Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes nők? Könyörgöm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes nők? Könyörgöm! Gyakoris nyivákbanda, miért nem lehet felfogni (több lent)?

Figyelt kérdés

NA MOST EZT ÚGY KEZDENEM, HOGY NE VEGYE MINDEGYIK HÍMNEMŰ GYAKORIS MAGÁRA, CSAK AKI A KÖVETKEZŐT HISZI:


Van egy része a férfi felhasználóknak, akiknek minden kommentjéből, nyíltan, velősen meg van fogalmazva: a nő, akinek számít a külső is, felszínes.


De könyörgöm, szerintem nektek is fontos a partner külseje olyan szinten, hogy vonzódni tudj hozzá, és HIGYJÉTEK EL, nem csak az Adoniszokhoz vonzódunk, de a külső is ugyanolyan fontos, mint a belső(számomra 50-50%).


És szerintem Ti is szeretnétek olyan lányt, akihez külsőre vonzódni tudtok.


Tehát, ha számít a külső is, az nem felszínesség...Egy igénytelen csajszival Ti sem szívesen állnátok le.



2013. júl. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolso, de pontosan ez lett leirva a magyarazatban is, hogy ilyet nem varunk el, csupan igeyesseget, ami ezzel nem egyenlo.


Igenyesseg: jol megvalasztott, apolt frizura, nincs testszag, esetleg egy jo illatu dezodor, igenyes oltozkodes ( nem Armani oltonyre gondolok), szemely szerint nekem a vicces belso nagyon tetszik, a belso tovabbi reszleteibe hadd ne menjek bele.


Szoval, ha olvasni nem tudsz, logikazz.


En meg 20 se vagyok, de meguntam a nyivakolast, szerintem szep se vagyok, de ADOK MAGAMRA. Ezenkivul, egy ferfiban az onbizalom is nagyon vonzo tud lenni.

2013. aug. 9. 11:11
 72/81 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb, és nemesebb feladatotok van,mint itt veszekedni, pl. nekem hozni egy kád jeget, amiben fetrenghetek :D Köszönöm barátaim! :)
2013. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj utolso, de pontosan ez lett leirva a magyarazatban is, hogy ilyet nem varunk el, csupan igeyesseget, ami ezzel nem egyenlo."

Igen, de ez köszönő viszonyban sincs azzal, amit a valóságban lehet látni.

2013. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:

Tudod mit?:D


Igaza van az utolso elottinek, megyek is medencezni:D De annyit meg megsugok, lehet, hogy rossz helyen keresel...

2013. aug. 9. 14:24
 75/81 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nemcsak én keresek rossz helyen, hanem az összes ronda férfi, mert egyet se láttam még nővel.
2013. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Pedig voltam én is nővel, igaz nem sokáig tartott a dolog, de a lényeg az,hogy volt nővel.
2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
voltam
2013. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
Én is voltam, többel is, de egyik se tartott sokáig. Volt aki csak ki akart használni anyagilag, és volt aki utólag jött rá, h nem tud ilyen ronda emberbe beleszeretni. Mindkettő elég hamar kiderül azért.
2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

7:52-nek van igaza. Kérdező, nem buta vagyok, hanem tapasztalt. Inkább te vagy nagyon korlátolt.

Ezer szerencséd hogy kérdezőt nem lehet lepontozni...

2013. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:

Korlatolt? Kikerem magamnak! Ne is haragudj, de a megye legjobb gimnaziumanak padjait koptatom, a legerosebb szakon, eleg magas felveteli pontszammal kerultem be, sajat bevallasom szerint megerto vagyok, de ha ennyire akarod, kuldhetnel egy kepet magadrol, hidd el, ha nem vagy valami genetikailag ertekelhetetlen, formalinszagu preparatum, es magabiztos, kedves, jofej leszel/vagy, adsz magadra, es nem a VS-modelleknel probalkozol, Neked is lehet baratnod. Persze, ertelmes holgyemenyre vagysz gondolom. Ha valtoztatasra lenne egy noi velemenyre a kulsodrol, En nagyon szivesen segitek...


De nem eroltetem. Ez egy lehetoseg. En se vagyok szep. Csak igenyes

2013. aug. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!