Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet kedves kérdező...velem is szakított a barátom,csak valentin nap előtt egy nappal..azt mondta neki ez nem megy és nem szeret engem...elmegy kecskemétre dolgozni,soha többet nem akar visszajönni(családja miatt)...azt mondta azt hitte meg tud szeretni de nem így történt...mikor felhívtam meg azt mondta a telefonba,h akar engem,de neki ez nem megy...már a jelekből is észrevehettem volna és észre is vettem(pl.: nem kívánta a szexet),h vmi gikszer van..mondtam neki,mondja meg őszintén nekem,az elején legyen velem egyenes...én csak képzelődöm,meg hülye vagyok meg stb...és tessék..nekem lett igazam,mert éreztem,h nem vagyok számára fontos..megvettem neki valentin napra azt a parfümöt amire oly régóta várt,azért koplaltam péntekenként,h 5000 ft-ot kispóroljak magamnak...és viszontlátásra...


17/L

2013. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
Enis..elterveztem mar egy hettel ezelott h sutok neki valamit es a szobamba delutan gyertyat gyujtok.de nala is voltak jelek.nem olelgetett ugy ahogy en ot.es mar kevesebbet akart csokolozni.max szex kozben .es az is alig volt .es a noverembek azt irta h imad es h nembirja a szunetet es h lehet h meglep valamvel valentin napon.en meg erre vartam egesz szunet alatt .erre meglepett egy csokival es egy szakitassal.annyira ledobbentem .csak sirtam es csokoltam .es nem birtam elengedni.de omeg olyan hamar elment .bar o is sirt .de csak merz latta h mennyire faj :""(nekem
2013. febr. 15. 10:26
 53/72 anonim ***** válasza:

Micsoda gyökerek vannak.. Hát én tényleg leszbi leszek. Bár a nők se angyalok. De nagyon durva amit leírtok. Nagyon sajnállak benneteket! :(

És még azt mondják mi használjuk ki a pasikat...Jaja..

2013. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Enis mondtam neki tegnap sirva viccbol h atterek a nokhoz..annyira szar ez az erzes.tenyleg olyan mintha kiszakadna a szivem.azt erzem :"( mindent megadtam neki es annyira szeretem .o meg facebookon is azt irja h ha talalkozunk ne nyomuljak...ez mi egy ev jaras utan .floleg h egy hete meg minden jo volt.fel se tudom fogni :'(
2013. febr. 15. 10:32
 55/72 anonim ***** válasza:
Ahj fejezzétek már be mert elbőgöm magam megint...két napja folyamatosan csak bőgök,ha nem kötöm le magam vmivel el kap a sírőgörcs,de ez van,majd túl leszünk rajta,ezt dobta a gép...én is nehezen hiszem el még,de az idő nagy úr :)
2013. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Tartsunk ossze!:) legalabb nem egyedul erezzuk ezt .annyira szemet az elet :(
2013. febr. 15. 10:36
 57/72 anonim ***** válasza:
:) Tudom mennyire rossz...én is annyira szerettem...előtte a vasárnapra fogta az egész szakítást amiket hozzávágtam...jó,bevallom nem voltak szép dolgok amiket hozzávágtam,de ez volt az igazság,mert ezt éreztem...meg ez akkor is hülyeség,azért mert veszekszünk ezért még nem szoktak szakítani a másikkal :/
2013. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Es azert se mert mar nem ugy langol a szerelem..egyik se langol orokke..akkor dobjuk el ?:'(
2013. febr. 15. 10:39
 59/72 anonim ***** válasza:
Igen,akkor mi értelme érted folytatni,ha nem lángol...de nem ez volt a baj nálunk sem,mert elfogadnám a helyzetet...de mikor mondtam,h legyen egyenes,akk is tudta már,h nem szeret,mégsem mondta..nekem ez fájt
2013. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

Ja az exem nálam is azzal takarózott hogy mert veszekedtünk. Milyen béna kifogás ez?? Valami eredetibbet is kitalálhatnának..

Akkoriban én is majdnem meghaltam egy év után tudtam ujra emberek közé menni. Most ez a 3. kapcsolatom már egyáltalán nem szenvedek csak legyintek rá. Írta itt valaki, hogy igy lesz és tényleg igaz ahogy az ember hozzászokik a csalódáshoz egyre könnyebb elviselni..

De szeretni sem tudsz soha senkit annyira amennyire az elsőt szeretted. :(((

A lelkem szivem egy részét magával vitte. Soha nem éreztem olyan mélyen senki iránt mint iránta. Félek nem is fogok, mert valami végérvényesen elromlott bennem akkor.

2013. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!