Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem sikerült találnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem sikerült találnom egy nőt sem, akit érdemesnek találtam volna egy kapcsolatra, ugye ezek nem nagy igények?

Figyelt kérdés

25 vagyok lassan... A szüleimnek még senkit se vittem haza, hogy "ő itt a barátnőm".

Nincsenek szerintem nagy igényeim, a külsőségekre nem térek ki, mert mindenkinek más tetszik.


Nekem alapvető dolog, hogy a lány:

- ne dohányozzon

- ne legyen közöttünk nagy műveltségi különbség

- ne legyen trágár (ciki, ha többször b*zdmegozik mint én)

- legyen nőies

- legyen hűséges

- legyen őszinte

- NE HAZUDJON! (sajnos a nők rengeteget hazudnak)

- legyen meg benne az alapvető háziasságra való hajlam

- legyen véleménye

Hirtelen ennyi.


SOHA nem találtam még olyat, akiben ezek meg lettek volna.


2013. jún. 25. 22:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/121 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy én vagyok a valaki, hanem azt, hogy a környezetemben milyen szomorú a helyzet.

De hát te is csak vádaskodni tudsz, meg sarkítani.

2013. jún. 25. 23:09
 22/121 anonim ***** válasza:
100%

"egyáltalán nem vagyok elszállva magamtól.."

"kevés olyan emberrel találkoztam, akinek ekkora érz. intelligenciája lett volna, sőt a legtöbb ember azt sem tudja mi az"

Kicsit nézz már azért magadba, hátha segít:)

2013. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/121 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vagy nagyon szűk körben mozogsz, és az a szűk kör tényleg nagyon béna ismerősökből áll, vagy pedig mégis az lehet, amit mondok.
2013. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/121 A kérdező kommentje:

21-es hsz-t elolvastad?

Nem magamat fényeztem, hanem a környezetemet degradáltam. Nem ugyanaz a kettő. Attól, hogy ők gyengék valamiben, én még nem leszek erős.

2013. jún. 25. 23:12
 25/121 A kérdező kommentje:
Persze, mindig ezt a választ kapom: rossz helyen keresgélek. Aztán ezzel le is van tudva az egész.
2013. jún. 25. 23:12
 26/121 anonim ***** válasza:
100%
Nincs letudva. Felül kellene vizsgálni az eddigi tapasztalataidat, belegondolni, hogy milyen helyeken kerestél, és melyik keresési szemponton szivárgott be a szenny, aztán javítani rajta.
2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/121 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy így van. Egyébként ha azt mondod, hogy körülötted mindenki hülye, akkor az szerinted mi, ha nem lenézés és öntömjénezés? Hülyének, csúnyának, balfXsznak stb lenni csak valamihez képest lehet, ha hülyék, akkor ezek szerint te nem vagy az, ergo többre tartod magad.

Egyébként ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye, tehát valószínű benned van valami hiba.

2013. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/121 A kérdező kommentje:
Nem fogok azért elköltözni az ország másik végébe, hogy TALÁN találkozzak egy nekem megfelelő lánnyal.
2013. jún. 25. 23:15
 29/121 anonim ***** válasza:
100%
Mondott bárki is ilyet? :)
2013. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/121 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, felsoroltam kapásból 9 pontot, aminek véleményem szerint alapnak kellene lennie, és ott tartunk, hogy én öntelt, beképzelt f#sz vagyok.


Ezért imádom a gyk-t. Itt mindig a kérdező a hibás.

2013. jún. 25. 23:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!