Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Velem szó szerint ugyanez a helyzet,mintha magamat látnám!Úgy tűnik nem én vagyok az egyetlen aki ilyen.Nem tudom mitől lehet ez nálunk,és mit lehetne ezzel tenni.Szerintem veled sem az van,hogy nem értékeled,mert biztosan te is csak olyannal jössz össze aki méltó rád.Hogy mit lehetne tenni ezzel a helyzettel fogalmam sincs.Néha szenvedek ettől,és haragszom magamra emiatt.De a vége mindig az lesz,hogy azért én mégis megérdemlem mindenből a legjobbat.Talán jobban szeretjük saját magunkat az átlagosnál és ez lehet a baj,már ha lehet annak nevezni.
2012. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 Hole Hunter ***** válasza:
Leszel te még iszonyatosan szerelmes...és csalódott. Ráadásul ahogy múlnak az évek (bizony igen gyorsan) egyre kevesebben fognak "körül rajongani"...akkor egy ilyen hozzáállás csak azt fogja eredményezni, hogy magányos leszel...nem kicsit. Dehát te mindent megérdemelsz!...ezt is! :)
2012. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló, tetszik az a férfikép, amit felvázoltál, remélem egyszer ilyen típusú férfivel is összehoz a sors. :)


11-es, lehet benne valami, valóban szeretem magam, és sokra tartom mindazt, amit elértem az élet minden terén, mindig véghez viszem a céljaimat, nem állhat utamba semmilyen akadály. És úgy gondolom, hogy a korosztályomat bőven felülmúlom. (Ez nem nagyképűség, de ahogy szétnézek a hasonló korú ismerőseim közt, semmi céljuk, semmi motivációjuk, csak tengetik a napjaikat, bulizgatnak, ennyi... persze én is szeretek szórakozni, de nem ez az egyetlen fontos pontja az életemnek.)

2012. dec. 15. 01:12
 14/61 anonim ***** válasza:

Igen, ez az észrevétel jogos! Mivel most hozzászoksz a "jóhoz", ezért azt is elhiszed, hogy örökké tart majd az aranykor és nem gondolsz a jövőre! Pedig még a kutya is elássa a csontját, mikor nem bírja megenni!

Jól jegyezd meg: Azok az emberek, akik kizárólag a szépségükre építenek, végül magányos és megkeseredett emberként halnak majd meg! Nyiss a srácok felé, ismerd meg őket és meglátod majd, hogy milyen értékeik vannak belül! Akkor már nem érzed majd magadat felsőbbrendűnek!

2012. dec. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 11-es!Én abszolút megtudlak érteni,hiszen írtam velem is ez a helyzet és én is így érzek.Az meg nem igaz,hogy egyszer magányosak maradunk,mert ha azt kívánnánk,hogy senkinek se tetszünk, akkor is lenne olyan (nem is egy nem kettő( aki minket akarna,és ezt én sem beképzeltségből mondom,hanem mert így van!

Sajnos a legtöbben tényleg csak buliznak és isznak ,és pot ezért nem jutnak sehova az életben,mert azzal vannak elfoglalva,hogy a divatnak és egymásnak feleljenek meg,elfeledve saját értékeiket,és énüket. Mi pont ezeket nem felejtettük el,és ez ebben a jó és csodálatos!

2012. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Whhaaa ki nem állhatom az ilyen nőket. Az ilyeneket szoktam látványosan leszarni. Talán kicsit attól észheztérnek, hogy még mindig nem körülöttük forog a világ..
2012. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerüen annak, hogy folyton ilyen eseteid vannak, saját magad is vagy az oka. Illetve pontosabban valószínüleg nem teszel túl sokat azért, hogy ez ne így legyen. Jönnek maguktól is, ugye? Itt kezdödik a probléma.

Az esetedben én 2 problémát látok:

1. még nem érezted teljesen át, (illetve lassan már kezdessz ezzel szembesülni, ha feltetted a kérdést), hogy ahhoz, hogy bármilyen ember sikeres legyen valamiben, azért tenni kell, a helyzetétöl függetlenül. Csak 1 példa. Egy gazdag ifjú, aki örökli a pénzt, bár élvezi egy darabig, és mindenki irigyli, de soha nem fogja azt megtapasztalni, amit pl. egy friss alkalmazott, aki épp az elsö kemény munka után fölvette az elsö fizetését. Ez a te esetedben: jelenleg a párkapcsolat terén sikertelen vagy. Az, hogy vannak pasijaid az nem siker, mert a célod nem éred el vele. De tettél valamit érte? Egymás után futsz bele ugyanabba a kudarcba. Amíg azt nem látod be, hogy ahhoz, hogy ez változzon neked is tenni kell, nem fog változni. Ezt írtad: "...mert én ezt érdemlem." Az érdemlem, az azt jelenti, h nem kell érte tennem. Nagyon jól írtad, azt érdemled, amennyit te is beleteszel. Mivel nem teszel bele semmit, ez annyit ér neked, mint hogy én mindig itt ülnék a gép elött, közben meg barátnöt szeretnék.

