Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfivel szemben felsőbbrendűnek érzem magam, hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így furán hangzik, és nem is értem, hogy miért alakult ez ki bennem, de még ha szerelmes vagyok valakibe, akkor is ezt érzem.

Úgy érzem neki kell értem mindent megtennie, meg úgy alapvetően minden srácnak, mert én ezt érdemlem. És ha együtt vagyok valakivel, akkor is végig bennem van, hogy kezeljen úgy, mint valami hercegnőt, hajlamos vagyok sokkal többet elvárni, mint amennyit adok. Egyébként valóban így is bánnak velem, szóval ez csak olaj a tűzre, nagyjából minden férfi a környezetemben csak ezt erősíti bennem. Meg egy kapcsolatban is úgy érzem, ha bárkinek z így nem tetszik, hát menjen, ő jár rosszabbul, mert úgyse talál többet olyan lányt, mint én, én viszont bármelyik pillanatban találok újabb férfit, akitől szintén mindent megkapok (NEM tárgyi dolgok, nem a vagyonos pasikra hajtok, még mielőtt valaki ezt hámozná ki a leírásomból!).

Ez gondolom eléggé unszimpatikus dolognak tűnik, az is. Viszont ez olyan dolog, amit ismerőseimmel nem szívesen beszélek meg, ha tudtok bármit, ami segítene leküzdeni ezt a hozzáállást, nagyon hálás lennék! Komolyan! Kérlek segítsetek, ha tudtok! :)

22L


2012. dec. 15. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem állna le egy primitív hülyével,mert ahogy írtad ahhot túlságosan szereti magát,hogy így megalázza önmagát!Inkább egyedül maradna,de büszkén!
2012. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:

43 %, ezt az esetet okulásként írtam le. Ez a rokonom annyira egoista és önfejű volt, hogy a végén éppen ez fordult ellene. A nagynénje, aki detto ugyanolyan természetű, mint ő, elhitette vele, hogy kitúrják a szülei az örökségéből. Erre ő bedühödött és összejött ezzel a fickóval, akitől az anyjáék joggal óvták. Ő akkor úgy gondolta, hogy remekül kitol a szüleivel. Miközben valójában saját magával tette ezt, mert szép lassan teljesen "lehülyült" a srác szellemi nívójára. Ma már gyakorlatilag szinte menthetetlen, mivel teljesen megfelel neki ez az állapot. Van két gyerekük is már, eközben a világ végén laknak egy zsebkendőnyi kis faluban, sivár az életük, a gyerekek legnagyobb öröme pedig az, amikor mehetnek a nagyszülőkhöz, mert ott legalább történik is valami.


Én nem azt mondom, hogy a kérdezővel vagy veled is valami hasonló fog majd történni, nem valószínű és nem is kívánok ilyet! Azért írtam csak, hogy lássátok, sosem lehettek túlságosan eltelve magatoktól, mivel emberek vagyunk mind, ti is, nem pedig istenek!

2012. dec. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Sajnálom a rokonodat,de én azt az elvet vallom,hogy egyszer élünk,így én akkor is kimásznék egy ilyen szerencsétlen helyzetből!

Én is tudom,hogy változni belülről kell,de mégis hogy?Ha ilyen a jellemem és természetem?

2012. dec. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, hogy a szerény és nyugodt ember is előbb utóbb eldurran, ha a törtetésére csak folyamatos szájhúzást kap. Én úgy bántam a barátnőmmel mint egy hercegkisasszonnyal, de egyszer egy teljesen jelentéktelen dolog miatt nekem jött az utcán és felpofoztam (konkrétan azon veszett össze velem hogy hogyan rendezzem be a saját szobám, és elkezdte ütni a fejemet). Már akkor dobni kellett volna, de még fél évig bírtam vele, de a pofon után érdekes módon egy hónapig nagyon normális volt utána megint egy elkényeztetett hisztis beképzelt liba lett, majd ezek után a párkapcsolatunkat is becsmérelte, majd szakítottunk ezek után, és ővele azóta se akar senki sem összejönni :D:D:D
2012. dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy érsz, mint az alma! :)

Egy másik rokonomat tudnám neked felhozni példaként, a húgomat. Ő régebben nagyon arrogáns volt, nagyon sokat veszekedtünk. Az utóbbi időszakban már láthatóan normálisabb lett, belül valószínűleg ő is rájött, hogy nem ő találta fel a spanyolviaszt és ennek megfelelően áll hozzá. Belátja, hogy nyers a természete, néha akkro is felemeli a hangját, amikor nem kéne és a többi...

nem garantálom neked azt, hogy rövid időn belül megváltozz, de biztos vagyok benne, hogy képes vagy rá. Nem vagyok szakértő a témában, ezért csak a magam véleményét közölhetem. Szerintem jót tenne mindkettőtöknek egy kis környezetváltozás, új ismerettségek kötése. Olyan közösségbe bekerülni pl. , ahol egyike vagy a hasznos tagoknak. Ajánlhatnám neked az olvasás-t is, erről nem írtál, miként állsz hozzá. A szépirodalmi történetek, életrajzi regények nemcsak a szókincsedre, hanem a személyiségedre is előnyös hatással lennének. Érzékenyebbé válnál, bővülne a látóköröd, egy közösségben pedig megtanulnál végre saját magadon kívül másokkal is foglalkozni.

2012. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

84 %, sajnos vannak ilyen nők, akik csak a nyers erőből értenek.

Egy másik érdekes dolog, hogy amikor egy ilyen nagyon öntudatos, emancipált nőt kirak a palija, akkor a nő, az addig megközelíthetetlen királykisasszony kezd el nyomulni utána, de valami hihetetlen módon! velem is volt ilyen, az első barátnőm a kapcsolatunk alatt folyamatosan cseszegetett, de amikor vége lett és nem voltam neki többé, ő kezdett el közeledni. Volt egy eset, hogy ugyan azon vonattal mentünk és rábeszélte a kalauzt, hogy öt egy pár percet várjon még a vonatindítással. :))

Egy sráchaverom mesélte, hogy a lány otthagyta őt egy menőmanó fickóért, a fiú nem balhézott, szépen, kedvesen elköszönt tőle és sok szerencsét kívánt neki. a lány elment, egy-két hónapra rá ismét jelentkezett. A másik gyerek megunta, kihajította és ekkor kezdte csak el igazán értékelni a barátját. Viszont ő is lépett közben, lett új barátnője, erre a lány teljesen kiborult: A lábához borult, úgy kérlelte, hogy fogadja őt vissza, azt mondta, hogy megtesz bármit, csak legyen még egy esélye. Amikor már a ruháját kezdte volna el leszaggatni magáról (a lányok tévesen azt hiszik, hogy a szexualitás minden helyzetben bevethető csodafegyver), a srác megunta és kirakta a szűrét.

2012. dec. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy én még ezeken a lányokon is túlteszek,de én azzal megaláznám magam ha valaki után könyörögnöm kellene,hogy miért?Mert az ilyen kapcsolat már halálra van ítélve ahol vissza kell sírni a másikat...Egyébként meg nőt nem illik megütni,én ezért fel is jelentettelek volna,mint szándékos testi bántalmazást elkövető bűncselekményt!Az agresszió nem jó semmire!
2012. dec. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
lefekszel velem
2012. dec. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nőt nem illik megütni,


Miért, férfit talán illik megütni?

2012. dec. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
Tudtommal a nő tartozik a gyengébb nemhez...
2012. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!