Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:
Meg arra gondoltam h par honap mulva visszaszerzem.leadok par kilot es lefoglalom magam .hatha rajon h hianyzom neki.mert azt mondta h kesobb lehet h mukodne :)
2013. febr. 15. 09:31
 32/72 anonim ***** válasza:
Emlékszem én is hogy kész voltam az első nagy szerelmem után. Aztán nem is találkoztunk, hétről hétre jobb lett és 1x csak csörgött a telóm. Ő volt és azt mondta hogy hallotta hogy megyünk bulizni x városba, ha van hely az autóban akkor velünk jönne. Volt még hely, de azt mondtam neki hogy tele van. Na akkor tudtam hogy túl vagyok a dolgon.
2013. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
En nem akarok tul lenni rajta..bar sokan mondtak h nem erdemeleg.mert mindent megadtam neki.voltak feltekenykedesek de osszesegeben mindig gondoltam ra .reggelit csinaltam neki es nagxon szerettem.de ha hivna en nem utasitanam el :(
2013. febr. 15. 09:34
 34/72 A kérdező kommentje:
*erdemel meg
2013. febr. 15. 09:35
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nekem is ezt mondta de csak azért h megnyugtasson..Az hiszi igy kevésbé fáj. Pedig pont jobban fáj sőt a legnagyobb bunkóság amit el tudok képzelni. Minek hiú reményeket kelteni valakiben mikor éppen szakitok Egyszer még összejövünk? Na menjen a fenébe!!

Az én életem nem vasúti átjáró. Aki elment ne jöjjön vissza. Ne szórakozzon az életemmel.

2013. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:

"En nem akarok tul lenni rajta.."


Persze, de túl leszel. Az ember a legritkább esetben éli le az életét a 16 éves szerelmével, főleg ha az már nem érez iránta hasonlóan. Ilyen az élet, ha nem kapnál pofonokat nem tudnád hogy kell a padlóról felállni.

2013. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
Igaz :) most ket honapig nem latom.csak az a baj h egy suliba jatunk.de most kiderul h birom e nelkule vagy nem .csak nem akarok konyorogni neki..csak az a baj h o eli tovabb az eletet nelkulem.anyukam meg azt mondta h ha latja h en is elem akkor visszajon.de nemhiszem el ..:'(
2013. febr. 15. 09:42
 38/72 anonim ***** válasza:
Csak ne múlna el mindig a szerelem. Kihűl a kapcsolat és kezdhetek mindent a nulláról újra. Nincsenek tartós kapcsolatok... Max pár év és mindig vége :(
2013. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
Miért ne élnéd tovább az életedet? Az életed nem ő hanem TE.
2013. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
36%
a szerelem nem létezik. ;)
2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!