Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:

Én erre a legegyszerűbb választ tudom adni (nem tudom hogy írták e már előttem, nem szeretek regényt olvasni)...de csak annyit tudok erre mondani, hogy ha tényleg annyira zavar ez akkor változtatsz a viselkedéseden...olyan nincs hogy nem lehet...igen is lehet csak akarni kell, és nem itt "tanácsot" kérni ergo dicsekedni azzal hogy te milyen felsőbbrendű lény vagy...;)


N22

2012. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

31-es válaszoló... dicsekvés?? Mégis mi pozitívat látsz te a helyzetemben? :)

És tudom, hogy változni kell, csak azt nem tudom, hogyan lehetne, mert magamtól nem megy, ezért írtam ki a kérdést. És nem is bánom, mert rengeteg remek tanácsot kaptam itt is és privát üzenetben is. Amikért tényleg nagy köszönet mindenkinek! :)

2012. dec. 15. 11:47
 33/61 anonim válasza:

Egy kommentet sem olvastam végig,csak a kérdésre válaszolok.


Nem kell véget vetned neki magadtól,ne félj,majd az élet megtanít az alázatra,ebben 10000% biztos lehetsz.

2012. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
dicsekvést arra értettem, hogy hencegsz azzal, hogy minden pasi kinyalja a "feneked" és ne mond hogy nem élvezed
2012. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

"Tudtommal a nő tartozik a gyengébb nemhez..."

Amivel előszeretettel vissza is él. Nem tudom, mióta nőies az, hogy megütjük a másikat.vagy az, hogy nem tetszik nekünk valamelyik nem-alfa-hím bármely tette vagy szava, erre megveretjük valamelyik agyatlan bikánkkal. Nem egy verekedés kezdődött már el és végződött súlyos sérüléssel, mert egy "népszerű", ugyanakkor mindenféle felelősségtől mentes lány összeugrasztott fiúkat, mert élvezte a helyzetet. Láttam már ilyet és a következőt figyeltem meg: a lánynak módjában állna csírájában elfojtani az egészet, de nem teszi, max. úgy csinál, mintha ellenezné, de belül kimondottan élvezi.Amint tudod, bűncselekményeknél is nemcsak az elkövetőt, hanem a felbujtót is büntetik. Úgyhogy ilyen eseteknél ebből kell kiindulnunk.

Az erőszakról önmagában egyébként az a véleményem, hogy elég sajnálatos, ha erre kerül a sor. Velem is volt már olyan, hogy megütött egy aktuális barátnőm és teljesen jogtalanul, de ez volt az utolsó momentuma. Elküldtem és nemhogy nem ütöttem vissza, hanem korrekten, szépen elmondtam neki, hogy engem egyszer lehet megütni, mert onnantól nem ismerjük egymást. Utána megbánta, de már nem volt visszaút.

2012. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 female_superiority ***** válasza:

Sehogy, ne is akarj ennek véget vetni! A természet ősi rendje, hogy a nő a férfi felett áll! Hovatovább ez bizonyított tény, csak a férfiak igyekeznek ezt elodázni, mert félnek egy női társadalomtól! De ez már nem sokáig tartható, most is vannak már előjelek!

Legyél büszke magadra, te egy helyes úton lévő lány vagy!

2013. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

16.10

Merem remélni, hogy ezt csak iróniának szántad. De a felhasználónév is arra enged utalni, hogy tényleg komolyan gondolod.

Nos, én meg a következőt tudnám erre mondani. A minket körülvevő világot férfiak építették fel. A számítógép, amin írsz, az is férfiak műve. Ők értenek igazán a szervezéshez, vezetéshez, a nők között sokkal kevesebb ilyen van. Ők inkább egymás gyilkolásához értenek. A kérdező most nagyon otthon érzi magát, mivel most van csúcsformájában és sok az idióta, akik kinyalják a seggét.Pár év múlva ez már nem lesz így. Jönnek az újabb ifjú titánok, ő meg szül pár gyereket, már nem fognak annyian utánafordulni, min t eddig, aztán megcsalják, otthagyják és rájön, hogy ő is csak emberből van. akkor már nem ír majd ki ilyen kérdéseket, hanem csokit zabál majd és a kevés barátnőjével fogja kibeszélni az idióta és szemét pasikat.Remélem, világos voltam, te szupernőstény.

