járt,majd megemészti,én a barátnőmmel gumit is használtam,mikor ő szedte a gyógyszert,egy hónap ismeretség után,anyu azt mondta,hogy bár ő szedi a gyógyszert,apu is szokott gumit használni,és úgy tanított,hogy én is mindig tegyek így....amúgy nem tudom a kérdező mennyire felvilágosult,de kell a gyógyszernek 1 hónap mire elkezd rendesen hatni... nem 100% a védelem fogamzásgátló esetében sem!

2012. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/346 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy úgy gondolja,hogy nem neked,hanem NEKI van 34 évesen olyan egzisztenciája,hogy megtarthassa azt a bébit.
2012. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/346 anonim ***** válasza:
75%

Ha cselekszem, akkor vállalom a cselekedeteimért a felelősséget, mint felnőtt ember. Bármi is az ... ha dugok, fennáll az esélye, hogy gyerek lesz belőle ... azért is vállalni kell.

Ha autóba ülök és balesetet okozok, akkor is vállalom, mert én vezettem.

Nem kell ezt a kérdést túlbonyolítani és magzatgyilkosságot, meg anyagi dolgokat, jövő képet belevinni! Felelősség! Tettem valamit - és én tettem -, akkor felelős vagyok a következményekért. Ha a következmény egy gyerek, akkor érte vagyok felelős. Nem a kifogások kellenek, hogy mennyibe fog kerülni - rohadjon le a farka, aki azért ölne meg egy magzatot, mert sokba kerül a gyerek felnevelése! Felnőttként kell vállalni a tetteink következményeit és megoldást találni, nem kibújót!

2012. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/346 anonim ***** válasza:
37%
Miért kéne vállalni olyan következményt amit ki lehet javítani? Ha elkerülhetsz egy karambolt nem kerülöd el? Ha feltalálták már az abortuszt, akkor érdemes használni is. És a gond megoldva
2012. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/346 A kérdező kommentje:

# 28

én is így gondolom

2012. dec. 13. 10:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!