Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
De tudod mivel én is nőből vagyok és naív,még mindig várom,h megcsörrenjen a telefon,keressen,mondaná,h beszéljük meg,h sajnálja nem így gondolta,és azért mondta mindezt,mert megy kecskemétre és nem bírná a távkapcsolatot...esküszöm ha ez a gond,sokkal jobban érezném magam,mert tudom,h szeret,de így,h ezt mondja...úgy gondolja így legalább békén hagyom...
2013. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:
Es veled mikor szakitott tegnapelott ?:'( .en is csak azt remelem.h csak le akar razni h bulizhasson de azert meg szeret
2013. febr. 15. 10:50
 63/72 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért esik olyan nehezükre kimondani, hogy már nem szeretnek. Fehér holló aki bevallja. Gyávák!! Ha nem akar megbántani akkor is inkább tudjam a fájó igazat mint valami hülye hazugsággal etessen be. Ennyit megérdemel mindenki! Pláne több éves kapcsolatban. Bár min csodálkozok velem MSN-n szakitottak 4 (!) év után, karácsony előtt..

De nem baj minél többet vét annál könnyebb elfelejteni mert egy mocskos szemétláda...ha jót gondolok róla soha az életbe leszek túl rajta nekem úgy könnyebb ha lehordom mindennek.

Mégis százszor inkább a fájó igazság mint a bizonytalanság vagy egy kegyes hazugság.

2013. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Igaz ..csak neha jobb ha nemfaj es veled van mintha nincs :'( .es enis majd megprobalom elhitetni h csak kihasznalt .mert tenyleg mindent mrgkapott tolem.csak.most barmit elnezek meg nrki :'(
2013. febr. 15. 10:55
 65/72 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom kedves utolsó...fogalmas sincs mért csinálta ezt..vmilyen szinten csak szerethetett vagy nem tudom,múltkor hozta a kis sherry-s milkáját,két táblával,múlt héten szorosan magához ölelt és azt mondta,h alig várta már ezt a pillanatot...mondta h látott a t-mobile-nál két telefont egy áráért,ha lett volna pénze megvette volna és tudtunk volna ingyen beszélni...ha nem szeretek vkit,a bizonytalanra nem vennék senkinek se telefont,még meg se fordulna a fejembe érted...múlt szombaton disco-ban voltunk és szó nélkül ott hagyott a haverjával..(ezért vágtam hozzá vasárnap dolgokat,de nem csak ez volt a probléma),ha a haverja nem lett volna ott,egyedül kuksoltam volna...de tegnap rámírt a haverja és mondta,h mikor elment azt mondta neki,rám ne merjen nyomulni,mert kitelik tőle,mármint a fiútól...szval tényleg nem értem mi a baj,de érzem,h nem csak az h nem szeret,kezdem azt kapizsgálni,h a nem szeretlek is csak egy kifogás volt...
2013. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
De rossz :( sajnalom.komolyan nemertem a szerelmet.es annyira suar ha nemszeretnek viszont.en rajongtam erte szerettem de szabadsaga is sok volt szoval mindene jo volt.erre elhagx :'(
2013. febr. 15. 11:02
 67/72 anonim ***** válasza:
Hát ilyen ez,de az élet megy tovább...
2013. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Engem szerencsére nem viselt meg különösebben a szakitás. Pár napig sirattam, de már ismerkedek a másikkal akivel a bulin smároltunk. Holnap majd jól kiteszem facebookra a szeme elé h kapcsolatba igen ez kicsinyes vagyok és gyerekes bosszú nem vagyok ilyen alapvetően de ha úgysem szeret gondolom nem hal bele...
2013. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Örülök h "megcsaltam" mert különben meg se tudom h nem szeret és élek egy sz*r langyosnak is alig nevezhető kapcsolatban boldogtalanul. Hallgat mint sz*r a fűben, 5 percenként mondogatta h szeret... ja de éreztetni kimutatni azt nem tudta, vagy nem akarta beszólogatott bunkózott kötekedett húzta a száját mindenre ebből nekem nem az jött le h mennyire szeret. :( A tettek és gesztusok számitanak nem az amit mond. Mondani mindent lehet üres szavak. Elszállnak az első széllel.
2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
Hat en nemtudom.nekem nemmegy ez a tullepos dolog :(
2013. febr. 15. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!