2. Mi az amit tenni tudsz, ha már elismered, hogy tenned kéne mégis valamit?

alapvetö probléma az eddigi eseteidnél, hogy nem tudtál felnézni egyik barátodra sem. Ha nem tud egy nö felnézni a pasijára, akkor az gáz, esélytelen. (egyébként fordítva is.) És olyan emberekkel meg nem találkozol, akikre föl tudnál nézni. Miért? Azért, mert azok a férfiak okosabbak annál, hogy veled kezdjenek. Azért nem, mert én pl. megérzem azt kapásból, ha valaki így gondolkozik, mint te, h nem képes semmit tenni egy kapcsolatért. Ézért nekem egy ilyen lány olyan perspektíva nélküli, mint neked akár az egymilliomodik "férfi", aki már odament hozzád. Szóval adott a szituáció, vagy te, aki nem csinál semmit, csak vár a sültgalambra, és van egy rakás jelentkezö, de egyik sem olyan, mint ami neked kell. Amíg te azzal vagy elfoglalva, h vizsgáztatod a jelentkezöket, addig nem fogsz találkozni pl akár magamfajta emberekkel.

Mit tudsz tenni? Láss túl a rajongótáborodon, rázd le az elsö köröseket. De ne lepödj meg, ha utána akiket ott találsz, nem fognak rögtön kezetcsókolni. Utána már rajtad múlik, hogy visszarohansz rögtön sírva hódolóidhoz, vagy mersz e egyenrangú félként egy tiszteletet megelölegezni azok felé. Ha nem, akkor ök téged sem fognak tisztelni.

2012. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

Van itt egy kis probléma. Egy normális kapcsolatban nem akar egyik fél sem a másik felett állni. Ha hercegnőként bánok valakivel, akkor elvárom ennek a viszonzását. Az exem felejtette el, hogy ő nem játszhatja a hercegnőt. Lehet, hogy éppen azt akarta eljátszani, hogy felém kerekedik. Válás lett a vége.

Persze a legtöbb kapcsolatban van domináns fél, de amikor valaki el akarja játszania nem rá illő szerepet, az szánalmas.

Aztán randizni kezdtem. Elsőként ez hozzád hasonló fiatal csajjal találkoztam. Nem kicsit volt elszállva magától. Jellemző erre a korra, hogy ha már megdugták, akkor azt hiszik magukról, hogy ők nagyon különlegesek. Ez a lányka is játszotta az eszét és ez annyira taszító volt, hogy már vártam a randi végét. Öröm volt megszabadulni tőle.

Ha átélsz pár ilyet, akkor átértékeled a dolgokat.


36/F

2012. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
17-es válaszoló: köszönöm, ez valóban elgondolkodtató! És egyébként pont ilyen válaszokra van szükségem, nagyon hálás vagyok érte, hogy leírtad!
2012. dec. 15. 01:35
 20/61 anonim ***** válasza:

Tudod, 43-as, az egy dolog, hogy mindenképpen lesz valakid, de az a valaki vajon tényleg olyan lesz, akit te igazán szeretnél magadnak?

Mert ismertem én is egy ilyen lányt, a saját unokatestvéremet. Nem volt egy különösebb szépség, de óriási volt az ego-ja és persze emiatt volt kismillió fickója is. Azt gondolta mindenki, hogy neki csakis a monacoi herceg és egy arab sejk keveréke lesz majd a végleges párja, ehhez képest...

Egy kőagyú, tudatlan bunkó lett a férje, akivel két értelmes szót nem tudsz váltani és az egykori hipermagabiztos, rettentően céltudatos, dörzsölt lány lehülyült egy régi uradalmi cselédlány szintjére. "Kisjányom" és hasonló szavakat használ, mikor nem volt ilyen! Ne felejtsétek el, hogy a szerencse kereke forgandó és nincs senkinek sem előre kikövezve az életútja! Még ha előre elterveznék az életedet, iskolák, munkahely, karrier, stb..., még akkor is lehetsz halálos beteg!

Azt javasolnám neked, hogy kezdj el kőkeményen dolgozni valamilyen közösségi, önkéntes munkán és akkor végre megtanulod, hogy nemcsak az a szó létezik a világon, hogy ÉN.


(Ha az USA-ban élnénk, akkor a tengerészgyalogságot is javasolhatnám neked, beállnál te is, mint Katy Perry a Part of me c. klipjében. :DD)

2012. dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!