2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 female_superiority ***** válasza:

23:20

A világ női vezetés alatt született, a férfiak csak átvették az irányítást. Lényegében egyetlen ponton voltak jobbak a nőknél és ezt ott és akkor kihasználták, így szűnt meg a matriarchátus. Ma már visszaszorulóban van a fizikai erő, mint előny, így a nők minden egyéb téren jelenlévő felsőbbrendűsége kezd megmutatkozni.

A találmányok között valóban sok a férfiak műve-mivel a nők nemigen járhattak iskolába sem. A társadalom miatt ritkán kerülhet egy nő férfi szerepbe, de ha odajut, szinte mindig a legjobbak közt emlékeznek rá (Kleopátra, Jeanne d'Arc, Mária Terézia, hogy három közismert példát hozzak). Férfiak női szerepben viszont nemigen képesek működni.

Kizárólag nőkből álló társadalmakról rengeteg feljegyzés van a legtipikusabb példa az Amazonok társadalma, de az Ezeregy éjszaka meséiben is lépten-nyomon visszaköszön. Persze tudom, ezek mesék és legendák, de mint tudjuk, az ilyesminek mindig van valóságalapja. Egy csak nőkből álló társadalom működhet, egy csak férfiakból álló nem.

És hogy is szokták mondani? Minden sikeres férfi mögött áll egy nő? A sikeres nők mögött viszont nem szokott állni senki-egyedül vannak, vagy a férfiuk csak kiszolgálja őket-ahogy helyes.


Például én is önerőből hoztam össze mindent. Egyedül csináltam meg az egyetemet és két szakmát, jó állásom van, lakásom, autóm, a férfiakra sem panaszkodom. Igen van olyasmi, amit egy nőnek nem tud megadni egy másik nő.

Nem felelek meg a hagyományos feminista sztereotípiának, nem öltözök és viselkedek férfiként, sőt nőies vagyok. Járok fodrászhoz, kozmetikushoz, rendszeresen megcsináltatom a körmeim, nagybetűs női ruhákban járok, nem vagyok valami fiús jelenség.

Én speciel kislány korom óta imádtam, ha a fiúk megcsináltak nekem valamit. Kifejezetten szép lány voltam, első "sikerem" volt, amikor alső tagozatban megnyertem a frasnagon a szépségversenyt. :-) Szerintem ez nem adottság. Minden nő tud szép lenni, ha megfelelően öltözik, viselkedik, satöbbi. Vagyis ha meglátja magában a szépséget. Például sosem futottam férfi után. Nem is tudnék tükörbe nézni. A mai napig szeretem, ha lemegyek egy szórakozóhelyre és ott udvarolnak nekem a férfiak. Játszhatok, szórakozhatok, melyikük mit lenne hajlandó megtenni értem, aztán a végén döntök valamelyikük mellett.

(Speciel mondjuk biszexuális vagyok, eddig a férfiakkal több, de rövidebb kapcsolataim voltak, jobbára a szexről szóltak, nőkkel kevesebb, de azok hosszabbak és mélyebbek, például eddig csak nővel éltem együtt.)

Emellett még rengeteg biológiai, genetikai, történelmi, satöbbi tény támasztja alá a Női Nem felsőbbrendűségét-ezeket javarészt én kutattam ki, időt, energiát nem spórolva, például megtanultam latinul, ókori, középkori feljegyzésektől fogva az orvosi szakújságokig mindent átbújtam és bújok a mai napig. Ugyanitt jól látszanak a férfiak mesterkedései is, ahogy próbálják a jogtalan első helyüket alátámasztani (például Ádám és Éva hazug története-biológiai tény, hogy a férfiak módosult nők és nem fordítva, mi voltunk előbb).


És hogy boldog vagyok-e így 31 évesen? Nem teljesen. Igazán boldog lennék, ha lenne egy kislányom, akit én nevelnék.

2013. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 female_superiority ***** válasza:

Csokit pedig én is szoktam enni, tényleg tipikus női szokás, ha rossz napom/napjaim vannk én is képes vagyok csokin és cigin élni. De aztán ha jó napja van ez ember lányának szépen odafigyel, mozog egy kicsit és kész. Sosem híztam el. Nem vagyok anorexiás, nem zörögnek a csontjaim, de sosem voltam túlsúlyos. Nőies alakom van, odafigyelek rá és ennyi :-)

A kérdező sikeres nő lehet, ha továbbra is odafigyel magára.

2013. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!