Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 female_superiority ***** válasza:

A közismert példákat arra hoztam fel, hogy Nők is lehetnek sikeresek hagyományosan "férfi" szerepben. Mert ugye az hangzott el, hogy mi csak egymás gyilkolásához értünk. Persze, amíg a férfiak uszítanak. :-) A példák nem arról szóltak, hogy ezek a Nők olyanok voltak mint én. Mária Terézia például katolikus volt, engem pedig még a kereszténység gondolatától is kiráz a hideg.

Nem csak kislányt szeretnék, egy fiúban is lehet öröme az anyjának-de nem ebben a társadalomban. Semmi szükségem rá, hogy a helyes értékekre neveljem, aztán a.) az anyja ellen forduljon, b.) a társadalom kivesse magából a nézetei miatt. Egy Nőuralomban is lehet sikeres egy fiú és lehet büszke rá az anyja-csak nem a mai értelemben.

Amúgy meg, ha a mai társadalomban elfogadott nézett, hogy az apuka mindene a kis trónörökös, a kis férfi a háznál, a drága kisfia, akkor még a Nagy Egyenlőséget feltételezve is az anyának a szeme fénye a kislánya, akiből Igazi Nőt nevelhet.

Férfi és Nő tényleg kiegészítik egymást, mindkettőnek megvan a maga feladata-közel sem azok, amik több ezer éve megvalósulnak.

2013. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Legalább az az 1 jó hír van, hogy ahogy a soraiból kitűnik nincs az a marha, aki gyereket csinálna neki.


Márpedig akár tetszik, akár nem, ez férfi nélkül nem megy :)


Amiket felsorolsz azok pedig egy az egyben hülyeségek. Ilyen baromságot hogy találhatsz ki, hogy férfiak uszítják őket? Engem nem lehetne uszítani, pedig nem hiszek a nőuralomban, de ez már vicc :DDD


Szerintem kérj segítséged. Te rögeszmés beteg vagy. Érted? Láttam már ilyet, csak épp nem ez volt a rögeszméje. Lehet segíteni rajta.

2013. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Te észlény! Pont, hogy a férfiak azok, akik villámhárítók ilyen helyzetekben. Amikor sok nőt egybezárnak, akkor ott kő kövön nem marad.

De mondok neked egy példát. Sorkatonaként részt vettem a 2002-es szablya hadgyakorlaton. Kint volt több ezer férfi és kb. két tucat nő, abból 6-8 a mi zászlóaljunknál. az összes férfi és fiú gond nélkül elfogadta, hogy melyik sátorba rakták be, nem volt probléma. Azonban a maroknyi nőnek egy nagy helyett két külön sátort kellett építeni, mert nem bírták egymást. A két külön sátort nekünk kellett felépíteni, az ő dolguk csak a beköltözés volt.

Többletmunka volt, de mégis mosolyogtunk. :)

2013. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Általában a nők sokkal agresszívabbak. Nem láttál még 2 nőt összeverekedni egy pasin? Mi férfiak max filmekben teszünk ilyet, őszintén szarunk egy olyan lányra aki azért hagy el minket hogy mással kavarhasson, de a nők azok kikészülnek egymásra, bosszút akarnak állni, ha nincs ott férfi aki megnyugtassa. A szupernősténynek is szerintem egyszer merne valaki ellent mondani és olyan hisztit csapna ki, hogy mindenki körberöhögné. Túl sok a szabadidőd szerintem. Miért nem csinálsz valami értelmes dolgot magaddal, hogy te is elismert és híres nő légy? Ki akadályoz meg benne? Esélyegyenlőség van, mi nem arabok vagyunk meg négerek. Másokat felhozni mindig könnyű ahogy mások sikerét is a magunkénak mondani, de szerintem a cselekvés többet ér az ékes szónál. :)
2013. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 female_superiority ***** válasza:
Kémia szakon diplomáztam, igen jó eredménnyel (ösztöndíjas voltam), most egy kozmetikai cégnél vagyok magas beosztásban. Magánemberként, egyszerű Nőként, szerintem sikeres vagyok. Hogy emellett van egy eszmém, az egy másik kérdés.
2013. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
summa summárum: ha nincs tiszteleted a másik fél iránt, akkor nem lesz jó a kapcsolat. lehet beképzeltnek lenni, lehet lenézni bárkit, de azon a ponton, amikor az ember társat választ, el kell gondolkozni ezen. És ezt átgondolni csak az ember saját érdeke, és nem az én bajom lesz, vagy bárki másé.
2013. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Nekem több diplomám van, nő vagyok, el tudok végezni bármilyen nehéz fizikai munkát mégsem érzem magam egy percig sem felsőbbrendűnek. Ez természetes dolog, hogy valaki képes valamire és senki sem lesz tőle felsőbbrendű.
2013. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Szupernő!

Te és a kérdező az a típus, aki nagy jódolgában már nem tudja, mit is csináljon! Lenne egy ötletem: menjetek el Indiába, Afrikába vagy valamelyik vérkonzervatív arab országba! Könnyű felsőbbrendűnek érezned magadat egy oylan országban, ahol körülvesz a seggnyalók hada, de vajon mit éreznétek akkor, ha olyan helyen élnétek, ahol a nő egy haszonállat szintjén van vagy még az alatt?!

2013. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
"olyan"
2013. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 female_superiority ***** válasza:

Azért nem volt könnyű elérnem ide. Nem valami ideális, szerető, támogató háttérrel csináltam meg, hanem TELJESEN egyedül! Volt részem reggel előadás-délután büfézés-éjjel tanulás jellegű dolgokban, mert otthonról egy fillért nem kaptam megélhetésre. Most jódolgom van, de nagyjából a diplomázás óta tart felfelé az életem, azóta elhittem magamról, hogy Nőként vihetem valamire!

És igen, azok az országok a legsötétebb helyek a Földön, a gyerekházasságokkal, nem erőszakkal, lánygyerekek megölésével együtt. Csak nehogy egyszer visszanyaljon a fagyi!

2013. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!