Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
53%

Úristen.

Ezt az utolsót inkább nem is láttam.


Nőként mondom, ezt a meglátást nem támogatja minden nő.

Nem felsőbbrendű a férfi, de a nő sem és ez soha nem is volt másként.

És isten óvjon egy olyan közösségtől, ahol nem vegyesen vannak elosztva a nemek!


Részemről itt le is zártam.

2013. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 female_superiority ***** válasza:

"Úristen."-Máris elárultad magad. Az egész világ felett egy férfi áll-egy egyszerű példa mennyire beleivódtak a férfi-hazugságok a mindennapi gondolkodásba. Az átlag balpina pedig elfogadja.

Bizonyos értelemben egyenlő a két nem. Egyenlően kell őket megítélni őket, a képességeik arányában. És máris kiderül, hogy a Nők feljebb valók, mert sokkal többre képesek, mint a férfiak. Az emberi társadalom alapállapota a Matriarchátus, a Nőuralom.

2013. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Mondd csak, te szupernő; nem zavar,hogy még a nők sem értenek egyet veled?
2013. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 female_superiority ***** válasza:

Nem. Gondolj bele, muszlim nők gyakran a két kezükkel tiltakoznak, ha le akarják tépni az arcukról a fátylat, vagy emberek rántottak kardot a történelem során elnyomóik védelmében. Az hogy a mai Nők jó része nem tudja mi az igazság az nem meglepő, mert a férfiak kiválóan eltűntették, aki nem járt utána, időt-energiát nem kímélve, az belenyugszik az ún. "női szerepbe" (létezik, csak nem az, amit ma annak tartanak!).

Nekem alapos utánajárásomba került, de nem bántam meg, hogy nekem többet jelent Nőnek Lenni annál, mint hogy ülve pisilek.

2013. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Nekem is többet jelent, hidd el :) Még nálad is feljebbvalónak érzem magam és tudod miért? Mert én egyenrangú vagyok a férfiakkal.



De komolyan,mennyire kell megkeseredni ahhoz, hogy egy férfi gyűlölő biszex legyek, aki annyira rögeszmés, hogy kutatásokat végez, hogy az elméletét igazolja? Ami egyébként a lóf*szt nem érdekli, csak úgy zárójelben.

2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 female_superiority ***** válasza:

Sok minden vagyok, csak megkeseredett nem. Továbbá férfigyűlölő sem! Egy Női Társadalomban, egy Nőuralomban nemcsak a Nők, de a férfiak is elégedettebbek lennének. Gyakorlatilag nem lenne bűnözés és háborúk, mert ezek mind amiatt vannak, hogy a férfiak egy nem nekik való területre tévedtek.

Kiváló bizonyíték azon kevés népek körében keresendő, ahol a Nők meg tudták tartani a hatalmat. Általában jobban és boldogabban élnek az őket körülvevő férfiak uralta népeknél. Sőt, az ő férfiaik általában boldogok-nem úgy, mint a férfiuralomban élő Nők.

Ne álltasd magad, nincs olyan hely, ahol Igazi egyenlőség van-mert ez lehetetlen. Vagy az egyik, vagy a másik. Akkor pedig már Mi legyünk a minket megillető helyen. :-)

2013. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

De, ez megkeseredettség, sőt, rögeszme.

A helyedben és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom, felkeresnék egy orvost. Mérhetetlenül meg kell alázni valakit a nőiességében, hogy azt akarja bizonygatni ő a felsőbbrendű, holott a saját neme sem ért vele egyet. Mert tudod nem igazán van olyan nő, aki ezt a nevetséges elméletet alátámasztja.

A téged megillető hely pedig elárulom, a pszichológus székében van, a saját érdekedben.

2013. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 female_superiority ***** válasza:

[link]


Ezeket a népeket is mélyen megalázták a nőiességükben, rögeszmés megkeseredettek vezetik őket, akiknek a pszichológusnál a helyük. Miközben mindhárom nép jobban él az ország átlagánál, ahol Őshonos.


