Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
:'( ezert inkabb enis mar csak azzal jovok osszeaki nagyon szeret.vagy akivel osisze hazasodok.nem kell meg egy csalodas .:"( ez az egy is eleg volt
2013. febr. 15. 09:45
 42/72 anonim ***** válasza:
Ja, csak azt honnan fogod tudni hogy kivel akarsz összeházasodni ha előtte nem vagytok együtt? :) És ebben mindig van kockázat. De ne aggódj, a szakításokat is lehet rutinosan kezelni a sokadik után. :) Csak az első ilyen fájdalmas.
2013. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:
Talan tul koran jottunk ossze.en 15voltam o meg 16 .es a noveremet megcsalta a pasija mert nem akarta meg lekotni magat es mert meg bulizni akar .talan ha idosebbek leszunk es talalkozunk es o kielte.magat akkor jobb lesz .mert eretebbek is leszunk
2013. febr. 15. 09:53
 44/72 A kérdező kommentje:
Egy utcara lakunk egymastol ugyis :)
2013. febr. 15. 09:55
 45/72 anonim ***** válasza:
Persze, ne akarj egy 16 éves fiútól komoly kapcsolatot mert a nagy többségüknek nem arra van szüksége! Szerintem amúgy ez teljesen érthető is, 16 évesen ki az az ökör aki leköti magát.
2013. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
De ha nagyobb korunkba talalkozunk akkor azert meg osszejohet ugye ?:) mert sztem igen.aztmondta h nalam jobbat nemtalalna .es az anyukaja szerint is csak meg bulizni akar.
2013. febr. 15. 09:58
 47/72 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért nem lehet bulizni kapcsolatban? Még házaspárok is eljárnak..persze ha neki az kell h minél több lányt lefektessen akkor más a helyzet. De nekem az ilyen később sem kéne... miből gondolod hogy majd ha felnő jobb lesz?? Kutyából nem lesz szalonna ha ő ilyen tipus ilyen is marad, de ezt majd később meglátod.
2013. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Aha, de ne lepődj meg magadon ha nagyobb korodban meg majd te nem akarod folytatni a dolgot mert látni fogsz olyan dolgokat amiket most nem, illetve nem fontosak. Vagy lesz valakid aki épp nem bulizni akar.
2013. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
Egyébként az hogy "már nem szeret" és hogy "bulizni akar" nem épp ugyanaz.
2013. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
Nemtudom.biztos szeret egy kicsit de inkabb bulizni akar.es am elengedtem bulizni..csak a vege fele egyfolytaban egy csajjal jart le pentekenkent ..egy olyan csajjal aki nem epp egy szentlelek.kilenc srac nyalta le rola a tejszinhabot mindenhonnan..es vele is elengedtem csak nem szivesen .es ez zavarta ..:'(
2013. febr. 15. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!