Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
bandázz a barátnőkkel/haverokkal, ők elterelik a figyelmed és tartják benned a lelket és az idő segít szépen túl lenni a dolgon, aztán jön egy másik pasi. De ne ringasd magad álomvilágba, lehet hogy kell hozzá pár kapcsolat hogy megtaláld az igazit.
2013. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:
Tudom.csak nem vagyok egy ilyen nagy pasizos.nekem egy eleg :"( es o meg nem szeret .talan az a baja h nemvagyok olyan mint a tobbi csaj :
2013. febr. 15. 08:56
 13/72 anonim ***** válasza:
Az volt az érve, hogy képtelen vagy fogalmazni, és nem tudsz írni? Mert, ha igen, akkor igaza van!
2013. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:

Megértelek. Engem is most dobtak. Felejtsd el azt a barmot, sokkal jobbat érdemelsz! :(

A szünet sosem jó mert rájön a másik, hogy mennyire nem hiányzol neki. A kis tüzeket eloltja a szél a nagyot fellobbantja. A mienk is kicsi volt, nem is volt még nagy tüzem

2013. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
Írhatnál rendesen is.
2013. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
0%

11es te meg ne beszélj baromságot nem is létezik olyan hogy igazi. Mese habbal! Hollywoodi tündérmese, nem a való világ...

Van pár szerencsés aki azt hiszi megtalálta de mikor megcsalják elhagyják megalázzák rájön ő is hogy nagyon benézte...

Ami elkezdődött véget is ér! Aki nem ezt állítja az hazudik.

2013. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
Nemkellett volna a szunet :"( annyira hianyzik.es nem leszmas.se jobb .es nem is kell jobb.es annyira faj amikor azt irja h ne nyomuljak ra ..amikor egy hete meg jovolt minden.annyira hihetetlen :"(
2013. febr. 15. 09:15
 18/72 anonim ***** válasza:
Utolsó de gonosz vagy:-)))) Kérdező, túl fogod élni hidd el. Ha mindenki belepusztulna az első szerelem elvesztésébe, már kihalt volna az emberiség. A stílusod alapján kb 16 éves lehetsz, ebben a korban tényleg úgy érzi az ember, hogy megáll a Föld forgása, ha szakítanak vele. Ha egy kicsit logikusan gondolkoznál, akkor nem ért volna váratlanul az eset. Ha egy kapcsolatban az egyik fél 1 hét szünetet tart/kér, ott egyetlen tennivaló van: minél gyorsabban befejezni.
2013. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
Velem karácsonykor szakitott az exem. Az se volt szebb mint valentin napon. Főleg h eljegyzést vártam.. Pff
2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A.Romanov ***** válasza:
Ne légy butus, hogyne lenne más :) valószínűleg sosem felejted el de leszel még boldog, hidd el a bölcs Romanovnak :)
2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!