(Ez egy enyhén populista és nagyvonalú cikk róluk, angolul bőven van ezeknek a népeknek mélyebb irodalma.)

2013. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
arra kíváncsi vagyok, hogy neked normális párkapcsolatod valaha lesz is, mert az ilyen nagyképű nőket messze elkerülik a normális férfiak, ahogy a normális nők is messze kerülik a nagyképű beképzelt és hímsoviniszta férfiakat. Érdekes módon nekem mindig összejött egy normális párkapcsolat. Egyszer volt egy "felsőbbrendű" nővel kapcsolatom , ami abban nyilvánult meg, hogy folyton irígykedett a sikereimre, hazudott nekem orrba-szájba, az ő sikereit évekig számonkérte és az ő felszabadultsága mindennél előrébb való volt, amii azt jelentette, hogy szart a fejemre és bulikra járt flörtölgetni meg hullarészegre leinni magát. Női felsőbbrendűség :D :D :D Egy vicc az egész.
2013. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

amilyen okosnak hiszed magadat, kedves szupernő, éppen olyan buta vagy. Belinkeltél egy cikket három olyan kisközösségről, ahol a nő a domináns. Na és? Ettől még a föld többi részén nem ez van.

Te egy nagyon beteg ember vagy. Már maga az, hogy csakis kislányt szeretnél, elég árulkodó. Tudod te, hogy egy fiúgyerek mennyire tudna szeretni téged vagy bármely másik anyát?

De visszatérve a példáidra. felhozol itt három embert, a,kik nőként vitték sokra. Van köztük egy, akit megégettek és még egy, aki öngyilkos lett. Ez lenne az a nagy karrier?

Kezdjük Kleopátrával. Elcsavarta az idősödő Julius Caesar, majd a népszerű Marcus Antonius fejét. Ezzel egy időre biztosította a hatalmát, amely nem tartott sokáig. Jött egy harmadik római, Octavianus, akivel szemben már tehetetlen volt és legyőzték. Méltósága megőrzése miatt megmaratta magát egy kígyóval.

Jeanne d'Arc azaz szent Johanna. Elég zavaros, amit tudunk róla, a történet szerint szűz volt és földöntúli küldetéstudattal rendelkezett. Az életútja magában hordozta a végzetét. Vannak ilyen emberek mindkét nemben, akik szinte mágikus erővel vonzzák a többieket, de általában nincs is hosszú pályafutásuk. Őt is a máglya várta, nem hiszem, hogy akkor vígasztalta volna, hogy máig Franciaország szentjeként tisztelik.

Mária Terézia: Ő szép hosszú uralkodást tudhat a magáénak. Elég kétségbeejtően kezdődött az uralkodása, a porosz uralkodó, Frigyes rövidesen konfrontálódott vele. Mária terézia szabályosan könyörgött a magyar nemeseknek, hogy segítsenek rajta, különben Frigyes kicsinálja. Ők pedig melléálltak, ennek (is) köszönhető, hogy nem csak két sorban lehet olvasni róla a történelemkönyvekben.

Ha már történelmi nőalakot akarsz, akkor inkább Zrínyi Ilonára gondolj, aki sokáig védte Munkács várát a túlerőtől, a férje távollétében. Majd amikor fogságba került, a férje kiváltotta őt. Tehát szerették egymást és ebből a frigyből született II. Rákóczi Ferenc is, egy fiúgyerek, minő rémség, ugye kedves?!

A két nem nem élhet a másik nélkül, mivel egymás kiegészítői. És talán az sem véletlen, hogy minden nő egy erős, védelmező férfira vágyik, akivel egyként, egyenlő félként alkothatnak párt. Talán, ha adtál volna esélyt egyetlen férfinak is a közös életre veled, akkor te is belátnád.

2013. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!