Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést egy pasi írta ki :)
2015. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!