Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg írni. másodszor pedig törődj bele, valentin nap a legjobb nap a szakításra, te meg még bömböltél is? xD
2013. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gonosz csak sajnos realista. És tényleg igy gondolom, nem a kérdezőt akartam elkeseríteni de sajnos az sem jobb ha reménykedik hátha majd a következő sírig tart...
2013. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogyan tudnak egyáltalán összeházasodni az emberek? Nekem is mindig ilyen 1-3 éves kapcsolataim vannak. Elmúlnak az érzések. Ebből sose lesz esküvő, nem is értem mások hogy csinálják!
2013. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
A helyzet az h nem igazan erdekel a helyesiras igy siras kozben.koszonom a kedves es a kevesbe kedves valaszokat :) 16 eves vagyok igen :) .megprobalom magam tultenni.de nagyon szeretem es amig nem jartunk addig semmi onbizalmam nem volt.amikor osszejottunk annyira sok lett.most h nincs a beka feneke alatt van .esnem akarok tobbet szerelmes lenni ha ez a vege.nem akarok tonbet
2013. febr. 15. 09:24
 25/72 A kérdező kommentje:
*tobbet szenvedni
2013. febr. 15. 09:24
 26/72 anonim ***** válasza:
16, pedig létezik. Én pl megtaláltam bár elég sokáig kerestem, előtte volt jópár hosszabb és rengeteg rövidebb kapcsolatom, de benne minden megvan ami az előzőekből hiányzott. Mondom ezt úgy hogy dec.-ben voltunk együtt 4 éve, szóval nem is az a rózsaszín ködös első randis téma.
2013. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzek minimális örömet hogy még semmi ilyen kapcsolatom nem volt, így megúsztam az egész proccedúra rossz részét is... Mondjuk nem mintha lett volna választásom.
2013. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ezen a legtöbbünk átesett, te is túl fogod élni hidd el.

2013. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem :) :'(
2013. febr. 15. 09:29
 30/72 anonim ***** válasza:

Digo örülök, hogy neked sikerült! :) Van azért jó példa is, csak nagyon ritka sajnos..

De mit csináltok ha elmúlik a szerelem? :S Ami utána van az senki nem elégit ki, lelépnek....mindenkinek kell a rózaszin köd meg a szenvedély. Senki nem értékeli azt a tartós mély elkötelezettséget és szeretet ami utána marad. Hiába 10 év kidobják az ablakon :(

És akkor megint ott áll az ember egymagában, öregen és reményvesztetten.. én csak ettől félek nagyon.

2013. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!